Peyronie's – اگر شما می توانید روابط عمومی تلفظ آن و سپس شما احتمالا باید آن را

[ad_1]

Peyronie's بیماری یک اختلال است که بر آلت تناسلی مرد. اگر درمان نشود می تواند منجر به سخت تشکیل بافت اسکار باعث آلت تناسلی مرد به خم شدن به جهت زمانی که آن را می شود به طور کامل راست. بافت اسکار سخت معمولا در یک طرف شفت. این اختلال مشخص نیست که چگونه آن شروع می شود و تنها چند گزینه های درمان. گزینه های درمان متفاوت است در اثربخشی و من می خواهم به بحث در مورد این درمان در طول به فاش کردن به Peyronie's افراد مبتلا به فقط آنها چگونه می توانید مدیریت و یا ضرب و شتم این افتضاح اجتماعی رنج. که این یک فیبری بیماری های ظریف بافت برخی از درمان های حل برای حل فیبری توده از طریق دارو. ویتامین E استفاده شده است با موفقیت متوسط گزارش شده در مقیاس کوچک مطالعات. این موفقیت نشان داده نشده است درست است که نتایج حاصل از مطالعات کنترل شده گزارش کرده اند متضاد يافته است. یکی دیگر از درمان استفاده شده است Para-aminobenzoate. آن است که یک عضو خانواده B کمپلکس می دهد.

به صورت خوراکی مصرف Para-aminobenzoate نشان داده شده است متوسط موثر در نه تنها تسکین درد بلکه در حل کردن بافت اسکار. نتایج این نوع درمان معمولی نیست که تنها درصد کمی گزارش قابل توجه تسکین. یکی دیگر از راه برای فروکش کردن پلاک حجم است که با استفاده از آنزیم ها هستند که با هدف شکستن سخت کلاژن. دو نوع آنزیم های ساخته شده برای کمک به با این شیوه. Nattokinase و سرراپپتاز استفاده شده است با موفقیت در درمان مسائل مربوط به گردش خون. در آلمان سرراپپتاز استفاده شده است برای کمک به بیماران اجتناب از عمل جراحی بای پس. شواهد نگه می دارد در آینده در مورد موفقیت با این آنزیم اما هیچ کارآزمایی بالینی انجام شده است به منظور تعیین اثربخشی آن در مورد Peyronie's بیماری است. آخرین non-روش جراحی است که اثبات شده پزشکی, موفقیت در آلمان شامل استفاده از اعمال کشش. اعمال کشش استفاده می شود در اشکال دیگر از عمل جراحی به طول و راست اندام.

پزشکان آلمانی اختراع دستگاه قرار داده است که بر روی آلت تناسلی مرد به نگه داشتن بافت مستقیم با وزش اعمال فشار است. با پوشیدن این دستگاه از 4 ساعت در روز برای چند سال ثابت شده است موثر باشد تقریبا در همه موارد. این اجازه می دهد تا بافت آسیب دیده به اصلاح و گسترش بازگشت به حال عادی با این مدل از درمان است. بیش از یک میلیون مرد تسکین یافت نشد با این ساده و در عین حال موثر تحقیق روش. اگر شما رنج می برند از Peyronie's بیماری, بهترین شرط بندی شما این است برای مبارزه با این کار را با ترکیبی از بالای آنزیم های ذکر شده در بالا و همچنین استفاده از اعمال کشش دستگاه. با هم این دو روش را انجام شگفتی برای درمان یک اختلال است که بر بسیاری از مردان است.

[ad_2]