3D چاپ: آینده نزدیک و بازار فرصت کاوش

[ad_1]

3D چاپ اختراع شد توسط چاک هیل در سال 1983 به عنوان 'stereolithography' به عنوان یک روش برای ساخت جامد اشخاص پی در پی چاپ لايه نازک از اشعه ماوراء بنفش مواد بیش از یک دیگر. این روش گذاشته پایه و اساس سناریوی حال حاضر از چاپ 3D. مدرن تعریف چاپ 3D می تواند تعریف شده به عنوان یک افزودنی مهندسی فرایند برای تولید یک موجودیت فیزیکی از یک منبع دیجیتال و یا طراحی. امروز مختلفی وجود دارد که فن آوری های 3D و مواد موجود در بازار, اما همه دنبال همان روش استاندارد: مواد جامد از یک طراحی دیجیتال با اضافه کردن لایه های متوالی. نمونه چاپ 3D در آغاز با تشکیل دیجیتالی طراحی فایل از یک موجودیت فیزیکی. گام بعدی متفاوت با تکنولوژی و مواد مورد استفاده شروع از سیستم پرینتر به ذوب مواد و محل آن را چاپ بر روی پلت فرم. در این زمان است که به شدت وابسته به اندازه چاپ و اغلب پس از پردازش وقایع است. مشترک چاپ شامل تکنیک های ذوب رسوب مدل سازی stereolithography دیجیتال نور پردازش انتخابی لیزر تف جوشی, polyjet و multijet مدل سازی چسب jetting و فلزی چاپ (selective laser ذوب و electron beam melting). مواد برای چاپ متفاوت با گزینه های چاپ اعم از لاستیک و پلاستیک (پلی آمید, ABS, PLA و LayWood), سرامیک, biomaterials, ماسه سنگ, فلزات و آلیاژهای تیتانیوم و آلومینیوم و فولاد کبالت-کروم و نیکل).

3D پرینتر سودمند است آنها را به عنوان ساخت و ساز از طرح های پیچیده است که نمی توان با روش های سنتی, سفارشی کردن محصولات با هیچ تکمیلی جزئیات و یا شکل دهی و هیچ اضافی قیمت گذاری و ایجاد امید برای کارآفرینان و یا طراحان در هزینه تولید موثر برای بازار تست و یا دیگر نیاز دارد. علاوه بر روش های سنتی برای تولید یک نهاد تولید مقدار زیادی از زباله های مواد خام برای مثال براکت تولید اسراف نزدیک به 90 درصد از مواد خام است. از سوی دیگر چاپ 3D فرآیند تولید شامل حداقل اتلاف مواد و بازیافت می تواند در چرخه بعدی.

مفهوم مدل سازی 3D اغلب همراه با اشکالاتی از قبیل هزینه های بالا از تولید محدود استحکام و دوام و کیفیت پایین تر با وضوح. وجود دارد بیش از 500 3D, چاپ, مواد, موجود در بازار, بسیاری از آنها ساخته شده از پلاستیک و فلزات. اما با توجه به سریع پیشرفت فن آوری تعدادی از مواد در حال افزایش سریع متشکل از چوب, کامپوزیت, گوشت, شکلات, و غیره.

به عنوان نمونه منابع عمومی توسط 2027 یک دهم world's تولید خواهد شد 3D چاپ شده است. در نتیجه هزینه پرینتر را رها از $ 18,000 تومان به 400 $ دلار در 10 سال آینده. از این رو شرکت های مختلف باید خود را آغاز 3D چاپ تولید مانند تسلط کفش شرکت و همچنین در هواپیماهای ساخت و ساز. در حال تکامل فن آوری را ایجاد یک سناریو که در آن گوشی های هوشمند شد غنی شده با اسکنر اجازه می دهد برای ساخت هر چیزی در خانه برای مثال چین ایجاد کرده کامل 6 طبقه ساختمان با استفاده از تکنولوژی چاپ 3D است.

3D چاپ شده است برنامه های متنوع در زمینه پزشکی و تولید فرهنگی اجتماعی و صنعتی. بر اساس برنامه های کاربردی ساخت میدان تقسیم چالاک شکل دهی مواد غذایی, تحقیق و نمونه سازی مبتنی بر ابر مواد افزودنی و سفارشی سازی انبوه. بر اساس برنامه پزشکی زمینه توزیع شده است به زیستی-دستگاه های چاپ و دارو. به عنوان مثال در اوت 2015, 3D چاپ فولاد پیچ و مهره, دستگاه, نام, 'FastForward استخوان افسار Plate' تایید شده توسط اداره غذا و دارو (FDA) برای درمان پینه پا. علاوه بر این در ماه مه سال 2017 محقق از موسسه ماکس پلانک برای سیستم های هوشمند, آلمان یک میکرو ماشین به نام microswimmers با استفاده از پرینتر 3D تکنولوژی Nanoscribe GmBH دقیقا برای ارائه مواد مخدر به محل عفونت و می توان در داخل بدن است. صنایع مختلف اتخاذ کرده اند تکنولوژی چاپ 3D برای تولید محصولات خود است. مثلا ایرباس SAS فرانسه اعلام کرد که آن محصول Airbus A350 XWB شامل بیش از 100 3D چاپ قطعات. این فضانوردان صنایع را توسعه داده اند یک چاپگر 3D از طریق همکاری ناسا در مرکز پروازهای فضایی مارشال (MSFC) ساخته شده و در فضا, Inc. برای چاپ در گرانش صفر.

آن's بازار
جهانی چاپ 3D در بازار پیش بینی شده است برای رسیدن به سال 2022 تومان XX, از XX در سال 2015 در CAGR XX% از سال 2016 به 2022 طبق آخرین به روز رسانی گزارش های موجود در DecisionDatabases.com. بازار است تقسیم بر اساس پرینتر, نوع, ماده, نوع, مواد, قالب, نرم افزار, خدمات, فناوری, روند, عمودی, نرم افزار و جغرافیا.

بر اساس چاپگر نوع بازار است تقسیم بر اساس desktop 3D چاپگر صنعتی و چاپگر. بر اساس نوع مواد در بازار است سگمنتال به عنوان پلاستیک و فلزات و سرامیک و دیگری (موم laywood, مقاله, biomaterials). بر اساس مواد تشکیل بازار است تقسیم بر اساس رشته و پودر و مایع است. بر اساس نرم افزار بازار است تقسیم بر اساس نرم افزار طراحی, بازرسی, نرم افزار چاپگر, نرم افزار و نرم افزار اسکن. بر اساس فن آوری های بازار است تقسیم بر اساس stereolithography ذوب رسوب مدل انتخابی لیزر تف جوشی مستقیم فلزی لیزر تف جوشی, polyjet, چاپ جوهر افشان, چاپ, پرتو الکترونی ذوب لیزری فلز رسوب دیجیتال نور پردازش های چند لایه و شی ساخت. بر اساس روند بازار است تقسیم بر اساس بند jetting مستقیم انرژی رسوب مواد اکستروژن مواد jetting, پودر, تخت, fusion, مالیات بر ارزش افزوده photopolymerization و ورقه ورقه ورقه شدن. بر اساس عمودی بازار است تقسیم بر اساس خودرو, بهداشت و درمان, معماری و ساخت و ساز, محصولات مصرفی, آموزش و پرورش, صنعتی, انرژی, چاپ, الکترونیک, جواهرات, غذا و آشپزی, ساخت و ساز, دفاع و دیگران. بر اساس این نرم افزار در بازار است تقسیم بر اساس نمونه سازی قطعه سازی و کاربردی بخش است.
توسط جغرافیا بازار است تقسیم بر اساس آمریکای شمالی و آمریکای لاتین و اروپا و آسیا-اقیانوسیه و خاورمیانه و آفریقا

عواملی مانند سرمایه گذاری در تحقیق و توسعه (R&D) اتلاف پایین مواد اولیه و سهولت ساخت و طراحی محصولات سوق رشد بازار است. این عامل مانند محدود در دسترس بودن چاپگر بالا قیمت گذاری مواد و کمبود ماهر و حرفه ای مانع از رشد بازار است.

[ad_2]