Inshoring: آنچه در آن به معنی و چقدر متفاوت است ؟

[ad_1]

معنای برون سپاری/ offshoring شده است حفر ما برای بیش از یک دهه در حال حاضر اما افزایش استفاده از یکی دیگر از اصطلاح “inshoring’ نیز به دست اورد شهرت. این دانشنامه آنلاین تعریف inshoring “را به عنوان اصطلاح استفاده می شود گاهی اوقات به عنوان یک مخالف به offshoring زمانی که یک شرکت خارجی relocates بخشی از آن فعالیت های تولیدی به اقتصاد داخلی است. “اما آن است که فقط? یا آن را خیلی بیشتر ؟ Inshoring نیز به معنی

* بهتر نزدیکی با این شرکت و همچنین مشتریان

* استفاده بهتر از ادغام و همکاری ابزار برای افزایش چرخه توسعه محصول

* مدیریت آسان معاملات و افزایش زیرساخت های آن خدمات

* سریع تر خدمات توسعه نرم افزار و مقرون به صرفه توسعه محصول است.

بنابراین تعجبی ندارد که با چنین مزایای بسیاری اواسط اندازه و بزرگ این شرکت است که برون سپاری نرم افزار خود را از روند کار به کشورهای هند و چین در حال حاضر با توجه به تغییر تمرکز به ما افزوده و دریافت خود را در فرایند مورد نیاز برآورده داخلی را به جای رفتن به خارج از کشور.

پس چگونه موثر است inshoring?

اولا اجازه دهید بفهمند که چگونه Inshoring در واقع کار می کند. بنابراین می گویند به عنوان مثال وجود یک سازمانی است که توابع از نیویورک و یا لس آنجلس و آن را به جای انتخاب به رفتن به خارج از کشور آن مردد به خود هسته-عملیات فرایند کار را به یک تیم حرفه ای که در واقع جایی در اواسط غرب می گویند ویسکانسین یا میشیگان. نتیجه آن می شود خود را inshoring تحویل مرکز. اواسط غرب به طور فزاینده ای تبدیل شدن به یک انتخاب عاقلانه برای inshoring فرصت است زیرا این mid-west states برخی از برترین های فنی و مهندسی در مدارس کشور است. Inshoring را تضمین می کند استفاده از استعداد های محلی و بالقوه تضمین سریع تر و مقرون به صرفه کار نسبت به offshoring همان به مکان هایی مانند بنگلور کراکف یا سن پترزبورگ.

مزایای Inshoring

وجود دارد مزایای مختلف از inshoring و آنها عبارتند از:

* اعمال نفوذ کسب و کار بهترین عمل در خود heartland

* دور ناکارآمدی در چرخه توسعه محصول

* گرفتن قطعی ارزش-علاوه بر این به دلیل نزدیکی به مرکز تحویل

* گسترش کنترل کامل بر فرآیندهای کسب و کار

* به حداکثر رساندن هزینه های عملیاتی موثر مزایای

* از بین بردن هر نوع فرهنگی و منطقه تفاوت

* نشاط بخشی استعداد های محلی/پتانسیل

داخلی inshoring محلی با استفاده از فرآیندهای منابع و فن آوری و می افزاید: ارزش نه تنها به کسب و کار خود را, اما همچنین تضمین اقتصادی و اجتماعی دستاوردهای کشور است. از کاهش آن استاندارد خطرات ناشی از offshoring inshoring قطعا می تواند اضافه کردن قدرت به شرکت خود و همچنین دادن که خیلی لازم افزایش به صنعت محلی/استعداد در داخل کشور.

[ad_2]