Immunotec نقد و بررسی – جوانب مثبت و منفی از Immunotec کسب و کار

[ad_1]

Immunotec نقد و بررسی

قبل از اینکه من به این نقد و بررسی از Immunotec اجازه بدهید خودم را معرفی کنم. نام من Biel و من درگیر با صنعت بازاریابی شبکه برای بیش از 20 سال است. من تعطیلات تابستان سپری شد در بازاریابی شبکه ای کنوانسیون به عنوان یک بچه و پدر و مادرم درگیر شده اند در بیش از 20 شرکت های مختلف. من تا به حال یک رابطه عشق و نفرت با این صنعت است که من فکر می کنم به من می دهد توانایی برای ارائه یک چشم انداز متعادل از شرکت های من را نقد کنید. من با استفاده از یک روش ساده pro/باهم روش ارزیابی است که به هیچ وجه جامع نیست اما امیدوارم به کمک شما برای تایید هر گونه تحقیق شما در حال حاضر انجام می شود در Immunotec.

Immunotec شرکت جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت– Immunotec شده است در اطراف برای تقریبا 15 سال است بدهی رایگان است و عموم معامله و پس از آن رفتن به اطراف در حالی که برای. این شهر همچنین دارای یک لیست قابل توجه از بین المللی اختراع ثبت شده به نام خود که تامین امنیت در فرم از محصولات اختصاصی.

Immunotec دارای یک لیست قابل توجه از مدیران ارشد مدیریت و پزشکان در پشت آن از جمله James A. Northrop دکتر Wulf Dröge دکتر گوستاو Bounous پاتریک Montpetit و John Molson.

منفی– تا کنون من می توانم هر چیزی منفی در مورد شرکت طرف Immunotec. آنها بسیار شهرت.

Immunotec محصول جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت– با یک تن بین المللی اختراعات خود محصول اصلی Immunocal و Immunocal پلاتین نیز به عنوان انسانی و مطالعات بالینی اثبات ادعای خود این است که محکم ترین مکمل غذایی شرکت در صنعت. آنها همچنین باید یک خط از محصولات مکمل مانند ویتامین ها است که آنها به طور مداوم تصحیح جدید بهداشت پیشرفت هستند کشف شده است.

منفی– Immunocal در واقع درز بیش از حد خوب درست باشد. هنگامی که صحبت کردن به توزیع کنندگان و تمام چیزهایی که آنها ادعا می کنند این کمک می کند (سرطان و MS, ورم مفاصل, مرض پارکینسون و آلزایمر) آن را برای تلفن های موبایل مانند آنها بازاریابی روغن مار. پس از انجام مشق شب من هر چند من در بر داشت که تمام این ادعاها قابل اثبات و علم در پشت محصول جامد است. من مطمئن هستم که این یک بیت از یک بازاریابی کابوس برای توزیع کنندگان جدید که هنگامی که رفتن را به دوستان خود و خانواده در حال پرسید: “چه شرایط بهداشتی آن کمک کند ؟” و آنها می گویند “همه آنها را!” از آنجا که بسیاری از افراد خواهد بود تفکر “است که مجموع B. S”

Immunotec کسب و کار جوانب مثبت و منفی

جوانب مثبت– کسب و کار و طرح جبران خسارت هستند و بر اساس آنچه که من اسمش را “معقول مصرف شخصی است.” منظورم این است که خود را ماهانه حداقل حجم مورد نیاز هرگز بیش از آنچه که یک فرد عادی می خرید از محصولات شما را به فروش برساند. شروع مورد نیاز در حدود $150/mo که من فکر می کنم بسیار مناسب است با توجه به برخی از شرکت ها نیاز به بیش از $500/mo در فروش. در بالاترین سطح فروش شخصی تنها باید در حدود 300 $/mo.

یکی دیگر از نرم افزار است که محصولات کار می کنند. مردم دیدن نتایج در مدت زمانی کوتاه. این نرخ حفظ مشتری از شرکت در حدود 80 درصد است که دیوانه خوب است. اکثر محصولات دارای نرخ احتباس زیر 50 درصد است.

Immunotec طرح پرداخت غرامت کاملا سودآور و دارای پاداش و rollups به آن ساخته شده است که اکثر مردم حتی نمی دانند (این بخش می تواند باهم به دلیل این rollups و پاداش نیست توضیح داده شده در این شرکت جبران اسناد اما می تواند در درآمد از کسی که در یک سطح طلا یا بالاتر). به عنوان مثال شما چقدر خوب است اجازه دهید من مقایسه دو تا از دوستان من کسب و کار. یکی در Immunotec و از سوی دیگر در شرکت های مختلف. هر دو شاخه در حدود 300 نفر است. یکی در Immunotec یک فروش متوسط در حدود $200/mo به هر عضو در زیرمجموعه های خود را در حالی که افراد دیگر فروش حدود 500 $/mo اما دوست من در Immunotec باعث می شود تقریبا دو برابر پول!

منفی– شرکت می کند وحشتناک کار تبلیغ و فروش محصولات خود و حتی بدتر کار ترویج کسب و کار. این شرکت در وب سایت های تکراری وحشتناک ناوبری و بسیاری از آنها کپی برای تلفن های موبایل مانند یک مجله پزشکی یا علوم کتاب درسی. مردم من را دیده ام که موفق هستند در این شرکت اغلب خود را توسعه ابزار بازاریابی. این شرکت به نظر می رسد به آگاهی از این خودنمایی سوراخ در کسب و کار خود و کار بر روی اضافه کردن بهتر ابزارهای بازاریابی برای همکاران خود اما تا کنون از دست رفته خوانده شده را علامت.

Immunotec نقد و بررسی نتیجه گیری

به طور کلی Immunotec یک شرکت بزرگ با یک آینده روشن و عالی پتانسیل رشد. اگر شما می ترسند برای مقابله با بازاریابی خود را شما می تواند بهره برداری از این ضعف در این شرکت و سرعت پیشرفت از طریق صفوف چون تعداد کمی از مردم در مورد این شرکت شگفت انگیز است.

[ad_2]