3 نوع ثبت اختراع

[ad_1]

ثبت اختراع ثبت اختراع ثبت اختراع. غلط! وجود دارد بسیاری از زیر شاخه های مختلف از اختراع ثبت شده است. این مقاله نشان می دهد که 3 نوع اصلی از ثبت اختراع:

1. ثبت اختراعات سودمند (پوشش جدید و اختراعات مفید مانند دستگاه های مکانیکی و الکترونیک و تجهیزات پزشکی بیوتکنولوژی ابزارها و فرآیندهای برای ساخت همه چیز).

2. اختراع ثبت شده طراحی (پوشش جدید و زینتی طرح از محصولات (مقالات تولید) مانند ظروف و مبلمان و اسباب بازی یا لوازم خانگی).

3. کارخانه اختراعات (پوشش جدید و متمایز از گونه های گیاهی مانند گل و گیاهان و سبزیجات و درختان میوه).

در ایالات متحده اگر مخترع پیشنهاد می کند برای فروش باعث فروش و یا علنا افشا اختراع مخترع یک سال از اولین کسانی که در حوادث به پرونده ما ثبت اختراع نرم افزار. در غیر این صورت یک مخترع خود را از دست بدهند ما حقوق ثبت اختراع.

اگر مخترع پیشنهاد می کند برای فروش باعث فروش و یا علنا افشا اختراع قبل از تشکیل پرونده درخواست حق ثبت اختراع او / او خواهد شد به احتمال زیاد از دست دادن حقوق خود را به فایل در کشورهای خارجی است. WARNING: Don't فرض کنیم شما می دانید دقیقا چه دسته ثبت اختراع خود را زیر آبشار. گاهی اوقات می تواند وجود داشته باشد یک خط بسیار خوب بین انواع خاصی از اختراع ثبت شده است.

نکته: سعی کنید به صرف زمان زیادی تعیین دقیقا چه نوع ثبت اختراع شما باید فایل را برای. این یکی از مسئولیت های خود را به وکیل ثبت اختراع. Don't be بیمار که خود مشترک خود بیماری در اینترنت و سپس پیاده به پزشکان دفتر موعظه به دکتر چه آنها! همان صادق است برای ثبت اختراعات و مالکیت معنوی.

[ad_2]