EKG: پیشرفت تجهیزات پزشکی

[ad_1]

EKG ماشین آلات کمک در تشخیص انواع اختلالات قلبی برای همه نوع افراد است. بسیاری از مردم راه رفتن در اطراف هر روز بدون دانستن خود قلب پمپ خون غیر طبیعی و یا خطاب هدایت الکتریکی. همانطور که ما بیشتر سرمایه گذاری به شدت به پیشرفت تجهیزات پزشکی EKG به ماشین در حال توسعه نیز هست. پیشرفت در تجهیزات پزشکی فن آوری اثر تمام کارکنان بهداشتی درمانی در اطراف تجهیزات پزشکی مانند این.

Electrocardiograph, شناخته شده به عنوان EKG در امریکا از آلمان Elektrokardiogramm یک تفسیر از فعالیت الکتریکی قلب را در طول زمان دستگیر و خارجی ثبت شده توسط الکترودهای قرار داده شده بر روی پوست است. آن است که غیر تهاجمی و با انجام یک electrocardiographic تجهیزات پزشکی دستگاه. این کلمه مشتق از یونانی-الکترو دلیل آن است که مربوط به فعالیت الکتریکی قلب به قلب, گراف به معنی نوشتن است.

این electrocardiograph اختراع شد در سال 1903 توسط ویلم Einthoven که برنده جایزه نوبل برای کشف خود را. او تجهیزات پزشکی از نوادگان مستقیم از تجهیزات مورد استفاده امروز. به جای استفاده از امروز,'s چسب, الکترود Einthoven's افراد در نوبه خود از قرن خواهد تجربه هر یک از اندام خود را به ظروف نمک از راه حل های آن EKG ثبت شد.

EKG به امروز یکی از مهم ترین تجهیزات تشخیصی پزشکی دستگاه های. آن است که معمولا مورد استفاده در تقریبا در هر نوع محیط بالینی از جمله اتاق آزمون, بهبود, اتاق, قلب و عروق کلینیک و اتاق اورژانس. EKG بهترین روش برای تعیین سوفل قلبی تشنج درک قلبی و dysrhythmias. EKG به خوبی از ویژگی های شناخته شده در فیلم و تلویزیون را نشان می دهد در مورد روش های پزشکی و بیمارستان ها به دلیل آن فورا قابل تشخیص صفحه نمایش خارجی از ضربان قلب. آن's تبدیل به یک کلیشه اما کلیشه است بر اساس این واقعیت است که EKG تجهیزات پزشکی است در همه جا.

با توسعه تراشه سیلیکون تکنولوژی و کوچکتر و سبک الکترود دستگاه EKG را کوچکتر و قابل حمل تر از همیشه قبل از. EKG تجهیزات در حال حاضر تقریبا همیشه با ساخته شده است در کامپیوتر, دست زدن به حجم انبوهی از اطلاعات در یک زمان. بسیاری از EKG سیستم هنوز هم چاپ نمودارهای خود را بر روی کاغذ اما اغلب پزشکان به دنبال در روی صفحه نمایش و حتی نسخه های آنلاین از نمودار.

قلبی علم مدرن شرکت که تولید کننده EKG تجهیزات پزشکی نیز اختراع مدرن تست استرس و اولین اتوماتیک بالین ضفبرلترس. Defibrillators به رفتن دست در دست با تکنولوژی دستگاه EKG اگر چه آنها با استفاده از راه های کاملا متفاوت. در حالی که یک EKG است که نظارت بر دستگاه های تشخیصی defibrillators به استفاده در شرایط اضطراری تنها. در حالی که یک بیمار می تواند با نظارت یک EKG به صورت یک روال تست ضفبرلترس در عمل است که همیشه یک رویداد جدی است.

هر دو دانسیته و EKG تجهیزات پزشکی کار با توجه به این واقعیت است که عضلات صاف کرونری سیستم در حال حرکت هستند که در گردش خون کرونر. قلب به عنوان یک پمپ. این تابع از سمت راست قلب به جمع آوری ده-اکسیژن خون در دهلیز راست از بدن (از طریق برتر و پست تر vena cavae) و پمپ آن از طریق بطن راست به ریه (ریوی و گردش خون) به طوری که دی اکسید کربن می تواند کاهش یافته و اکسیژن را برداشت. این است که تبادل گاز. این آثار به دلیل انقباض عضلات. انقباضات عضلانی می تواند اندازه گیری برای خود را به سیگنال الکتریکی که از مغز و فعالیت عصبی و انقباضات می تواند ناشی از شوک الکتریکی. در مورد EKG مانیتور سیگنال ها فقط مشاهده و تحليل قرار گرفت. در ضفبرلترس به سیگنال الکتریکی استفاده می شود به راه اندازی مجدد یک قلب است که ضرب و شتم متوقف شد.

مختلف امواج سیگنال مشکلات مختلف در ضربان قلب در هنگام بازدید در یک EKG. طبیعی EKG باید به طور منظم منحنی به آن های مختلف بر اساس نموداری تکنیک های. اختلالات همیشه به معنای بیماری است اما زمانی که قضاوت با بیمار,'s تاریخ را در ذهن تکرار ناهنجاری و حتی نادر آنهایی که می تواند کمک در تشخیص توسط پزشک.

[ad_2]