4 خارجی بزرگ شدن آلت تناسلی مرد از روش های افزایش اندازه آلت تناسلی

[ad_1]

90 درصد از مردان در سراسر جهان در حال حمل طبیعی, اندازه آلت تناسلی, اما آن را باور یا نه بسیاری از آنها هنوز هم دغدغه با ایده داشتن بزرگتر و طول آلت تناسلی مرد. این است دلیل که چرا وجود دارد ده ها تن از روش بزرگ شدن آلت تناسلی, دستگاه ها و محصولات است که آنلاین به فروش می رسد. همه آنها امیدوار کننده برای کمک به شما در افزایش اندازه عضو خود را, اما فقط به عنوان انتظار می رود بسیاری از آنها یا don't کار و یا ارائه نتایج ضعیف.

وجود دارد دو طبقه بندی از روش بزرگ شدن آلت تناسلی; داخلی و خارجی. داخلی بزرگ شدن آلت تناسلی اشاره به روند بزرگ شدن عضو خود را از داخل, در حالی که خارجی بزرگ شدن آلت تناسلی مرد اشاره دارد به این روش که با استفاده از نیروی خارجی. امروز من خواهد شد به شما نشان خارجی روش است که شما می توانید استفاده کنید برای افزایش اندازه عضو خود را. به گفته برخی از متخصصان پزشکی خارجی, روش امن ترین دلیل این که شما تنها با استفاده از نیروی خارجی برای افزایش اندازه آلت تناسلی خود را و نه تکیه بر مواد شیمیایی و عمل جراحی.

در اینجا 4 خارجی بزرگ شدن آلت تناسلی مرد روش است که شما می توانید با استفاده از آلت تناسلی خود را بزرگتر و طولانی تر:

1. بزرگ شدن پمپ

بزرگ شدن پمپ است که گفته می شود اولین دستگاه بزرگ شدن آلت تناسلی که معرفی شد در مدرن روز که اختراع شده بود و توسط یک اتریشی به نام اتو Leveder. مفهوم بزرگ شدن پمپ است که برای ایجاد یک خلاء به مکیدن خون به آلت تناسلی مرد و دام آن را با استفاده از یک حلقه لاستیک. این روش را به آلت تناسلی خود را نگاه بزرگتر و کمک خواهد کرد که آن را حفظ نعوظ.

متاسفانه بسیاری از معایب مرتبط با پمپ های آلت تناسلی مرد به همین دلیل است که توصیه می شود توسط بسیاری از متخصصان پزشکی. آن بهتر خواهد بود برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد پمپ های آلت تناسلی مرد قبل از اینکه شما تصمیم به استفاده از آن برای بزرگ شدن آلت تناسلی مرد با توجه به معایب و پزشکی خطرات مرتبط با آن است.

2. آلت تناسلی مرد وزن

از زمان های قدیم مرد وزن استفاده می شود برای افزایش طول آلت تناسلی مرد. این روش با استفاده از وزن است که به آویزان در پایان از آلت تناسلی مرد به کشش و افزایش طول آن. این نیز استفاده شده توسط فراعنه مصر باستان به منظور افزایش احساس که آنها احساس می کنید در طول مقاربت جنسی.

اگر چه آلت تناسلی مرد وزن قطعا آلت تناسلی خود را طولانی تر این روش باعث خواهد شد که آن دور را کاهش دهد. یکی دیگر از دلایل آن است که توصیه می شود به دلیل آن را کاهش می دهد و گردش خون را به آلت تناسلی خود را, و آن را سخت را برای شما به عنوان یک عضو به حفظ نعوظ.

3. Jelq

این روش شامل بیش از 100 تمرین است که باید انجام شود در طول 20 دقیقه. Jelq یکی از محبوب ترین روش بزرگ شدن آلت تناسلی از آنجا که شما خواهد شد تنها با استفاده از دست خود را به آلت تناسلی خود را بزرگتر و طولانی تر است. این یک روش است که در حال تدریس به عربی فقط قبل از رسیدن به سن مناسب برای کمک به آنها افزایش اندازه آلت تناسلی خود را.

اگر چه این روش بسیار موثر و امن, شما نیاز به دانستن راه درست برای اعمال این تمرینات است. آن بهتر خواهد بود برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Jelq قبل از اینکه شما شروع به تمرین این خارجی بزرگ شدن آلت تناسلی مرد روش به منظور آن را بیشتر موثر و مفید است.

4. آلت تناسلی مرد برانکار

مفهوم آلت تناسلی برانکارد همان مفهوم وزنه. اگر شما در حال کار کردن شما آموزش ماهیچه های خود را به آن را بزرگتر و قوی تر است و این همان روش است که آلت تناسلی مرد برانکار استفاده کنید. با استفاده از مناسب نیروی کشش شما قادر خواهید بود برای افزایش اندازه آلت تناسلی خود را به تدریج از نظر طول و دور. فقط مطمئن شوید که شما با استفاده از برانکارد که ثابت شده است برای افزایش اندازه آلت تناسلی خود را با خیال راحت و به طور موثر.

[ad_2]