2018 میلاد مراقبت های بهداشتی جوایز دریافت کنندگان نشان داد

[ad_1]

ونکوور – دریافت کنندگان 12th annual میلاد مراقبت های بهداشتی معرفی شدند امروز در یک ضیافت ناهار در ونکوور. دوازده طلا اپل و شش جایزه شایستگی دریافت کنندگان مفتخر شد.

ارائه شده توسط بهداشت کارفرمایان Association of British Columbia (HEABC) این جوایز اهالی بریتیش کلمبیا که در حال ارائه مراقبت های فوق العاده و پشتیبانی. جوایز داده شده در 11 دسته بندی برای پروژه های بهبود تحویل از طریق نوآوری و رویکردهای مشترک و به مردم تاثیر مثبت و الهام بخش کسانی که در اطراف آنها.

“BC حرفه ای پزشکی – از جمله کارکنان پشتیبانی – واقعا در مورد مراقبت از ارائه مراقبت با کیفیت به اهالی بریتیش کلمبیا گفت:” مایکل مک میلان HEABC رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت. “این BCHC جوایز یک فرصت برای به رسمیت شناختن و جشن های فردی و تیم کمک های ساخته شده توسط این افراد است.”

این سال جدید – Dianna میلی آمپر ساعت-جونز جایزه تعالی در فرد محور مراقبت

به نام افتخار Dianna میلی آمپر ساعت-Jones, این جایزه را برای یک تیم یا پروژه ای است که باعث می شود استفاده از شیوه های پیشرو برای بهبود مراقبت از بیماران مبتلا به ساکنان و یا مشتریان با تمرکز بر نیازهای فرد به جای نیازهای سیستم و یا خدمات است. Dianna میلی آمپر ساعت-Jones, درمانگر در GF قوی توانبخشی مرکز غم انگیز کشته شد همراه با شوهرش ریچارد جونز تنها سه ماه پس از نام استانی HC قهرمان در سال 2017 جوایز. امید ما این است که این بخش کمک خواهد کرد به نگه داشتن او حافظه و میراث زنده با شناخت دیگران که در تلاش برای ارائه مراقبت است که با رعایت احترام از ارزش ها و ترجیحات افراد است.

2018 طلا برندگان اپل

استانی HC قهرمان & HC قهرمان – استان خدمات بهداشتی و اقتدار

گلن Braithwaite – سرپرست منطقه اورژانس هماهنگ کننده BCEHS

گلن جی Braithwaite است پیراپزشک و سرپرست منطقه در سال قبل از میلاد آمبولانس به رسمیت شناخته شده و به صورت استثنایی ارائه پاسخ اضطراری و به صورت بالینی خود را از توانایی های رهبری. او دریافت چندین حرفه ای تمجید برای اقدامات قهرمانانه خود و برجسته خود را تعهد به بیماران و همکاران و جامعه گسترده تر.

استانی HC قهرمان & HC قهرمان جزیره سلامت

دکتر رام هرینگ – پزشک سرب مراقبت های اولیه از مصرف مواد جزیره سلامت

با شور و حرارت و به طور موثر فعالیت مدنی برای بهبود خدمات برای بیماران برخورد با استفاده از مواد مخدر و اعتیاد, دکتر هرینگ الهام گرفته از همکاران خود را برای همکاری با یکدیگر به منظور توسعه برنامه های جدید و ایجاد کارآمد مشتری-محور سیستم خدمات اعتیاد.

HC قهرمان – وابسته

دکتر دیوید Agulnik – پزشک اورژانس, St. Paul بیمارستان

HC قهرمان – فریزر سلامت

Mits Miyata – داروسازی مدیر پایین تر از سرزمین اصلی خدمات داروخانه

HC قهرمان کشور و سلامت

فیلم آموزش Martyn – ثبت نام آسیب شناس گفتار و زبان هماهنگ کننده Kelowna شکاف لب/کام درمانگاه

HC قهرمان – شمال بهداشت

دبی عجیبی – خدمات بهداشتی و درمانی, مدیر, Quesnel

HC قهرمان – استان خدمات بهداشتی و اقتدار

دکتر فیصل Khosa – دانشیار رادیولوژی بیمارستان عمومی ونکوور

Dianna میلی آمپر ساعت-جونز جایزه تعالی در فرد محور مراقبت

بین المللی صندلی همایش – Sunny Hill مرکز بهداشت کودکان, سلامت استان خدمات مرجع

بین المللی صندلی همایش اتحاد ایجاد یک انجمن بین المللی است که پرورش تبادل ایده ها و شبکه ای از مصرف کنندگان توانبخشی درمانگران و پزشکان طراحان و تولید کنندگان از موقعیت و تحرک تجهیزات. این الهام گرفته از بهبود در تجهیزات توانبخشی و فناوری است که باید بهبود تحرک و راحتی و کیفیت زندگی برای افراد معلول است.

Dianna میلی آمپر ساعت-جونز جایزه تعالی در فرد محور مراقبت

مراقبت های مسکونی برای من: Megamorphosis – سالمندان و مراقبت های تسکینی خدمات پراویدنس

هدف از مراقبت های مسکونی برای من: Megamorphosis است برای تغییر مراقبت های مسکونی فرهنگ از نهادی به یک مدل اجتماعی از مراقبت و بهبود کیفیت زندگی را برای ساکنان به سرعت در حال تست و اجرای تغییرات است که تمرکز بر ارتباط عاطفی اجازه می دهد تا ساکنان به طور مستقیم در هر لحظه و ایجاد احساس در خانه.

برترین نوآوری

خر خر کردن: C. Difficile سگ بوی تشخیص برنامه – ونکوور ساحلی بهداشت

نوآورانه و تیم اختصاصی از مردم و رشد فهرستی از نوزادان شناخته شده به عنوان C. Difficile بوی تشخیص برنامه پیشگام یک روش مقرون به صرفه برای بهبود و افزایش C. Difficile نظارت و بهبود کنترل عفونت و پیشگیری از شیوه های.

سلامت محل کار و نوآوری

VGH اورژانس سالم در محل کار ابتکار – ونکوور ساحلی بهداشت

ونکوور عمومی بیمارستان اورژانس تشکیل تیم چند رشته ای را با هدف همکاری برای بهبود محیط کار ایمنی و بهداشت منجر به بهبود کار آب و هوا که در آن کارکنان به گزارش احساس درگیر و بهتر قادر به ارائه این نوع از مراقبت با کیفیت که مورد بيماران اورژانس سزاوار است.

راه حل های مشترک

بهبود بومی سرطان سفر: یک نقشه راه – BC انجمن بومی دوستی مراکز پیش از میلاد) سرطان (سلامت استان سازمان خدمات) برای اولین بار سازمان ملل بهداشتی اقتدار متیس ملت پیش از میلاد

بومی سرطان استراتژی مشترک استراتژی است که بهبود بومی سرطان نتایج با پرداختن به تمام مراحل از سفر به سرطان از پیشگیری و درمان را از طریق به شفعه و پایان زندگی مراقبت است.

در این سال جایزه شایستگی دریافت کنندگان عبارتند از:

Dianna میلی آمپر ساعت-جونز جایزه تعالی در فرد محور مراقبت

• منابع و نیاز به نقد و بررسی – نانایمو منطقه ای بیمارستان عمومی جزیره سلامت

برترین نوآوری

• سمفونی QuickCall – مدیریت نیروی کار راه حل های استانی بهداشت و درمان سازمان خدمات

• سقوط-unteers: یک داوطلب بر اساس آبشار پیشگیری استراتژی در مراقبت های مسکونی – خانواده مقدس بیمارستان مراقبت های مسکونی, پراویدنس

سلامت محل کار و نوآوری

• کاهش جراحات در محل کار از طریق شیوه های پیشرو – Menno محل

راه حل های مشترک

• استراتژی منطقه ای برای کاهش آمبولانس بار چرخش – میلاد اورژانس خدمات بهداشتی درمانی استان خدمات بهداشتی و اقتدار فریزر سلامت

• ونکوور مشترک تیم مراقبت – پزشکان میلاد, Providence, ونکوور ساحلی بهداشت

از آنجا که جوایز راه اندازی شد در سال 2007 بیش از 200 سیب طلا و جایزه شایستگی اعطا شده است به سلامت کارکنان که در حال بهبود از میلاد را در سیستم بهداشت و درمان و مراقبت از بیمار است.

2018 BCHC جوایز سخاوتمندانه پشتیبانی شده توسط Great-غرب زندگی, بهداشت و درمان بهره مند شوند اعتماد و اقیانوسیه صلیب آبی.

بازدید BCHealthCareAwards.ca به یادگیری بیشتر در مورد 2018 جوایز برندگان.

سلامت کارفرمایان Association of British Columbia (HEABC) است معتبر چانه زنی عامل برای بسیاری از بودجه عمومی بهداشت کارفرمایان در این استان به نمایندگی از فرقهای اختصاصی و وابسته به سلامت کارفرمایان و همچنین استان را شش مقامات بهداشتی. HEABC مختصات روابط کار منافع 250 بودجه عمومی بهداشت و درمان کارفرمایان و مذاکره عمده پنج استان موافقت نامه پوشش بیش از 120,000 اتحادیه کارکنان.

تماس با رسانه ها

Roy تورپ-Dorward

HEABC ارتباطات

604.767.2307 یا [email protected]

[ad_2]