5 راه Blockchain را تبدیل زندگی مشترک مرد

[ad_1]

با تمام رسانه ها به آتش کشیده شد با اخبار از قیمت cryptocurrencies شما ممکن است تعجب که چگونه آن را تحت تاثیر یک انسان معمولی. حق در قلب cryptocurrency و دیگر ارزهای دیجیتال است Blockchain فن آوری است.

وجود دارد های مختلف صنعتی و اداری مشکلات است که این تکنولوژی می تواند برای انسان معمولی. آیا شما صاحب یک کسب و کار کوچک اما اغلب احساس شفافیت وجود ندارد چرا که از روش های سنتی ارتباطات? آیا شما تا به حال به پایان رسید تا با بالاتر از حد معمول صورتحساب های پزشکی? به عنوان یک صاحب کسب و کار این است که پیدا کردن مشروع نامزدها بدون هیچ زحمتی برای شما ؟ این مشکلات کارآفرینان راه اندازی کسب و کارهای کوچک و افراد و فناوری Blockchain به دنبال ارائه راه حل برای زندگی از یک انسان معمولی بسیار ساده تر از طریق راه حل ساده است.

بانکی

بانکی در تقریبا همه کشورها است که هنوز هم بسیار متمرکز بر روی کاغذ فشرده معاملات برای هر انتقال پول recordkeeping یا دیگر back-end توابع. Blockchain فن آوری می تواند این تکرار در یک فرمت دیجیتال و ایجاد یک غیر متمرکز لجر که اجازه می دهد تا نه تنها بانکداران اما همچنین مشتریان برای دسترسی به یک منبع واحد از اطلاعات است. این سیستم اجازه می دهد تا بانک ها برای از بین بردن احتمال تقلب به عنوان اسناد و مدارک و اثبات مالکیت دارایی را می توان به صورت دیجیتالی توسط بانکداران در Blockchain معین است که می توان در هر زمان در عملكرد فرمت.

سرقت هویت نیز یک مشکل عمده در بخش بانکی با شهروندان اطلاعات به سرقت رفته و مورد استفاده قرار گیرد برای باز کردن حساب جعلی برای فعالیت های غیر قانونی. به گفته کمیسیون تجارت فدرال پایگاه داده آنلاین از شکایت وجود داشته است بیش از 13 میلیون شکایت ثبت شده برای سرقت هویت و تقلب کارت با 3 میلیون از این شکایات واصل شده در سال 2016 به تنهایی. از طریق یک blockchain سیستم مشتریان می توانند به طور مستقیم مشاهده تمام حساب های متعلق به خود را تحت نام و بلافاصله خود را به بانک مربوطه در مورد آنها نقطه هر گونه فعالیت مشکوک در خود اطلاعات بانکی. برخی از نمونه های شناخته شده عبارتند از: IBM-حمایت Hyperledger پارچه پروژه و ابزار حل و فصل سکه توسط UBS.

بهداشت و درمان

Blockchain تکنولوژی می تواند ساده بهداشت و درمان در راه های باور نکردنی و پزشکی مدیریت داده ها بسیار ساده تر است. ساخت سوابق بیمار به طور گسترده ای در دسترس می تواند اجازه می دهد پژوهش در توسعه مواد مخدر بسیار راحت تر و همچنین کاهش پیامدهای داروهای تقلبی. آزمایش های بالینی و نتایج را می توان ساخته شده موجود در یک شبکه غیر متمرکز اجازه می دهد متخصصان مراقبت های بهداشتی و محققان برای انجام تحقیقات و یافتن راه حل برای بهتر بهداشت و درمان. Accenture یکی از بزرگترین شرکت های که شروع به ارائه راه حل های نوآورانه بهداشت و درمان برای مراقبت های پزشکی بخش به صورت امن و عاری از تقلب در معاملات.

مدیکر تقلب نیز می تواند به ارمغان آورد را از طریق blockchain حسابداری مدیریت به عنوان سیستم صدور صورت حساب را می توان به طور کامل خودکار و بدون هر گونه دامنه واسطه ارتکاب فعالیت های جعلی. با بیش از 56 میلیون نفر تحت مدیکر از سال 2017 بیش از 1.3 میلیارد دلار بوده است پاره پاره کردن دولت از طریق فعالیت های جعلی با امکانات توانبخشی و خدمات بهداشت و درمان. Blockchain سیستم می تواند به طور موثر حفاظت از شهروندان که به دنبال کمک های پزشکی از ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی است که قیمت اجحاف کردن برای خدمات ارائه شده از طریق جعلی شیوه های حسابداری و مدیریت. متمرکز داده ها نه تنها کمک به متخصصان پزشکی در ارائه درمان مبتنی بر تاریخچه از بیمار و خانواده اش, اما آن را نیز از بین می برد شانس یک بیمار اشتباه recollecting گذشته علائم و یا اختلالات است.

سوابق

یکی از مهم ترین مدنی دولت عملکرد یک دولت این است که برای ضبط تمام اطلاعات در مورد شهروندان خود است. این شامل اطلاعات در مورد افراد و کسب و کار با توجه به دارایی های خود و فعالیت های. بسیاری از اطلاعات ثبت شده ثبت شده است در مقاله پایگاه داده, ساخت و مدیریت داده ها بسیار دشوار است و حتی در کشورهای توسعه یافته است.

Blockchain مبتنی بر سیستم مانند Ubitiquity می توانید رمز تمام سوابق عمومی دیجیتال لجر برای حفظ اطلاعات بر روی شهروندان از تغییر برای فعالیت های جعلی. سرقت هویت یک مشکل است که می تواند بسیار دشوار است برای مقابله با دولت و دیجیتالی شدن همه اطلاعات عمومی به آن را رشوه دادن اثبات می تواند کمک به جلوگیری از چنین مواردی از فعالیت های جنایی.

رای گیری

یکی از بزرگترین محدودیت های سیستم رای گیری در تقریبا در هر کشور است که حتی امروز رای دهندگان نیاز به حضور فیزیکی در رای گیری غرفه به رأی و می توانید همه چیز را دشوار است برای افرادی که نیاز به سفر در نظرسنجی روز. از همه مهمتر وجود دارد هیچ وجه از بررسی نتایج نظرسنجی برای شهروند به طور متوسط.

Blockchain شرکت توسعه مانند Followmyvote می آیند تا با راه حل های که به دنبال به رای گیری آنلاین یک واقعیت است. این اجازه خواهد داد که شهروندان برای مشاهده اطلاعات دقیق در نظرسنجی جدول رده بندی و نتایج و مختلف دیگر آمار publicly. آن همچنین منجر به امن تر رای گیری برای شهروندان کشورهای خارجی یا داخلی یا جنگ و فعالیت های جنایی به اجبار شهروندان را به رای دادن به کاندیدای خاص را می توان به طور کامل اجتناب شود.

کسب و کار استخدام

کسب و کار از تمام اندازه ها باید یک زمان سخت پیدا کردن حق کارکنان است. از طریق فناوری blockchain آن را ممکن است برای کسب و کار به منظور بررسی اعتبار تمام متقاضیان از طریق یک پایگاه داده های دیجیتال. Blockchain تکنولوژی می توان به ایجاد یک سامانه پایگاه داده حرفه ای با تایید مدارک در امن لجر که کسب و کار می توانند با مراجعه به برای استخدام داوطلبان. یادگیری ماشین جدید-نیویورک بر اساس شرکت است که به دنبال حل این مشکل است که با تمرکز بر ضبط اطلاعات قابل اثبات در کارگران است.

مالیات و یا مربوط به اشتغال تقلب را تا 34 درصد از تمام سرقت هویت به عنوان 2016 و blockchain سیستم باعث می شود فرآیند استخدام برای هر کسب و کار بسیار امن تر به عنوان یک شرکت دسترسی به معتبر نامزدها تنها کاهش خطر جعلی استخدام کارکنان. همچنین کمک می کند تا متقاضیان با سرعت بخشیدن به روند استخدام و کمک به آنها برای پیدا کردن شغل آنها واجد شرایط هستند و بدون هیچ زحمتی رایگان نرم افزار روند.

استفاده از blockchain فن آوری کمک می کند تا افراد و کسب و کار به طور یکسان و همچنین محافظت از اطلاعات شخصی در حالی که داده های مهم برای عموم قابل مشاهده است. در حالی که blockchain بهترین نرم افزار در cryptocurrency استفاده از آن می توانید به بخش های دیگر نیز به ارائه راه حل های معنی دار به شهروندان در سراسر جهان است.

[ad_2]