Bosu توپ تاریخچه

[ad_1]

Bosu توپ ورزشی آموزش دستگاه که اختراع شده بود و در سال 1999 توسط دیوید Weck. این bosu می ایستد برای هر دو طرف مورد استفاده که در آن به طور رسمی آن را به نام هر دو طرف است. Bosu تعادل سیستم آموزشی است که با استفاده از یک قطعه از تجهیزات است که به نظر می رسد مانند یک نیمه توپ است. Bosu آموزش نه تنها شامل فعالیت فیزیکی اما همچنین حضور ذهن در نتیجه این قطار هر دو ذهن و بدن خود را به طور همزمان.

وجود محصولات مختلف در بازار در دسترس; یکی از محبوب ترین است bosu 3D سیستم آموزش. این سیستم متشکل از یک پایه و یک تعادل بار. این محصول معمولا در محدوده £ 60 تا 150 پوند و آن را به طور کامل بستگی به لوازم جانبی که در دسترس هستند در بسته. شما می توانید با سفارش این محصول به طور مستقیم از bosu وب سایت رسمی.

سیستم طراحی شده است برای گرفتن تا حس تعادل و قدرت به ساخت توده عضلانی و همچنین برای تمرینات قلبی عروقی برای سوزاندن کالری و چربی است. این بدیهی است که می تواند بهتر شود تجهیزات برای تمرین است. همچنین کمک می کند تا در بهبود ورزشی توانایی برای تنیس و بیس بال, فوتبال, هاکی, فوتبال, بسکتبال, گلف و اسکی & اسنوبورد.

Bosu آموزش سیستم جذب کرده است بسیاری از مردم از آن بسیار جمع و جور و آسان به حرکت می کند. در هنگام خرید تجهیزات تناسب اندام اولین چیزی که ما با نگاه کردن به فضای آن را اشغال در خانه bosu توپ حذف این نگرانی به طور کامل. این به راحتی می توانید حتی در یک فضای بسیار کوچک.

شما می توانید اشکال مختلف از تمرینات با استفاده از این سیستم آموزشی از قبیل قدرت آموزش ورزش های قلبی عروقی ،

[ad_2]