9 استراتژی برای صرفه جویی در پول در داروهای تجویزی

[ad_1]

داروهای تجویزی گاهی اوقات هزینه گزافی. بسیاری از بیمارستان ها و پزشکان ترجیح می دهند تجویز مارک مواد مخدر است که برای بسیاری از بیماران می شود دشوار است برای مقابله با وضعیت. اما, وجود دارد راه های شما می توانید صرفه جویی در پول در داروهای تجویزی مانند:

#1. پیدا کردن یک داروخانه آنلاین

با استفاده از این پورتال آنلاین است که معمولا اجرا با مجوز داروخانه شما می توانید نیازهای خود را در حاشیه نرخ جذاب. همچنین شما می توانید گزینه های برای خرید از یک برنامه تلفن همراه. هنگامی که شما نصب و ثبت نام در یک برنامه, آنها ممکن است به شما ارائه تخفیف و یا اعتبار استفاده از آن می توانید برای خرید خود را.

#2. برای معاملات

وجود دارد بسیاری از مکان های آنلاین که در آن شما می توانید پیدا کردن معاملات جذاب به کاهش هزینه های خرید خود را. برخی از معامله پورتال به شما هدیه کوپن است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خرید ناهار خوری و یا سرگرمی.

#3. خرید به صورت فله

برخی از شرایط پزشکی نیاز به دراز مدت دارو. اگر شما به خرید داروهای تجویزی برای یک ماه یا بیشتر, شما باید آنها را خرید به صورت فله. به این ترتیب خرده فروش می تواند به شما ارائه تخفیف در خود دارو.

#4. پیدا کردن و خرید از یک توزیع کننده:

توزیع کنندگان منبع تامین خود را به طور مستقیم از دارویی تولید کننده. بنابراین آنها ممکن است جذاب قیمت پایین به شما ارائه می دهد. شما می توانید پیدا کردن یک در نزدیکی توزیع کننده در وب سایت با نام تجاری.

#5. خرید از فروشگاه با نام تجاری:

پیدا کردن یک توزیع کننده می تواند گیج کننده کار است. این محل یک فروشگاه با نام تجاری است که قطعا نه. شما می توانید تخفیف عظیم در تجویز دارو از یک فروشگاه با نام تجاری.

#6. به دنبال یک متعلق به دولت و یا به وسیلهی داروخانه:

باعث می شود دولت تلاش های بسیاری در جهت منافع شهروندان است. آنها را باز کرده اند و فروشگاه های مواد مخدر در سراسر کشور به فروش داروهای تجویزی در نرخ مقرون به صرفه. شما می توانید خرید خود را از داروهای تجویزی از یکی از این فروشگاه.

#7. داروهای ژنریک:

داروهای ژنریک در حال کپی از مارک مواد مخدر و مجاز برای فروش در کشور است. آنها هزینه پایین تر از مارک فرمول. هنگام بازدید از داروخانه بپرسید برای داروهای ژنریک برای صرفه جویی در پول. کمتر وجود دارد شانس است که شما را پیدا خواهد کرد این مواد مخدر در یک فروشگاه با نام تجاری.

#8. از پزشک بخواهید از گزینه های:

انجام این کار کمک خواهد کرد که شما مقایسه قیمت داروهای تجویزی از مارک های مختلف و ایجاد یک smart تصمیم گیری خرید. همچنین شما می خواهد یاد بگیرند که مارک یا داروهای بهترین کار برای شما.

#9. نمی سقوط بیمار:

این بهترین راه برای صرفه جویی در پول خود را سالانه داروهای تجویزی مصرف. رهبری سالم و آگاه و منظم شیوه زندگی است که بلوک احتمال بیماری و disarrays. و سپس شما نمی خواهد که به صرف یک پنی در هر نوع دارو.:)

[ad_2]