Facebook بازی – پزشکی ضرب وشتم نقد و بررسی

[ad_1]

پدر و مادر من همیشه به من می خواستم به یک دکتر when I grow up! در حال حاضر من در نهایت باید یک فرصت به یکی! در اینجا من درست پشت Facebook و در راحتی از خانه من. پزشکی ضرب وشتم است که در واقع یک ادای احترام به تلویزیون نشان می دهد مالش. Vojoworld قرار دادن بسیاری از تلاش در تلاش برای ایجاد یک بازی است که می تواند لذت ببرید توسط طرفداران فرقه های تلویزیونی و همچنین comers جدید به دنیای حرفه پزشکی است.

گیم پلی

پزشکی ضرب وشتم یکی از oddest گیم پلی بازی من را دیده اند در Facebook برای مدت زمان طولانی. بر خلاف هر گونه شبیه سازی است که بازیکنان برخورد در Facebook پزشکی ضرب وشتم مطمئنا یکی است که شما هرگز فراموش نکنید که پس از غرق سر خود را در 2 ساعت به بازی.

اولین چیزی که من متوجه مورد این بازی بود و تاریکی طنز. راه این بازی به تصویر می کشد که چگونه در بیمارستان باید اجرا است که واقعا در مقابل آنچه که شما را در زندگی واقعی. بسیار قطار پزشکان تر هستند مانند دیوانه دانشمند یا دکتر قات است که یا هیچ ایده چه چیزی آنها انجام می دهند و یا فقط ساده دیوانه. پرستاران بسیار بی مخ با داغ بدن سکسی که لاس زدن با بیماران خود را. در حالی که بازی این بازی شما تعجب می کنم که در زمان اگر شما در واقع در حال اجرا یک بیمارستان و یا یک پناهندگی روانی?

در حال حاضر این بازی مکانیک کار نسبتا آسان است. آموزش را هدایت بازیکنان چگونه ساخته شده است تا بیمارستان خود را و مطمئن شوید که آن را به درستی ارائه قبل از افتتاح بزرگ خود را. اتاق و تحقیقات پزشکی می تواند به روز رسانی و وجود دارد بدون نیاز به نظارت بر کارگران خود را. همه چیز انجام شده است به طور خودکار ساخت آن آسان برای بازیکنان به مدیریت بازی. بازیکنان حتی می تواند به ترک بازی در حال اجرا برای روز بدون نگرانی به اتمام و در حال پیشرفت است.

بخش جالب این بازی است که البته خود را به روز رسانی بیمارستان. اگر شما خواندن همه یادداشت ها آمده است که با آن شما خواهد شد احتمالا نورد در طبقه خنده. به روز رسانی هر یک از امکانات بیمارستان اجازه می دهد تا بازیکن را به ببینید که چگونه پزشکان کار می کند و چگونگی استفاده از آنها خود را در حرفه پزشکی است. تحقیق در پیشرفت های پزشکی جدید یا حتی آموزش کارکنان خود را می تواند بسیاری از سرگرم کننده در این بازی است.

گذشته از رسیدگی به خود را مدیریت روزانه این بازی نیز فراهم می کند بازیکنان با انواع مختلف بازی های کوچک که در حال تازه کردن هر 5 دقیقه شما آن را بازی. بسیاری از مینی بازی هستند و نه شبیه به آنچه که شما در پیدا کردن در دیگر Facebook بازی ها به جز که آن را بیشتر پیچیده. شما باید به بازی برای پیدا کردن در مورد آن را به خودتان.

یک بار انجام می شود با تمام روال عادی اگر بازیکنان احساس باعث برخی از هرج و مرج و خود را محبوب همسایگان پزشکی Mayhems ارائه چند کوچک اما مخرب راه برای اطمینان حاصل شود که همسایگان خود خواهد شد یا به شما عشق یا نفرت شما را به مرگ. شما می توانید با ارسال جاسوس برای جاسوسی بر روی پیشرفت خود را, استفاده از سکسی پرستاران به لاس زدن با مشتریان خود و یا حتی از بین بردن راه آنها را اجرا و خود بیمارستان. این است که سرگرم کننده برای کسانی که واقعا دوست دارم به برخی از انتقام دوستان خود را.

گرافیک

واقعا بهترین گرافیک شما دیده می شود در Facebook. این بازی است که فاقد رنگ و گزینه های زوم و نزدیک به یک نگاهی به بیمارستان خود را در جزئیات. یکی از خوش شانس چیزی است که این بازی بسیار خنده دار است که شما نمی خواهد واقعا ذهن چگونه بازی به نظر می رسد.

صدا

صدا وجه در این بازی است. این ضایعات ،

نتيجه گيری

اگر شما عاشق تلویزیون نشان می دهد مالش و قطعا می خواهید چیزی است که کاملا متفاوت از دیگر Facebook بازی ها من واقعا به شما توصیه می کنیم بازی پزشکی ضرب وشتم.

امتیاز به این بازی 4 از 5.

[ad_2]