7 حقایقی در مورد یخچال حمل و نقل

[ad_1]

اگر شما در حال حمل و نقل باری است که نیاز به دمای محیط کنترل شده, شانس هستند که شما ممکن است علاقه مند در یخچال حمل و نقل محموله. یک یخچال ظرف حمل و نقل شما را قادر می سازد تا با خیال راحت حمل و نقل کالاهای فاسد شدنی به مقصد بین المللی خود. این نوع حمل و نقل استفاده می شود به نگه داشتن آیتم های خود را رایگان از تبخیر و تنفس رخ می دهد که در طول حمل و نقل.

در حالی که یخچال حمل و نقل ممکن است به نظر می رسد مانند یک اضافه شده و هزینه های غیر ضروری آن می تواند تفاوت بین محصولات خود می رسند سالم و امن در مقابل آسیب دیده و یا غیر قابل استفاده.

وقتی که می آید به محموله است که نیاز به یک دمای خاص غذایی اغلب آشکار است اما در واقع وجود دارد بسیاری از محصولات دیگر که نیز ممکن است نیاز به یخچال حمل و نقل شامل انواع خاصی از تجهیزات پزشکی و مواد.

با اضافه شدن تکنولوژی و پیشرفت در یخچال حمل و نقل. بسیاری از پیشرفت های ساخته شده با بین المللی حمل و نقل برای یخچال موارد. یخچال ظروف حمل و نقل طراحی شده برای حفظ مناسب جریان هوا و رطوبت سطح. وجود دارد همچنین ظروف که قابلیت انجماد گزینه برای برخی کالاها.

حمل و نقل در خارج از کشور ؟ 7 حقایقی در مورد یخچال حمل و نقل

اگر شما در حال صادرات و یا واردات کالا از خارج از کشور و یا مهاجرت به خارج از کشور و با توجه به بسته بندی مواد خود را در یک یخچال حمل و نقل کانتینر در اینجا هفت آمار شما باید بدانید.

1. اندازه های موجود: به طور کلی شرکت های حمل و نقل است که ارائه ظروف یخچال ارائه دو سایز 20 و 40 فوت ظروف. این مناسب برای کوچک خود را و اقلام بزرگ به دنبال کولر درجه حرارت. بزرگتر از گزینه های ایده آل برای مبلمان و بزرگ خانواده اقلام به عنوان به خوبی.

2. محل اقامت: ظروف حمل و نقل مجهز به ارائه شخصی درجه حرارت سرد خود را بر اساس محصولات و نیازهای. اگر چه این خدمات ممکن است به نظر می رسد گسترده و نامشخص یخچال حمل و نقل است که بر مبنای نیازهای خاص خود را منحصر به فرد محصولات.

3. حفاظت از ارزش بالا: این سرد ظروف هستند ایده آل برای خانه خود کالا مانند مبلمان و دارو. برخی از محصولات تبدیل به آسیب دیده به دلیل ناکافی درجه حرارت در داخل منظم محموله ظروف حمل و نقل.

4. گسترش زندگی: این سبک از حمل و نقل می دهد محصولات خود را در یک طول عمر طولانی در حالی که کاهش ضایعات. این است ایده آل برای کسانی که به دنبال کاهش ضایعات به عنوان آنجا که ممکن است.

5. به طور منظم ظروف مقایسه نیست: ظروف حمل و نقل است که مجهز به مقابله با دمای پایین و خنک ایجاد یک آب و هوای گرم داخل. ترین ظروف حمل و نقل هستند و در واقع 30F درجه خنک تر از دمای خارج. این بسیار مهم است برای کسانی که امید به حمل و نقل وسایل خود را در طول ماه آب و هوای گرم و یا گرم و مقصد است.

6. این یک علم: کسب و کار از یخچال حمل و نقل پیشرفته و فن آوری صدا. این صنعت نیاز به درک درستی از درجه حرارت و رطوبت و درمان های شیمیایی. با انتخاب این گزینه برای حمل و نقل بین المللی, شما می توانید مطمئن باشید که محصولات خود هستند که با خیال راحت و به طور موثر ذخیره می شود.

7. همه جا: این نوع حرارت-کنترل حمل و نقل گرفته خواهد شد. در سال 2013 بیش از 74 درصد از تمام محموله های حمل و نقل ویژه یخچال حمل و نقل. این نوع از حمل و نقل کانتینر تبدیل به یک گزینه اصلی برای بسیاری از افراد و نه فقط واردکنندگان و صادرکنندگان.

پس از خواندن این هفت حقایق قابل فهم است که چرا بسیاری از مردم را انتخاب کرده اند این نوع از حمل و نقل محموله. یخچال حمل و نقل ممکن است مفید تر برای محصولات خود و ارائه کامل محیط امن برای اموال خود را.

محموله کارشناسان فراهم می کند برای اولین بار-نرخ حمل و نقل برای حمل و نقل حمل و نقل و اقیانوس محموله. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد گزینه های حمل و نقل مانند یخچال حمل و نقل, چک کردن http://www.cargo-experts.net. شما همچنین می توانید به دست آوردن رایگان حمل و نقل حمل و نقل در 1-866-994-7822.

[ad_2]