ADD و ADHD دوستانه مشاغل

[ad_1]

بسیاری از گزینه های حرفه ای به طور انحصاری طراحی شده برای ADHD نیاز دارد. آنها تحقق نیازهای خاص و فراهم کردن فرصت کافی برای کشف تحریک عملکرد چند تکلیفی و فرصت را به کار به طور مستقل. شما باید آن را در نظر داشته باشید که نه همه مشاغل تحقق این سه معیار. در چنین سناریو شما باید اولویت های خود را انتخاب و ترجیح یکی که مناسب شما بهترین. قبل از تصمیم گیری بر روی یک گزینه خاص شما باید فرو رفتن و پیدا کردن مورد نظر خود را دسته بندی کنید و ببینید که آیا شما می شود قادر به انجام آن است یا نه. این روش کمک می کند تا شما را به بهترین گزینه های حرفه ای برای خودتان.

ویژگی های – شما می توانید یک حرفه ای در رشته های فنی به عنوان تلفن یا الکترونیک مهندس مکانیک. این شغل شما نیاز به معاشرت خود را با توده ها به عنوان و هنگامی که به شما گفته برای تعمیر یا نصب و راه اندازی تجهیزات. این حرفه توسعه حس نظم و انضباط در شما که در آن شما فرصت برای کار به طور مستقل.

فن آوری – هر دو فن آوری و ویژگی های تکالیف شبیه اما متفاوت هستند به جز داشتن یک شباهت است که شما باید آزادی چند وظیفه ای در این دو. مشخصات فن آوری مشاغل برای کار در محیط زیست آگاه با در عمق ایده به تازگی راه اندازی شده و دولت از هنر فن آوری که آن را متمایز از دیگران است. قابل توجه ترین کار این منطقه در حال کار به عنوان یک, الکترونیک, کارشناس, تکنسین کامپیوتر و یا کامپیوتر و سازنده.

تعمیر و نگهداری – فکر نمی کنم خود را تعمیر و نگهداری روزمره است که نگه می دارد دفاتر خود را تمیز. وجود دارد مانند شغل نجار خودرو مکانیک و یا برق. در این زمینه شما را “حفظ” یک محصول به طوری که مصرف کننده می تواند همچنان به استفاده از آن. شما اغلب کاملا مستقل است.

علم – بیشتر نشان جلوگیری از تحقیقات تکالیف. اما هنوز هم می توانید آنها را انتخاب شغل دیگر گزینه های موجود در آن مانند دسته بندی های خاص از مشاغل از جمله کمک به پژوهش محور تیم است. انتخاب رشته پزشکی و کار با تجهیزات پزشکی بیش از حد یک ایده خوب است. شما می توانید کار در یک شرکت که متخصص در نگه داشتن EEG/MRI یا سونوگرافی ماشین آلات به روز.

نظامی – در نگاه اول شما ممکن است فکر که من دیوانه شامل ارتش به عنوان یک زمینه ما نشان اکسل می تواند در, به ویژه هنگامی که شما در نظر بگیرید که چگونه سفت و سخت و ساختار آن است. اما این چیزی است که باعث می شود آن را بسیار مفید است. نظامی ارائه می دهد ساختار به طوری که شما لزوما “تندرست” و نیروهای شما را به یادگیری مهارت های سازمانی. هنگامی که شما آن را از طریق آموزش های پایه وجود دارد بسیاری از مشاغل و فرصتهای شغلی در این نظامی که شما ممکن است لذت بردن از: چترباز خلبان هلی کوپتر, هواپیما, تکنسین, و بیشتر.

کارآفرین – انتخاب کارآفرینی به عنوان یک حرفه ای نیاز به اراده قوی و قدرت متمرکز رویکرد است. آنها اعمال می شود و موفقیت خوش آمدید. شما اعمال تحریک کار کنترل عملکرد و بررسی خروجی تلاش خود را در کارآفرینی است. به عنوان شما فکر می کنم خارج از جعبه شما یک فرصت به نمایش گذاشتن خلاقیت است. کار خود را باید بر اساس برنامه ریزی مناسب به اندازه کافی با کاغذ کار می کنند. اگر شما خوب هستند در این, شما ممکن است در شرایط بحرانی بیش از حد.

حمل و نقل هوایی – خلبان کنترل کننده ترافیک هوایی و یا حمل و نقل هوایی مهندسی در حال کار اصلی گزینه های در حمل و نقل هوایی. اگر شما لازم نیست برای رفتن نظامی را انتخاب کنید حمل و نقل هوایی به عنوان یک حرفه ای. این حرفه دارای مقدار زیادی از فرصت ها برای تحریک و تلاش فردی. کار دسته بندی ها بستگی به انتخاب شما.

دندانپزشک – قبل از اینکه شما فریاد “دندانپزشکی! خسته کننده!”, من گوش کردن. به عنوان یک دندانپزشک شما اغلب مقدار زیادی از تنوع در کار خود را و شما قطعا باید تن از استقلال است. برای حتی بیشتر تحریک شما می توانید تخصص.

حمل و نقل – شما لازم نیست که تحریک کننده تجربه در حمل و نقل و باید به دنبال مصائب. هنوز هم شما باید آزادی برای پرسه زدن. شما باید فرصت برای رسیدن به مکان های مختلف به عنوان و هنگامی که شما در حال اختصاص داده شده به ارائه محصولات. در صورتی که شما در حال ارائه یک شغل راننده آمبولانس به شما احساس بسیار تحریک با توجه به فشار اضافی.

مهندس – باید نگاه مشتاق در پسران و دختران جوان عامل سنگین و تجهیزات حرفه ای. این مهندسین انجام وظایف پس از رسیدن به ویژه آموزش. شما می توانید تبدیل شدن به یک مهندس حرفه ای با تخصص در شیمی هسته ای و الکترونیک و غیره. تقریبا هر خاص مهندسی در منطقه فراهم می کند فرصت را برای شما به انجام برخی از عملکرد چند تکلیفی در آزادی کامل. مهندسی نیاز به توجه به دنبال افراد و نه از کارآفرینان. شما باید به انجام کار خود را در کامل فداکاری و خروجی باید رضایت بخش است. در کارآفرینی شما می توانید برون سپاری برخی از آثار خود را که شما در حفظ و در امداد.

شما می توانید ترجیح می دهند هر یک از پیشنهاد گزینه های حرفه ای برای چشم انداز بهتر.

[ad_2]