9 نمادین بالیوود عینک است که به شکل عینک صنعت

[ad_1]

امروزه یک جفت از عینک استفاده می شود نه فقط برای تصحیح بینایی خود را, اما همچنین برای اضافه کردن به شما به نظر می رسد. حتی کسانی که نمی نیاز به تصحیح بینایی مانند به رخ کشیدن آن ‘chashmas’ با صفر قدرت لنز.

بالیوود سینما بازی کرده اند نقش مهمی در کمک به محبوبیت عینک مد اظهارات. در زیر لیستی از 10 جمله عینک از بالیوود سینما تبدیل شده است که یاد:

خرگوش Hare Krishna Rama – Zeenat Aman باعث می شود کاملا یک سبک بیانیه با او بد بو چشم می پوشند در Dev آناند را 1971 فیلم ‘خرگوش راما کریشنا خرگوش’. این اندازه فریم از Zeenat Aman شد یک ضربه بزرگ در میان طرفداران او.

Khubsoorat – ‘Aye Shivani, tu lagti hai naani’ شما ممکن است به یاد داشته باشید این فیلم با این آهنگ. یکی دیگر از چیزی است که ساخته شده این فیلم یاد بود Urmila Matondkar دور عینک. بله. یک جفت عینک می تواند یک فرد نگاه کنید ،

Baazigar – Once upon a time حتی Baadshah خان بازی یک نقش منفی در سال 1993 هیجان انگیز ‘Baazigar’. شما می دانید چه چیزی به او کمک کرد تا دریافت که تبه کار نگاه می کنید ؟ یک جفت از دور عینک. بله کسانی که مشخصات به او یک نجیب زاده با قاتل نیت.

Dilwaale Dulhania Le Jayenge – در این Aditya Chopra را یاد داستان عشق, عینک مورد استفاده قرار گرفت به افتراق بین شخصیت راج و Simran. او را سر او جدی است. او یک مرد در فضای باز و او را به کتاب. عینک Simran به او جدی به نظر می رسد در حالی که تابستان از راج به او یک نگاه گاه به گاه.

Kal Ho Na Ho – به عنوان Naina کاترین Kapur, Preity Zinta عاطفی مضطرب به دلیل مشکلات خانوادگی ، او ساده است و نگه می دارد مشخصات پایین. مشخصات فرسوده توسط Naina کمک زیادی به او که نگاه ساده در فیلم است.

No One Killed Jessica – به عنوان خواهر بزرگتر از قربانی, Vidya Balan حفظ بسیار باب روز پایین نگاه در راج کومار گوپتا ‘No One Killed Jessica’. مستطیل شکل عینک sported توسط Vidya Balan شد بسیار قدردانی توسط طرفداران او.

3 Idiots – این یکی از جعبه دفتر بازدید. این قاب رنگی از کارینا کاپور که یک دانشجوی پزشکی ساخته شده او را نگاه lovelier از حد معمول است.

Aarakshan – آمیتا باچان در یکی از بهترین نقش ها همیشه نقش اصلی را در این اجتماعی تمایل فیلم. او عینک توصیف شده توسط منتقدان فیلم را به انرژی به شخصیت او بازی بر روی صفحه نمایش.

Yeh Jawaani Hai Deewani – Naina Talwar یا محقق Naina شخصیت با بازی دیپیکا پادوکن در این فیلم است که همیشه دیده می شود پوشیدن عینک. این اضافه شده به نظر می رسد او به عنوان یک دختر درس خوان در فیلم.

ما همه نگاه به سمت بالیوود قهرمانان و قهرمانان برای ما تعریف سبک و عینک بدون استثنا است. کدام سبک از عینک خواهد روند در سال به آمده است ؟ نگه داشتن تماشای Bollwood فیلم و شما را پیدا خواهد کرد آن را برای اطمینان حاصل کنید.

[ad_2]