7 نکته برای سالم هالووین تماس با لنز پوشیدن

[ad_1]

هالووین لنزهای تماسی یک راه شگفت انگیز برای ادویه تا هر صحنه و لباس. و در برخی موارد می توانید یک لباس بزرگ همه را در خود وجود دارد. متاسفانه در بازار امروز, هالووین, لنزهای تماسی شده اند را به عنوان یک وسیله جانبی به جای یک دستگاه پزشکی.

به عنوان آن می ایستد امروز هر تئاتری یا لنز زیبایی خریداری شده بدون موافقت کتبی مجوز مراقبت از چشم حرفه ای هستند در نظر گرفته شود ، فقط به خاطر اینکه آنها به فروش می رسد به طور غیر قانونی به این معنا نیست که آنها بی خطر هستند.

اگر شما با توجه به پوشیدن گربه چشم یا آینه لنزهای تماسی در این سال خود را ببینید مراقبت از چشم حرفه ای. این اطمینان خواهد داد که شما بهترین لنز برای چشمان شما خواهد بود و به درستی دستور خود استفاده کنید. هنگامی که شما دریافت کنید که کامل جفت از لباس, لنز, به یاد داشته باشید آنها را برای تفریح و علاوه بر اینها چشم خود را. چند دستورالعمل کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود شما باید یک محیط امن و هیجان انگیز زمان پوشیدن لنز جدید خود را.

نکته 1 – دریافت لنزهای تماسی خود را از یک مجوز حرفه ای. در ایالات متحده به فروش لنزهای تماسی است که محدود به مجوز حرفه ای. فکر می کنم قبل از خرید لنز در بازار یا ایستگاه های گاز. از خودتان بپرسید: شخص دیگری در حال حاضر فرسوده, پایان نامه لنز? چه نوع راه حل آنها ذخیره می شود ؟ ساخته شده است که آنها را ؟ چه نوع رنگ مورد استفاده قرار گرفت آنها امن برای قرار دادن در چشم ؟ اگر شما یک مجوز حرفه ای شما می توانید بقیه مطمئن است که همه چیز را صاف خواهد شد و شما باید یک مورد تایید FDA لنز که مناسب است به طور خاص برای چشم خود را.

نکته 2 – لنز خود بودند مناسب برای چشمان شما تنها. هرگز تجارت لنزهای تماسی. هنگامی که آنها قرار داده شده است در چشمان آنها هرگز نباید روی هر کسی دیگری را ، مبادله لنزهای تماسی مطمئن دستور العمل برای عفونت است.

نکته 3 – به دنبال توصیه می شود رژیم مراقبت از خود را برای لوازم آرایشی و بهداشتی جدید لنز. وجود دارد بسیاری از مراقبت های متفاوت سیستم های در دسترس برای تماس با لنز. برخی از آنها سازگار با نرم تئاتر مخاطبین و برخی از آنها نیست. برخی از آنها امن برای قرار دادن به طور مستقیم بر روی چشم خود و برخی از آنها نیست. آن را بازی امن و تنها با استفاده از آنچه که شما مراقبت از چشم حرفه ای توصیه می کند و برای چشم و لنز.

نکته 4 – تنها پوشیدن لنزهای خود را به عنوان طولانی به عنوان پیشنهاد شده توسط شما تماس با لنز متخصص. بسیاری از تئاتری لنزهای امروز در دسترس هستند طراحی شده پوشیده می شود تنها برای چند ساعت در یک زمان. به خصوص برای چشم است که استفاده می شود برای تماس با لنز قرار داده شده بر روی لنز خود را قبل از امر خود و حذف آنها را پس از. آیا تلاش برای پوشیدن آنها را در تمام طول روز و تمام شب. چشم خود را نمی خواهد خوشحال می شود اگر شما بیش از پوشیدن لنزهای خود را.

نکته 5 – اگر با استفاده از آرایش صورت قرار دادن لنزهای خود را در ابتدا و سپس آرایش. شما می خواهید برای جلوگیری از گرفتن آرایش و به خصوص تحت مخاطبین خود را. به سادگی قرار دادن لنزهای خود را در ابتدا و سپس شما می توانید درخواست هر گونه آرایش صورت.

نکته 6 – هرگز در خواب خود را به تازگی لنزهای تماسی. لنزهای مورد استفاده برای یک شبه پوشیدن طراحی شده به طور خاص با تمدید پوشیدن در ذهن است. رنگی و رنگ لنز طراحی شده پوشیده می شود برای دوره های کوتاه تر.

نکته 7 – از آن لذت ببرید با لنز خود را. با توجه به آنچه سبک شما انتخاب می کنید از شبح وار dragon eyes یا زمین سیاه و سفید آینه لنزهای تماس با ما به صورتی زیبا, ویبراتور, لنز شما مطمئن به تعجب و خیره دوستان خود را.

پیروی از این راهنمایی ساده کمک خواهد کرد که اطمینان از سرگرم کننده و ایمن صحنه را ترک خواهد کرد که چشم خود را شاد و سالم است.

[ad_2]