5 نوع از کسب و کار بیمه و چرا شما به آنها نیاز دارید

[ad_1]

بدون توجه به اندازه و ماهیت کسب و کار شما یک چیز که باقی می ماند همان است که نیاز به کسب و کار بیمه. وجود دارد بسیاری از جنبه های مختلف کسب و کار شما است که شما می خواهید به در نظر گرفتن زمانی که به دنبال کسب و کار جدید بیمه – و یا بررسی فعلی خود را تحت پوشش بیمه. پس هر کسب و کار متفاوت است و هر یک خواهد شد که بیمه های مختلف مورد نیاز است. برای مثال یک شرکت که تولید محصولات فیزیکی ممکن است نیاز به بیمه های مختلف از یک شرکت است که ارائه می دهد خدمات. در هر دو سناریو وجود دارد برخی از شباهت ها و ذکر شده در اینجا چند نوع از بیمه است که همه کسب و کار باید در نظر بگیرید.

بیمه غرامت کارگران – برای کارکنان خود

کارگران Comp بیمه است که توسط قانون مورد نیاز در تقریبا در هر کشور. این می تواند به ارائه پوشش هزینه های پزشکی و بخشی از حقوق از دست رفته برای یک کارمند می شود که مجروح یا بیمار در کار است. به طور معمول این نوع از بیمه را پوشش می دهد تنها صدمات یا بیماری رخ می دهد که در کار سایت – برای مثال اگر یک کارمند ورقه می افتد و در یک طبقه.

از آنجا که قوانین مربوط به کارگران Comp می تواند متفاوت باشد بسته به جایی که شرکت شما واقع شده است, این مهم است برای کار با یک حرفه ای بیمه به مطمئن شوید که شما در حال گرفتن پوشش که مورد نیاز و همچنین به عنوان آنچه شما نیاز دارید برای کسب و کار خاص.

بیمه مسئولیت عمومی

بیمه مسئولیت عمومی طراحی شده است برای محافظت از شما و کسب و کار خود و از انواع ادعا می کند از جمله تصادفات و جراحات و یا ادعای سهل انگاری. این نوع بیمه می تواند کمک به پرداخت برای چیزهایی مانند اموال خسارت هزینه های درمانی, افترا, تهمت زدن, هزینه های حقوقی و محصولات معیوب. هیچ کس انتظار برای دریافت شکایت کرد اما واقعیت این است که همیشه یک احتمال است. شما نمی خواهید به ترک کسب و کار خود و باز به این نوع از شرایط و گسترده تر حفاظت بهتر.

بیمه مسئولیت حرفه ای – “خطاها و حذفیات” پوشش

بیمه مسئولیت حرفه ای می تواند همچنین به عنوان شناخته شده “خطاها و حذفیات بیمه” یا “قصور بیمه.” این از شما محافظت از دعاوی که ادعا سهل انگاری در ارائه خدمات حرفه ای ارائه کار جنس بنجل و یا اشتباهات و یا حذفیات. این نوع بیمه است که به ویژه مهم است اگر شما یک سرویس مبتنی بر کسب و کار, اما همچنین می تواند لازم برای انواع دیگر کسب و کار نیز هست. اشتباهات رخ می دهد – بنابراین کافی بیمه مسئولیت حرفه ای می تواند مفید باشد حتی اگر شما فکر نمی کنم شما به آن نیاز دارید.

بیمه اموال

تعریف از “ملک” گسترده است و می تواند به معنی چیزهای مختلفی را برای انواع مختلف کسب و کار. به همین دلیل آن مهم است که مطمئن شوید که شما حمل مناسب تجاری بیمه اموال. بدون این نوع از بیمه اکثر کسب و کارهای کوچک قادر نخواهد بود به جای تجهیزات خود باید چیزی اتفاق می افتد به علت آسیب یا تخریب. اموال تحت پوشش این نوع بیمه می تواند شامل ساختمان های کامپیوتر موجودی لوازم و تجهیزات. وجود دارد دو نوع از بیمه اموال: “تمام خطر” سیاست پوشش فقط در مورد همه چیز است و یک راه خوب برای جلوگیری از تقلید و یا با هم همپوشانی دارند از پوشش به عنوان به خوبی به عنوان شکاف در تلاش برای پوشش دادن بدهی های خود را. “خطر خاص سیاست” و یا “به نام-خطر” پوشش تنها در مورد خطرات خاص است که به طور خاص به نام سیاست. آنها معمولا هنگامی که وجود دارد در معرض خطر در یک منطقه خاص.

بیمه عمر / کلید اجرایی بیمه – حفاظت و بهره مند

ارائه بیمه عمر برای کارکنان می تواند ارزشمند بهره مند شوند هنگامی که در تلاش برای جذب, با کیفیت بالا, کارکنان است. یک کسب و کار می تواند حتی ارائه پوشش های اضافی برای مدیران. این کارکنان تلقی می شود مهم برای در حال اجرا و موفقیت کسب و کار گاهی اوقات ممکن است نیاز به بیمه اضافی در بالا و فراتر از آنچه طبیعی مزایای کارکنان فراهم می کند. این می تواند یکی دیگر از مزایای در جذب استعدادهای برتر.

یک کسب و کار همچنین می توانید پیشنهاد های ویژه “فرد کلیدی” سیاست برای کارکنان بدون آنها کسب و کار نمی تواند تابع. کلید شخص بیمه محافظت در برابر کلیدی کارمند غیر منتظره مرگ – اغلب اوقات مقدار سود برابر با انتظار از دست دادن درآمد و هزینه های مورد نیاز برای پیدا کردن و آموزش یک جایگزین مناسب. کسب و کار می پردازد حق بیمه و بیمه در نظر گرفته شده است دارایی های کسب و کار.

آن را ممکن است به ترکیب برخی از این پایه پوشش به عنوان یک بسته سیاست اغلب به عنوان یک صاحب کسب و کار سیاست و یا BOP. بسیاری از شرکت های بیمه بسته نرم افزاری خاص پوشش و این می تواند به شما صرفه جویی در پول زمانی که شما مطمئن شوید که شما دریافت مناسب نوع پوشش.

حتی اگر شما احساس می کنید شما باید کسب و کار مناسب پوشش بیمه است که مطابق با تمام نیازهای فعلی خود را, آن را هنوز هم بهتر است به بررسی تمام پوشش خود به صورت سالانه به مطمئن شوید که شما پوشش همچنان به ارائه همه چیز را که شما نیاز دارید. این امر به ویژه مهم است اگر شما و یا کسب و کار خود و تجربه کرده اند هر گونه تغییرات عمده ای از جمله تغییر در وضعیت خانوادگی و یا قابل توجهی افزایش یا کاهش در فعالیت های کسب و کار. علاوه بر این مطمئن شوید که برای کار معتبر با مجوز بیمه عامل یا کارگزار است که دانش در مورد کسب و کار مثل مال شما.

[ad_2]