7 نکته برای حفظ در ذهن در هنگام خرید ملک

[ad_1]

بسیاری از مردم ثروتمند خرید و فروش املاک و مستغلات. بنابراین سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است که یک کسب و کار سودآور. بر خلاف خرید سهام شما به راحتی می توانید با قرار دادن میلیون ها دلار را به خرید است. اما شما باید به اطلاعات لازم قبل از شروع کار. در زیر چند راهنمایی برای شما برای شروع.

1. تعمیرات

آیا می دانید که چگونه به استفاده از یک جعبه ابزار? شما می توانید تعمیر تیغه ؟ شما می توانید unclog ، بدون شک وجود دارد که شما می توانید از یک حرفه ای به این شغل انجام می شود اما این هزینه خواهد شد شما یک مقدار قابل توجهی از پول است. بسیاری از صاحبان اموال به خصوص کسانی که با چند خانه و انجام تعمیر کار خود را به منظور صرفه جویی در پول است. بنابراین اگر شما نمی تواند انجام این پروژه های خود را, شما ممکن است بخواهید به یک مالک.

2. بدهی

سرمایه گذاران با تجربه باید بدهی به عنوان بخش مهمی از نمونه کارها خود را سرمایه گذاری. اما یک انسان معمولی نمی توانیم به انجام بدهی. بنابراین اگر شما یک وام دانشجویی برای پرداخت و یا شما برخی از صورتحساب های پزشکی برای پرداخت, خرید اجاره ملک نخواهد بود مناسب برای شما حرکت می کند.

3. پرداخت

معمولا اگر شما می خواهید برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات, شما باید آماده به آنها را پرداخت. گذشته از این, خواص سرمایه گذاری نیاز به تصویب مورد نیاز است که بسیار دقیق تر. بنابراین این جمع کوچک است که شما را در خانه خود را نمی خواهد کار برای سرمایه گذاری ملک خود را. برای این کار شما نیاز به یک حداقل 20٪. بنابراین شما مجبور به نگه داشتن این در ذهن است.

4. نرخ های بهره بالاتر

در حال حاضر هزینه گرفتن یک وام ممکن است که گران قیمت, اما نرخ بهره در سرمایه گذاری ملک خود را ممکن است کمی بالاتر است. نگه داشتن در ذهن است که شما نیاز به پرداخت وام مسکن است که نمی توان خیلی بالا است. این پرداخت نباید بیش از حد دشوار است برای شما برای پرداخت.

5. شکل خود را از حاشیه

بزرگ شرکت هایی که خرید برخی از خواص مضطرب انتخاب کردن برای حداقل 5% بازگشت سرمایه گذاری خود را. دلیل این است که آنها باید کارکنان به پرداخت حقوق به. به عنوان یک فرد ما نشان می دهد که شما برای هدف 10% ROI. با توجه به برآورد هزینه های تعمیر و نگهداری از خواص این است که 1 درصد از ارزش اموال.

6. خرید دلال بالا

شما ممکن است بخواهید برای به دست آوردن یک خانه است که می تواند خریداری شده در یک معامله برای کوه در می رم به اجاره. اگر شما در حال رفتن به خرید برای اولین بار انجام این کار خواهد بود یک ایده بد است. علاوه بر این مگر اینکه شما خوب هستند در صفحه اصلی بهبود و بازسازی هزینه خواهد شد شما مقدار زیادی از پول. آنچه شما باید انجام دهید این است که جستجو برای یک خانه ارزش است که پایین تر از بازار است. علاوه بر این مطمئن شوید که خانه نیست و نیاز به تعمیرات سنگین.

7. کشف کردن هزینه های عملیاتی

به طور متوسط هزینه های عملیاتی در تازه ملک حداقل 35% از درآمد ناخالص عامل به دست آمده از آن اموال. بنابراین شما باید به شکل از هزینه های عملیاتی خود را به عنوان به خوبی.

امیدوارم در حال حاضر شما آماده برای خرید خانه اول خود را

[ad_2]