Healh دستگاه: بخشش به جامعه

[ad_1]

این تکنولوژی مبتنی بر دستگاه در واقع می تواند به نام به سلامت دستگاه های با تکنولوژی. به عنوان نام نشان می دهد این دستگاه ها نشان دهنده سلامت اعضای حیاتی و موثر بدن و شرایط با کمک از فن آوری است. هر روز وجود دارد که یک اختراع جدید است اما در پایان روز آن است که در مورد پایداری.

مورد صحبت و موفق یک دستگاه است که می آید در همه اشکال به عنوان تسمه, باند یا ساعت و نگه می دارد ردیابی فعالیت های روزانه یک فرد از جمله چرخه خواب. این دستگاه باعث می شود فرد بیشتر به سلامتی خود اهمیت از آنجا که این فعالیت ورود به سیستم انتقال داده ها-ذخیره سازی دستگاه و ارزشمند خروجی داده می شود. نسخه پیشرفته است که این برنامه در آمده به عنوان بخشی از ساخته شده است در حافظه تلفن های هوشمند است.

این سن که در آن فن آوری است که استفاده می شود برای زندگی را آسان تر مصیبت بسیار, به طوری که دستگاه یکپارچه شده با گوشی های هوشمند که در بالا ذکر شد. این روزها فقط در مورد هر چیزی می تواند نظارت. جالب سلامت دستگاه بی سیم کفی قرار داده شده در یک کفش و این است که قادر به تجزیه و تحلیل بیمار's پارامترهای حرکت است و همچنین مورد استفاده برای مطالعه الگوهای ورزشکاران است.

چند بهداشتی این دستگاه به عنوان ذکر شده در بالا تناسب اندام لوازم جانبی و در نتیجه تمرکز بر تقویت بدن و یا سوزاندن کالری اضافی بر روی افراد' الگوهای. به عنوان مثال می توان یک سنسور-دستگاه را فعال کنید که تجزیه و تحلیل خستگی ایجاد می شود و الگوی خاص و از این رو مشاوره می دهد در عضلات و بافت مسائل مربوط.

این می شود حتی بهتر است زمانی که یک نظارت کامل سیستم وجود دارد خواهد شد که استفاده از عالی برای نظارت بر افراد مبتلا به بیماری های مزمن یعنی یک سیستم جمع و جور است که دارای یک آرایه وسیعی از دستگاه های گلوکومتر فشار خون نظارت های مختلف و پارامترهای دیگر در حال حاضر با شرایط از پیش تعریف شده. تحت چنین سناریویی این معمولا دستگاه های بی سیم را قادر به انتقال داده ها با اعضای حیاتی و موثر بدن در جعبه گذاردن از تغییرات شدید و عمل مورد نیاز است. هنگامی که فوری نظارت مورد نیاز است یا پزشک مربوطه و یا اعضای مربوطه دریافت اطلاعات است.

نمودار پیچیده و یا آزمون ECG در واقع می توان سیمی به فرد صرفا با کمک یک سنسور و یک نوار چسب آن را تشخیص ضربان قلب و نگه می دارد در یک ساعت در مشکلات مربوط به طوری که هیچ تاخیر در ارائه این نوع درمان به دلیل گاهی اوقات برخی از مشکلات پزشکی نیاز فوری پیگیری و این راه مناسبی برای مقابله با همان.

بهترین فیلم های تناسب اندام برای سلامتی و راهنمایی شما می توانید اشتراک FitnessGuru Channal در یوتیوب برای آخرین به روز رسانی

به طور معمول از نمونه های بارز در بالا ما می توانیم قطعا اذعان کرد و در آغوش فن آوری از نظر نقش آن در پیشبرد سلامت دستگاه اما سلامت این دستگاه اساسا دسترسی به شیوه زندگی فرد می دهد و ارزشمند خروجی. مانند آنها می گویند یک زندگی سالم است ثروتمند زندگی و از این رو نگه داشتن یک برگه در اعضای حیاتی و موثر بدن خواهد تنها جلوگیری از مشکلات.

[ad_2]