Bioplastics – تکنولوژی افزایش شتاب اما موانع باقی می ماند

[ad_1]

آن's شده است 40 سال پس از آقای مک گوایر کشیده بنجامین برادوک گذشته در جشن فارغ التحصیلی و گفت: “من فقط می خواهم برای گفتن یک کلمه به شما. فقط یک کلمه … شما در حال گوش دادن ؟ … پلاستیک. وجود دارد's a آینده در پلاستیک است.”

آینده است که هنوز هم در پلاستیک اما امروز آقای مک گوایر احتمالا زمزمه “bioplastics.” بر اساس افزایش قیمت نفت خام که از آن بیشتر پلاستیک مشتق شده و منافع مصرف کننده در فقط در مورد هر چیزی “سبز” زمان ایده آل برای افزایش نسل بعدی از پلاستیک. اروپا Bioplastics گروه تجارت پیش بینی شده ظرفیت سالانه خواهد بیش از سه برابر به 1.5 میلیون تن در سال 2011. BCC تحقیقات پیش بینی بازار جهانی برای پلیمرهای زیست تخریب پذیر به رشد در ترکیب متوسط نرخ رشد بیش از 17 درصد از طریق 2012. حتی پس از bioplastics را شامل یک طاقچه کوچک به طور کلی پلاستیک در بازار است که پیش بینی برای رسیدن به 500 میلیارد پوند در سطح جهان در سال 2010.

این مورد برای Bioplastics

با توجه به ایالات متحده آمریکا آژانس حفاظت از محیط زیست تنها 6 درصد از پلاستیک ساخته شده در ایالات متحده بود و بازیافت در سال 2005. (که در مقایسه با 50 درصد نرخ بازیافت کاغذ و 37 درصد برای فلزات و 22 درصد به صورت شیشه ای است.) پلاستیکی که زمین در محل های دفن زباله است زندگی اندازه گیری در هزاران سال. چون اکثر bioplastics تولید می شوند از نظر کشاورزی مبتنی بر منابع تجدید پذیر, تحت شرایط مناسب آنها زیست تخریب پذیر و compostable. محیط زیست-دوستانه جنبه های زیستی مبتنی بر پلاستیک تجدید نظر برای شرکت به دنبال غیر سمی ظروف که نمی صافی مشکوک مواد شیمیایی و بازگشت به طبیعت ضرر پس از دفع.

علاوه بر این ما مصرف کنندگان دریافت بیش از 100 میلیارد پلی اتیلن کیسه های حامل هر سال اما تنها 1.2 درصد بازیافت. Reusablebags.com تخمین می زند تا 1 تریلیون کیسه پلاستیکی دارد در حال اجرا به مصرف کنندگان در سراسر جهان. آن ممکن است کمتر از گران قیمت برای خرده فروشان به دست یک مقاله و یا یک کیسه پلی اتیلن اما هزینه های زیست محیطی از bioplastic کیسه های کمتر در نظر دفع. مصرف کنندگان مانند سبک کیسه های پلاستیکی و تمایل به پیدا کردن دیگر برای استفاده از آنها در نهایت قبل از پرتاب آنها را دور. تعداد بسیار کمی از مردم آنها را به بازگشت به فروشگاه است که توضیح می دهد که کوچک بازیافت هستند. جایگزینی کیسه های پلی اتیلن با bioplastic خواهد بود سازگار با محیط زیست امن تر است.

ممنوع در سان فرانسیسکو-و حتی در چین

در سان فرانسیسکو مبتنی بر نفت کیسه های ممنوع از سوپر مارکت ها و فروشگاه های مواد مخدر. جوامع دیگر هر دو در ایالات متحده و بین المللی گرفته شده توجه داشته باشید و یا شروع هزینه ها یا ممنوعیت آشکار در نفت بر اساس پلاستیکی کیسه های خرید. در ماه ژانویه چین's شورای دولتی ممنوع تولید کیسه های پلاستیکی و آغاز ژوئن 1 و مغازه ها و سوپر مارکت ها و رسانه های فروش در سراسر کشور در حال محروم از توزیع آنها.

در ایرلند مقامات دولت تصویب مالیات بر پلاستیکی کیسه های خرید در سال 2002. هنگامی که مشتریان شروع به گرفتن آمار با 33 درصد هزینه در هر کیسه خرید پلاستیکی استفاده روشن در عرض چند هفته به قابل استفاده مجدد کیسه یا کوله پشتی. رفتار مصرف کننده تغییر بود و حمل پلاستیکی کیسه های خرید بود شبیه به پوشیدن خز و یا سیگار کشیدن در یک اتاق شلوغ; در یک ماده از چند سال این رفتار اجتماعی غیر قابل قبول است.

کالیفرنیا نیز ممنوع مواد شیمیایی به نام فتالات موجود در نرم پلاستیک از اسباب بازی و محصولات کودک. تحقیقات به Bisphenol-A (BpA) مورد استفاده برای ایجاد پلی کربنات نشان می دهد که این ترکیب شبیه انسان هورمون استروژن و یافت شده است برای تحریک انواع خاصی از سرطان, علت آسیب های ژنتیکی و صافی خارج از بطری های پلاستیکی به غذا و نوشیدنی است.

جایگزین های ایمن تر هستند شروع به ظاهر می شود. Bioplastics در حال نشان دادن تا در نه تنها بسته بندی مواد غذایی اما در صنعت خودرو, پزشکی, دستگاه های سخت افزاری برای کامپیوتر و الکترونیک, صنعت, on-the-go, یکبار مصرف (لیوان و بشقاب و قاشق و چنگال) و در اسباب بازی.

مهندسی Bioplastics برای گسترش استفاده از

به طور معمول فکر به عنوان آینده از ذرت bioplastics می تواند و در حال تولید از دیگر گیاه مبتنی بر مواد خام از قبیل سیب زمینی و چغندر قند و شکر و نیشکر مانیوک و گندم و نشاسته کاساو یا مانیوک و روغن از دانه های سویا. شرکت های تولید شده ترکیبی bioplastic محصولات است که ترکیب مخلوطی از نشاسته گیاهی با معمولی پلیمر است که برای کمک به تولید کنندگان کاهش وابستگی به منابع تجدید ناپذیر و اضافه کردن ویژگی های از قبیل مقاومت در برابر حرارت و یا دوام محصولات خود را, اما آنها نمی تواند ادعا کاملا زیست تخریب پذیر یا compostable.

به عنوان فن آوری همچنان به تکامل bioplastics خواهد بود مهندسی با مقاومت در برابر حرارت و قدرت مورد نیاز برای استفاده گسترده تر. برای مثال Metabolix یک ماساچوست شرکت توسعه پلیمر زیست تخریب پذیر به نام Mirel ساخته شده از باکتری و ذرت و هوا است که قادر به مقاومت در برابر آب جوش.

شرکت های نوآورانه خواهد شد و به دنبال مواد خام خود باید انگشت خود را بر روی نبض از آنچه که رانندگی تقاضای مصرف کننده خواهد شد و ارزیابی ممکن است خطرات بهداشتی معمولی پلاستیک. آنها همچنین نگه داشتن یک چشم را برای فن آوری های جدید و یا مواد خام و مواد کمک خواهد کرد که به حل برخی از اوایل چالش های مرتبط با bioplastics آنها به عنوان حرکت از صنعت تو رفتگی در دیوار به جریان اصلی. را Cereplast به عنوان مثال. این شرکت در حال حاضر با 15 درجه از رزین در آن Compostables (TM) خط از جمله مقاوم در برابر حرارت محصول CP-TH-6000 است که می تواند مقاومت در برابر حرارت تا به 155p F. آن نیز ترکیبی رزین است که مقاوم در برابر حرارت تا 250p. برای دیدار با خواسته برای bioplastics Cereplast اعلام کرد که در حال ساخت یک مرکز تولید جدید در ایندیانا است. آن را به یک و نیم میلیارد پوند ظرفیت زمانی که به طور کامل عملیاتی در سال 2010.

تکمیل زیستی چرخه

در آینده bioplastic محصولات ممکن است بازیافت به بیودیزل. محققان در دانشگاه پلی تکنیک در نیویورک توسعه داده اند یک سوخت نهفته پلاستیکی است که سخت تر و با دوام تر از استاندارد پلی اتیلن. پس از استفاده از این محصول می توان در یک تبدیل ساده که در آن آنزیم شکستن آن را به بیودیزل مناسب برای گرمایش خانه سوخت. دفاع آژانس پروژه های تحقیقاتی پیشرفته (DARPA) اعطا دانشگاه's محققان $ 2.34 میلیون به پیشرفت تکنولوژی و انتقال آن به صنعت. نظامی نشان داده است علاقه به کشف خود را برای استفاده در میدان جنگ که در آن می تواند تولید خود را در سوخت و تخلیه زباله در همان زمان.

هر شرکت برنامه ریزی برای پرش در bioplastic ارابه موسیقی یا تولید رزین و یا تبدیل محصولات گیاهی جایگزین نیاز به ماندن بگیرید پهلو به پهلو از آنچه که اتفاق می افتد در سوخت های زیستی عرصه بیش از حد. Bioplastics ممکن است عزیزان از زیستی مبتنی بر محصولات صنعت در حال حاضر, اما آن را در رقابت برای منابع با تولید سوخت های زیستی برای منابع محدود است. که می تواند در نتیجه افزایش قیمت خوراک که می تواند اثرات منفی بر اقتصاد هر دو صنایع. در حالی که bioplastics به عنوان سازگار با محیط زیست گروه های زیست محیطی در حال بالا بردن سوال در مورد انحراف محصول غذایی منابع به مصارف صنعتی. برخی مواد اولیه مانند ذرت تر هستند به شدت وابسته به agrochemicals مورد و آب از دیگران و محیط زیست نگران هستند بیش از حد و یا استفاده غیر مسئولانه می تواند تاثیر محیط زیست ما است. آنها همچنین نگران هستند که میلیون ها هکتار از دشت و جنگل از دست داده خواهد شد تا راه را برای زیستی محصولات. این پیچیده زیست محیطی معادله می تواند تغییر دینامیک به طور چشمگیری.

[ad_2]