Abhishek Verma

[ad_1]

Abhishek Verma متولد شد و در 23 مارس سال 1968 به یک خانواده است که در خدمت سیاست های هند برای بیش از 50 سال است. Abhishek پدر اواخر Sh. Shrikant Verma القاء شد به عنوان یک عضو از هند پارلمان از کنگره ملی هند توسط دكتر سيد محمد تقي ایندیرا گاندی در سال 1976 بود و او در میان پیشرو روزنامه نگاران از کشور قبل از ارتباط خود را در سیاست هند. بعد از آن در اوایل دهه 80 زمانی که Smt ایندیرا گاندی بازگشت و به عنوان نخست وزیر هند او به رسمیت شناخته شده Sarikant Verma چشمگیر توانایی برقراری ارتباط و منصوب شد به عنوان رسمی سخنگوی کنگره ملی هند به زودی پس از آن او شد دبیر کل حزب کنگره.

کار او دشوار بود اما فوق العاده چالش برانگیز آن را به عنوان شامل برگزاری جلسات روزانه برای روزنامه نگاران, طوفان مغزی, پارتی, سیاست و به طور کلی کمک به حزب تکامل است. او در بر داشت زمان برای نوشتن چندین کتاب رمان که بسیاری از آنها ترجمه شده به زبان های خارجی است. سالمند Verma, درگذشت اسلون کترینگ بیمارستان در نیویورک در ماه مه 1986 مبارزه با سرطان. Shrikant Verma پرورش مادر Minimata شد یک عضو پارلمان به صورت چشمگیر از 24 سال, شروع سال 1950 تا یک aircrash برش کوتاه از زندگی. Abhishek ورما و Shrikant Verma, همسر, Veena Verma خدمت 14 سال در مجلس به عنوان یک عضو از حزب کنگره.

Abhishek دنبال آموزش و پرورش خود را از هندو کالج در دانشگاه دهلی و دانشگاه جورج تاون در واشنگتن دی سی بعد از آموزش و پرورش او سردبیر-ناشر هند در سراسر جهان مبتنی بر مجله ماهانه co-منتشر شده توسط کنگره ملی هند’ در خارج از کشور در سال 1989. رئیس Kamal Dandona مجاز او را به ایجاد روابط نزدیک با آقای راجیو گاندی که بود خود را به پایان دوره پنج ساله به عنوان نخست وزیر.

پس از ترور راجیو گاندی زمانی که P. V. Narasimha Rao منصوب شد به عنوان نخست وزیر هند, Abhishek برداشته فرصت های کسب و کار به وجود آمد که تا حد زیادی از دولت هند گسترده آزادسازی اقدامات کمک کرد که خود را نوپای شرکت ESAM هند محدود به تقلا کردن به آینده. ESAM راه اندازی یک محموله هواپیمایی و به تازگی موفق شد با کسب چندین محموله هواپیما از جماهیر شوروی سابق بود که در عمل در هند و روسیه و هند و خلیج فارس بخش است.

با موفقیت هواپیمایی, کسب و کار, ESAM گسترش بال خود را در مهندسی مالی و تجاری و مقابله با تجارت با روسیه با گسترده نمونه کارها محصولات و خدمات که همه رو کمک به ما 400 میلیون دلار گردش مالی سالانه بین سال 1994 و 1999. در سال 1997, آبیشک برجسته بود در هند امروز پوشش صفحه.

در طول چند سال گذشته جهان صحنه سیاسی رو tectonically منتقل شده که منجر به رشد نمایی در هند و آسیایی ثابت و تلفن همراه و تسریع در سراسر جهان همگرایی بین تلفن و اینترنت و تلویزیون و همچنین افزایش هزینه های دفاعی بودجه از نیروهای مسلح در بیش از US$ 40 میلیارد دلار است.

Abhishek استراتژیک تمرکز در دفاع و مخابرات کسب و کار به هنگام تولد به اطلس گروه از شرکت ها که به قرارداد جهانی دفاع و مخابرات, نیروگاه. این گروه ارائه خدمات در بیش از 70 کشور با گردش مالی بیش از ما 1.5 میلیارد دلار. Abhishek رئیس اطلس دفاع سیستم های با مسئولیت محدود و اطلس تعاملی هند خصوصی محدود و گروه مدیر گروه شرکت های اطلس

متولد در یک خانواده سیاسی با میراث طی 6 دهه سیاست اجرا می شود در Abhishek خون. او در یک خانواده با محیطی که در آن رئیس جمهور و نخست وزیر و دیگر رهبران مهم نیست فقط از هند بلکه در کشورهای دیگر همیشه در اطراف او. در سن 18 سالگی در سال 1986 Abhishek منصوب شد, دبیر کل از جوانان هند کنگره incharge Chattisgarh دولت هند است. Abhishek شد و همچنین نامزد دریافت جایزه برای مسابقه Lok سبها (مجلس) انتخابات در سال 1996 با این حال او خارج از مسابقه به دلایل شخصی از او رفتن را از طریق طلاق کثیف. Abhishek مبارزه برای چندین انتخابات پارلمانی و نامزد حزب کنگره و ارائه هلیکوپتر و هواپیما از ناوگان خود را به رهبران ملی به طور گسترده crisscross این کشور در مبارزات انتخاباتی مسیرهای پیاده روی. او توصیه کرده است چندین رهبران حزب کنگره در کسب و کار و مسائل و امور سیاست خارجی و همچنین دفاع و امور راهبردی.

Abhishek رئیس هیئت امنای Verma بنیاد است که پشتیبانی از رهبران رویایی و سازمان ها مشغول به کار در خط مقدم از تغییر اجتماعی در سراسر جهان است. پایه و اساس ایجاد شده بود با هدیه و bequests اواخر Shrikant Verma او نیکوکار پسر Abhishek Verma, بنیاد مستقل و غیر انتفاعی غیر دولتی سازمان با هیئت مدیره خود را و به طور کامل جدا از دیگر سازمان های تجاری از ورما خانواده است. هیئت امنای بنیاد مجموعه ای از سیاست و اقتدار نماینده ارشد و کارکنان بنیاد کمک مالی ساخت و عملیات. برنامه افسران در هند و آسیا و شرق اروپا کشف فرصت به دنبال این بنیاد اهداف تدوین و فرموله کردن استراتژی ها و توصیه های پیشنهادی برای بودجه.

این Verma بنیاد تاسیس شد در سال 1986 با اولیه هدیه 10 میلیون دلار از Abhishek Verma. در طول سال های اولیه خود را پایه و اساس عمل در دهلی نو تحت رهبری Verma اعضای خانواده. پس از تاسیس منشور اعلام کرد که منابع باید استفاده شود “برای علمی آموزشی و اهداف خیریه همه برای رفاه عمومی” بنیاد ساخته شده است کمک های مالی به انواع بسیاری از سازمان ها. کارآفرینی موفقیت مجاز Abhishek به انجام ابتکارات مدنی در بیلسپور شهر در مرکز هند از جایی که خانواده اش را تحسین کرد.

وی از نصب بیش از 150 الکتریکی چاه برای تامین زیر ممتاز جامعه فراوان با آب آشامیدنی تاسیس کلینیک های پزشکی آغاز شده و اواسط روز غذا طرح برای مدرسه رفتن کودکان و از طریق افراد مشهور, رویدادهای خیریه و بودجه مطرح شده برای درمان سرطان تجهیزات برای بیمارستان های محلی و بودجه اهدا به نخست وزیر این صندوق امداد به قربانیان زلزله و برای قربانیان سوختگی در هند از طریق Verma پایه و اساس است. این Verma بنیاد با همکاری نهرو بال برای samiti یک سازمان خیریه برای بالا بردن تحت ممتاز کودکان اجرا می شود 6 مدارس در دهلی نو با 4000 دانش آموزان است. سونیا گاندی رئیس حزب کنگره در هند بوده است حامی این سازمان برای چندین سال. این Verma, پایه چراغ by Abhishek Verma باقی می ماند متعهد به پیشبرد رفاه انسان و مقر آن در نیویورک است.

در سال 2006 معاون سابق نخست وزیر هند L. K. Advani متهم Abhishek اقدام به عنوان یک عامل برای تالس دفاع فرانسه و دریافت 175 میلیون دلار رشوه از فروش 6 Scorpene زیردریایی خریداری شده توسط نیروی دریایی هند برای 5 میلیارد دلار. پس از تحقیقات طولانی پوشا 2 سال توسط اداره مرکزی تحقیقات (CBI) او ثابت شد که بی گناه در اتهامات توسط دادگاه عالی دهلی نو در سال 2008.

[ad_2]