Aed ها: موثر تر و آسان تر به یاد بگیرند که از CPR

[ad_1]

برای چند دهه, وقتی که قلب کسی متوقف می شود ضرب و شتم احیاء شده است استاندارد بوده است و موثر ترین شکل کمک های اولیه. CPR تدریس در کلاس های درس و مراکز اجتماعی در سراسر جهان رهبری در بخش بزرگی توسط صلیب سرخ آمریکا که خواستار همه آمریکایی ها برای تبدیل شدن به خبره در صحیح روشها و فنون دادن CPR. اما جدید و به طور فزاینده فن آوری مقرون به صرفه است در حال حاضر بازدید شده توسط بسیاری به عنوان ساده تر و موثر تر از CPR. یک Automated External Defibrillator که اغلب به نام AED ممکن است به مراتب بیشتر ابزار قدرتمند برای صرفه جویی در زندگی. تحت, defibrillation از طریق یک AED است به مراتب ساده تر از انجام CPR, حتی برای کسی که بدون هیچ گونه آموزش.

Aed ها در حال سبک و قابل حمل دستگاه های است که می تواند ایجاد یک قربانی قلب با استفاده از یک پالس الکتریکی به نام یک دو فازی شوک. هدایت امدادگر با یک ترکیب ساده و روشن صدای متن و گرافیکی, دستورالعمل داروها تقریبا همه کار را قادر می سازد عملا هر کسی یک زندگی را نجات دهد!

به عنوان مخالف به CPR که می تواند به راحتی انجام نادرست بیش از حد به آرامی و یا بیش از حد کم عمق از ماساژ به طوری که قلب سمت چپ است تاثیر پذیری از تلاش و نمی خواهد راه اندازی مجدد خود را در آن AED آسان برای استفاده و در واقع می تواند راه اندازی مجدد قلب تنها با فشار یک دکمه. با استفاده از همان فن آوری های موجود در اتاق اورژانس اتاق عمل و دکتر دفاتر در سراسر جهان یک AED نه تنها می تواند کمک به یک فرد مبتلا به ایست قلبی تا حرفه ای پزشکی می رسد به کمک آن می توانید به معنای واقعی کلمه زندگی خود را ذخیره کنید. فیلیپس, Zoll, Heartsine و دیگر شرکت های تولید بسیار قابل حمل defibrillators که جای تعجب مقرون به صرفه و مرمت مدل اغلب در دسترس برای زیر $1,000 با توجه به AED منابع وب سایت شروع یک قلب/>.

به طور کلی انجام CPR است یک معامله بزرگ پیچیده تر از یکی ممکن است باور. آموزش و بازآموزی کلاس ها فوق العاده مهم است برای اطمینان حاصل شود که شما نه تنها انجام حرکات CPR در روش صحیح و با سرعت اما همچنین می دانیم که زمان مناسب برای انجام CPR. بسیاری از داروها با استفاده از نرم افزار پیچیده و دستورات صوتی ساده به تجزیه و تحلیل یک بیمار و آموزش اپراتور در مورد چگونه به راه اندازی مجدد یک قلب است. این AED دستگاه های موجود در فرودگاه و مدارس و فضاهای عمومی و خانه های شخصی در سراسر کشور ارائه گزینه های پیشرفته در صورت اضطراری نیاز به احیا.

بسیاری از افراد نمی باید قدرت و یا استقامت به درستی انجام CPR از فعالیت های طول می کشد مقدار زیادی از انرژی خود را به درستی انجام به منظور دریافت بهترین نتایج. بعلاوه, شما ممکن است نیاز به انجام CPR برای یک مقدار طولانی از زمان بسته به جایی که قربانی در حال حاضر قرار دارد و چگونه به راحتی در دسترس آنها توسط اورژانس پزشکی کارکنان. در مقابل افراد در همه نقاط قوت می تواند با استفاده از دستگاه AED, پس از آن نیاز به فردی صرفا به فشار یک دکمه به منظور تکان خوردن قلب بازگشت به زندگی با استفاده از تکان دهنده تحریک. به طور کلی آن را تنها طول می کشد یک یا احتمالا دو شوک به قلب به منظور قربانی قلب به درستی پاسخ اجازه می دهد فردی کار ضفبرلترس به انجام دیگر وظایف پزشکی که من لازم خواهد بود.

به عنوان تبدیل شدن آنها به طور فزاینده ای مشترک شما را پیدا خواهد کرد یک AED تقریبا در هر محل عمومی. اما شما هنوز هم باید اطمینان حاصل شود شما می دانید روش های مناسب ارتباط با CPR در صورتی که شما نیاز به کمک کسی و قادر به دسترسی به یک AED.

[ad_2]