ABC's پزشکی برای سالمندان

[ad_1]

پزشکی یکی از مهمترین و پیچیده و گیج کننده مناطق و من اغلب فکر می کنم آن است که به عمد ساخته شده تا به منظور نگه داشتن مردم از مقدماتی یا به تضعیف آنها را از تلاش برای واجد شرایط. آن است که دولت برنامه های پزشکی برای فقرا است.

پزشکی است که اغلب با اشتباه مدیکر است که دولت فدرال برنامه های پزشکی برای افراد مسن. تقریبا همه شهروندان ارشد واجد شرایط برای مدیکر تا زمانی که آنها را به کمک این سیستم در طول زندگی کاری خود را. برای آن دسته از سالمندان که واجد شرایط نیست آنها این فرصت را دارند که به “خرید به” سیستم های پرداخت حق بیمه تعیین شده توسط دولت فدرال است. مزایای تحت مدیکر محدود هستند; بنابراین سالمندان ممکن است خرید “Medigap” یا مکمل مدیکر بیمه است که پرداخت مزایای آن مدیکر برگ است.

پزشکی, از سوی دیگر, یک برنامه مشترک بین دولت فدرال و ایالات متحده به ارائه مراقبت های پزشکی برای فقرا است. به این ترتیب تنظیم شده است برای اولین بار توسط کنگره و سپس توسط قانونگذاران ایالتی. کسانی که قانونگذاران باید مجموعه ای از استانداردها که توسط آمریکایی ها و اقامت دائم (و تنها آن دسته از طبقات افراد نه “غیر قانونی” برای برطرف کردن یک شایعه) می توانید واجد شرایط برای دولت-پرداخت مراقبت های پزشکی. در حالی که مدارک می توانید از ایالت به ایالت متفاوت وجود دارد مفاهیمی است که اعمال می شود در سراسر-هیئت مدیره.

اگر چه پزشکی برنامه های فقیر مردم از همه سنین, من به قانون عمل کنسانتره در افراد مسن و کسانی که در حال برنامه هایی که بر اساس آن من تمرکز است. بسته دولت مدیکید می تواند ارائه مراقبت پرستاری در خانه و یا در خانه مراقبت از سالمندان نیاز دارند. اکثر مردم آگاه هستند از مراقبت پرستاری در خانه, برنامه, اما در صفحه اصلی برنامه مراقبت اگر وجود آنها در دولت خود را می تواند ارائه یک جایگزین عالی برای پرستاری و مراقبت در منزل. نیویورک به عنوان مثال ارائه مراقبت پرستاری در خانه و نیز بلند پروازانه “جامعه” و یا در صفحه اصلی برنامه Medicaid; فلوریدا از سوی دیگر ارائه می دهد مراقبت پرستاری در خانه و برگ آن را به فرد شهرستان به ارائه هر نوع در خانه و مراقبت از آنها می توانید استطاعت.

این برنامه اکثر مردم آگاه هستند از پرستاری و مراقبت در منزل با اشاره به در نیویورک به عنوان “مزمن مراقبت پزشکی” و با اشاره به در فلوریدا به عنوان “نهادی مراقبت پزشکی”. اگر یک فرد می شود بنابراین بیماران که آنها نمی توانند انجام برخی از فعالیت های روزمره زندگی (ADLs) آنها ناامن هستند و آنها نیاز به کمک های پزشکی آنها ممکن است نیاز دائمی پرستاری مراقبت در منزل. بر خلاف باور عمومی مدیکر (این برنامه برای سالمندان) را پرداخت نمی کند, مراقبت پرستاری در خانه; آن را فقط برای پرداخت محدود “مراقبت های پرستاری ماهر” که اغلب طول می کشد محل در خانه سالمندان با امکانات توانبخشی. خوب “Medigap” سیاست را انتخاب کنید تا جایی که مدیکر برگ پرداخت تا 100 روز کامل برای ماهر مراقبت های پرستاری.

اگر ارشد نیاز دائمی پرستاری مراقبت در منزل آنها یا رفتن به مجبور به پرداخت هزینه برای آن را از خود جیب با بیمه مراقبت دراز مدت و یا واجد شرایط برای مدیکید. برای کسانی که استطاعت به پرداخت برای خود پرستاری مراقبت در منزل تجلیل به شما. برای کسانی که خود و یا به فکر خرید مراقبت دراز مدت بیمه نامه می تواند یک خریدار هوشمند: این سیاست ها معمولا پرداخت تعیین نرخ روزانه (کسری از کامل نرخ روزانه به خصوص در طول زمان) برای پرستاری و مراقبت در منزل برای یک دوره مجموعه ای از زمان (معمولا تنها چند سال) و اغلب نه به اثر را تا زمانی که فرد در خانه سالمندان برای بسیاری از روز. این مهم است که به عنوان خوانده شده که سیاست های آن با دقت و درک آنها

آخرین گزینه پزشکی است که برای فقیر یا کسانی که متوسط دارایی. آیا یک ناتوان ارشد شهروند واجد شرایط برای مدیکید به پرداخت برای مراقبت های پرستاری صفحه اصلی بستگی دارد که آیا آنها پیشرفت پزشکی برنامه ریزی و یا اینکه خود را به وضعیت مالی فعلی بلافاصله واجد شرایط آنها. گاهی اوقات یک فرد به “صرف کردن” برخی از دارایی های خود را قبل از آنها واجد شرایط اگر چه وجود دارد برخی از راه های که در آن برخی از دارایی می تواند محافظ.

اگر شما یا عزیزان شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد پزشکی و برنامه ریزی مناسب برای آینده صلاحیت یک قرار ملاقات برای دیدن یک وکیل از بزرگان که می توانید نقد و بررسی عکس های مالی خود را و تدبیر یک استراتژی برای کمک به شما در دیدار آینده خود نیاز دارد.

[ad_2]