20 وب سایت برای بازاریابان پزشکی

[ad_1]

اگر شما کار در بهداشت و درمان تبلیغات و یا پزشکی و ارتباطات و شما نیاز به ماندن بگیرید پهلو به پهلو از تحولات در بازاریابی به طور کلی به عنوان به خوبی بهداشت و درمان بازاریابی به طور خاص. اطلاعات آنلاین و سایت های شبکه در ادامه به پاپ (و گاهی اوقات پایین) یک شبه. اما دیگران گیر کرده در اطراف…یا شبیه آنها را به قول به. شما مطمئنا می دانید که برخی از بزرگترین نامها: Facebook, Twitter, YouTube, لینک, ویکی پدیا. در زیر شما پیدا کردن 20 بیشتر وب سایت های برخی از, برخی از پوشش مسائل مورد علاقه خاص به مردم در حوزه بهداشت و درمان تبلیغات و بازاریابی پزشکی.

بهداشت و درمان-سایت های مرتبط

بیوگرافی

بیوگرافی بزرگترین بیوتکنولوژی سازمان ارائه وکالت توسعه کسب و کار و ارتباطات خدمات برای بیش از 1100 عضو در سراسر جهان.

BioSpace

جامعه آنلاین پیشرو برای صنعت اخبار و فرصت های شغلی برای علم زندگی حرفه ای. BioSpace آنلاین ارائه می دهد هیئت مدیره کار, روزانه بیوتکنولوژی اخبار و ویژگی های جامعه برای اتصال استخدام, جویندگان کار و زندگی علمی و حرفه ای.

CafePharma

این وب سایت برای صنایع دارویی و پزشکی حرفه ای. شما پیدا کنید, اخبار, یک مرکز کاریابی و-بهترین از همه-صنعت شایعات بی اساس!

FierceBiotech

شدید بیوتکنولوژی لوایح خود را به عنوان “صنعت بیوتکنولوژی روزانه نظارت داشته باشند.” ارائه می دهد آخرین اخبار و اطلاعات در مورد رویدادهای آموزشی و کتاب های الکترونیکی و همچنین یک شغل لیست.

Medscape پزشک اتصال

بیش از 125,000 شرکت در این پزشک-تنها سایت بحث پست های بالینی و غیر بالینی موضوعات آموزش مداوم-معتبر مورد مطالعه بحث و دیگر فعالیت های آنلاین.

Iea

این سایت از تحقیقات دارویی و تولید کنندگان از امریکا ویژگی های اطلاعات در مورد مواد مخدر در توسعه مسائل قانونی مؤثر بر بازاریابی مواد مخدر و دیگر موضوعات مورد علاقه به biopharma جهان است.

Sermo

بیش از 115,000 پزشک اعضای برقراری ارتباط در گروه بحث نظرسنجی و برنامه های آموزش مداوم.

به طور کلی سایت های مورد علاقه

خوشمزه

این سرویس اجتماعی فیس بوک است که به شما امکان ذخیره تمام بوک مارک های خود را آنلاین به اشتراک گذاری آنها را با افراد دیگر و ببینید که چه افراد دیگر در حال فیس بوک.

تشکر

کاربر محل برای افرادی که به کشف و به اشتراک گذاری محتوا از هر نقطه بر روی وب است. از بزرگترین مقصدهای آنلاین به مبهم ترین وبلاگ Digg سطوح بهترین موارد به عنوان رای گیری توسط خود کاربران.

فلیکر

یک سایت برای شما به سازماندهی و به اشتراک گذاری عکس و ویدئو است.

HubCulture

این جلسه در محل (اعم از مجازی و واقعی با حوادث به علاوه HubCulture “غرفه” که در آن اعضا می توانند به کار سالن و اتصال در شهرستانها در سراسر جهان) برای “جهانی شهری influentials.”

Mixx

Mixx است لینک شما را به محتوای وب سایت است که واقعا برای شما اهمیت دارد. استفاده از Mixx به خیاط مطالب دسته بندی خاص در کاربران و گروه ها و آنها را تحویل بالا-دارای محتوا به عنوان انتخاب شده توسط شما و افرادی که به اشتراک گذاشتن احساسات خود را.

Plaxo

Plaxo 40 میلیون عضو با استفاده از سرویس میزبان کتاب آدرس خود را و به اشتراک گذاری پیام ها و وبلاگ ها عکس ها و مطالب دیگر آنها را آپلود به توییتر و فلیکر و بیش از 30 سایت های دیگر.

ق

ق است که یک منبع برای چه چیزی جدید و محبوب در وب است. کاربران مثل شما ارائه تمام محتوا و تصمیم گیری از طریق رای گیری چه خوب و چه ناخواسته. لینک دریافت خواهید کرد که جامعه تصویب حباب به سمت #1 تا صفحه به طور مداوم در حال حرکت و پر از, تازه, لینک های جالب.

Squidoo

Squidoo محبوب پلت فرم چاپ و نشر و جامعه است که باعث می شود آن را آسان برای شما را به ایجاد “لنز” آنلاین. لنزهای صفحات نوع مانند آگهی و یا علائم راهنمایی و یا خلاصه مقالات که جمع آوری همه چیز شما در مورد خود موضوع مورد علاقه و به اشتراک گذاری آن با مشتریان و دوستان است.

موضوع

موضوع کمک می کند تا شما را کشف و به اشتراک گذاری وب سایت های بزرگ-همسان به تنظیمات شخصی خود را-که توصیه شده توسط دوستان و یا یکی از 8 میلیون+ دیگر websurfers با منافع مشابه شما.

Technorati

افزایش وبلاگ شما خوانندگان با ثبت آن با Technorati شبکه ای از وبلاگ ها و نویسندگان که لیست داستان بالا در دسته بندی های مانند کسب و کار, تکنولوژی, سرگرمی, و بیشتر.

Vimeo

ویدیو های سایت.

زینگ

در سراسر جهان هر روز بیش از 9 میلیون کسب و کار حرفه ای با استفاده از XING-جهانی کسب و کار شبکه در 16 زبان را به انجام کسب و کار و ترویج مشاغل خود را.

Ziggs

Ziggs یک توقف منبع خود را برای ایجاد و مدیریت خود را با نام تجاری آنلاین. بازار خود را در وب سایت ساده چگونه شما را در ارتباط ماندن با مردم برای شما مهم است و شبکه با میلیون ها نفر از حرفه ای دیگر.

چگونه شما می توانید نظارت بر تمام این سایت و بیشتر ؟

شما می خواهید به استفاده از مدرن ترین و موثر ترین ابزار برای بهداشت و درمان تبلیغات. اما این انتخاب می تواند گیج کننده. مانند دکه روزنامه فروشی استفاده می شود به با مجلات و روزنامه ها و در وب سایت وجود دارد چیزی برای هر علاقه عمومی و ویژه از جمله بهداشت و درمان تبلیغات و بازاریابی پزشکی. پیدا کردن زمان و مهارت های خود برای به حداکثر رساندن فرصت های شبکه برای سازمان خود و نام تجاری و تدوین اطلاعات کلیدی و نظرات رد و بدل شده است یک کار تمام وقت است. بسیاری از صنایع دارویی و بیوتکنولوژی شرکت های شرکت های تجهیزات پزشکی بیمارستان ها و دیگران استخدام بهداشت و درمان تبلیغات متخصص برای کمک به انتخاب سایت مناسب و سپس نظارت بر آنها.

[ad_2]