7 اسناد و مدارک شما نیاز به زمانی که مشاوره با یک وکیل صدمه شخصی

[ad_1]

اگر شما دچار یک آسیب است که باعث شد توسط یک شخص ثالث و مایل به دریافت غرامت مهم است که به سرعت برنامه مشاوره با یک وکیل صدمه شخصی به عنوان بسیاری از ایالت ها مجسمه از محدودیت های که محدود کردن مقدار زمان شما را به فایل ادعا می کنند. هنگام حضور در مشاوره خود را, شما باید به ارمغان بیاورد هفت اسناد و مدارک خود را وکیل می تواند به درستی ارزیابی خود را در مورد.

1. یادداشت های خود را در مورد حادثه

به محض این که شما وقت نوشتن همه چیز را به شما به یاد داشته باشید در مورد حادثه. تواند به عنوان دقیق که ممکن است. از آن آسان است برای فراموش کردن جزئیات مهم است که ممکن است یک اثر در نتیجه خود را ادعا می کنند.

سعی کنید برای پاسخ به سوالات زیر در مورد این حادثه هنگامی که شما در حال نوشتن یادداشت های خود را.

– چه شد تاریخ و زمان تصادف است ؟

– آنچه اتفاق افتاده است قبل از حادثه ؟

– چه اتفاقی افتاد در این حادثه ؟

– کجا بودی ؟

– چه شد وضعیت محیط اطراف خود را?

– وجود هر گونه شاهد حادثه?

– چه کسی شما را به صحبت در صحنه حادثه و آنچه گفته شد ؟

مطمئن باشید که برای نوشتن در مورد هر درد شما را احساس می کنند و هر گونه مکالمات شما تا به حال خود را با دکتر.

2. گزارش حوادث

احتمالا مهم ترین سند شما باید در مشاوره خود را است گزارش حادثه.

اگر حادثه رخ داده در محل کار خود و یا یک کسب و کار یک حادثه گزارش شده است باید تکمیل شده توسط صاحب کسب و کار و یا سرپرست. درخواست یک کپی از این حادثه گزارش. اگر کسب و کار حاضر به شما یک کپی از گزارش تماس با یک وکیل. ممکن است لازم باشد به یک فایل ادعا می کنند قبل از اینکه کسب و کار شما را به یک کپی از این حادثه گزارش.

اگر شما تا به حال یک تصادف خودرو, تصادف گزارش شده اند باید پر توسط یک افسر پلیس است. این گزارش باید نام این افراد بودند که در این حادثه درگیر چگونه این حادثه اتفاق افتاده است که اطلاعات بیمه برای افراد درگیر در این حادثه نام و اطلاعات تماس از شاهدان و هر گونه استناد است که داده شد.

3. تصاویر

تصاویر می تواند کمک وکیل خود تعیین میزان خسارت که ناشی از حادثه خود را.

اگر شما در یک تصادف رانندگی شما باید با گرفتن عکس از وسیله نقلیه خود را هر گونه وسایل نقلیه دیگر که درگیر این محل که در آن حادثه رخ داده است, پلاک و صدمات خود را.

به یاد داشته باشید برای گرفتن عکس از صدمات خود را به آنها التیام چون این تصاویر می توانید خود را کمک کند وکیل برآورد هزینه درمان آینده.

4. پرداخت های اینترنتی

اگر شما تا به حال به دست کار می کنند با توجه به حادثه خود را, شما خواهد شد نیاز به پرداخت های اینترنتی با اطلاعات تماس شرکت است که انجام می دهد حقوق و دستمزد خود را به مشاوره خود را. خود را در پرداخت های اینترنتی استفاده می شود به منظور بررسی میزان دستمزد شما را از دست بدهند.

5. پرونده ها و لوایح

شما نیاز به خود را در صورتحساب بیمارستان تخلیه مقالات نسخه رسید و هر پزشکی دیگر اسناد و مدارک شما دریافت شده به دلیل تصادف شما. شما مدارک پزشکی و صورت حساب خواهد شد مورد استفاده برای تعیین چقدر شما را درمان است و انتظار می رود به هزینه.

6. بهداشت و درمان بیمه و یا کارت

وکیل شما نیاز به دانستن اگر شما از بیمه درمانی برای پوشش هزینه های پزشکی خود را درمان. اگر شما بیمه, وکیل شما نیز می خواهید بدانید که چقدر شما مراقبت های پزشکی سیاست را پوشش میدهد.

7. بیمه خودرو

اگر شما در یک تصادف اتومبیل شما باید اعلامیه صفحه از بیمه خودرو خود را به مشاوره خود را. اعلامیه صفحه می دهد جزئیات بیشتر در مورد سیاست خود را بیمه و پوشش.

هنگامی که شما جمع آوری تمام اسناد و مدارک لازم شما آماده برای برنامه مشاوره خود را با یک وکیل صدمه شخصی.

[ad_2]