10 کتاب برای آمادگی اضطراری و آموزش بقا

[ad_1]

اکثر خانواده ها و یا افراد در حال غرق اطلاعات هنگامی که آن را می آید به آمادگی اضطراری. وجود دارد صدها نفر از وب سایت های ارائه راهنمایی های اضطراری آماده سازی کارشناسان از دادن توصیه و نویسندگان نوشتن در مورد بقا است. وجود دارد تن از چیزهایی که برای یادگیری و انجام در یک زمان کوتاه است.

نمی غرق می شود. در عوض ما باید خدا را شکر که وجود دارد مقدار زیادی از اطلاعات در نوک انگشتان ما به ما کمک می کند تبدیل به آگاه از وضعیت ما می توانیم و ما دادن مشاوره در مورد چگونه ما می تواند جلوگیری از این وضعیت.

10 آمادگی اضطراری کتاب شما باید به عنوان خوانده شده

اگر شما می خواهید به یاد بگیرند که چگونه به آماده برای موارد اضطراری پس از آن ما در حال دادن به شما ده کتاب که در آن شما می توانند یاد بگیرند که چگونه به آماده می شود.

1. اضطراری ذخیره سازی مواد غذایی & Survival Handbook: همه چیز شما نیاز به دانستن به نگه داشتن خانواده خود را امن در بحران است. این کتاب فراهم می کند مهم مشاوره در مورد آنچه شما نیاز به خرید و فروشگاه برای خانواده خود را که می تواند برای روزها و حتی تا سه ماه. این کتاب شامل 10 گام برای ایجاد مقرون به صرفه ذخیره سازی مواد غذایی برنامه برای خانواده. نکات موجود در این کتاب ساده و مقرون به صرفه است که مهم است برای خانواده ها.

2. SAS Survival Handbook: برای هر آب و هوا در هر وضعیت. این یک نسخه به روز شده از پرفروشترین های بین المللی SAS Survival Handbook. اعضای کمپ, هوای آزاد علاقه مندان و کوهنوردان می توانید این کتاب بسیار مفید است. خوانندگان تدریس اساسی اردوگاه صنایع دستی و ناوبری برای کمک به آنها در مقابله با بلایای طبیعی است.

3. کتاب راهنمای عملی آمادگی برای خانواده است. یکی دیگر از راهنمای مفید برای خانواده هایی که می خواهم برای شروع با اورژانس آماده سازی است. بلند مدت ذخیره سازی مواد غذایی مورد بحث و همچنین اسلحه های انتخاب و استفاده کنید. مراحلی وجود دارد ارائه شده است که می تواند کمک به خانواده ها صورت پنج های مختلف و مرگبار حوادث طبیعی, زلزله, سونامی, گردباد, طوفان و سیل.

4. 98.6 درجه: هنر نگه داشتن خود زنده است. کودی Lundin یک طبیعت و مانده که می تواند به رسمیت شناخته شده از Discovery Channel را از دست داده و در طبیعت و دوگانه بقا نوشت این کتاب است. آن است که هر دو خنده دار و مستقیم در آموزش های پایه مهارت های زنده ماندن در هر سناریو نویسنده می تواند پوشش.

5. چگونه برای زنده ماندن به پایان جهان همانطور که می دانیم: تاکتیک ها تکنیک ها و فن آوری های نامشخص زمان. این کتاب تلاش برای پوشش آمادگی لازم آن است که آیا در طول زمان حمله تروریستی سقوط اقتصادی یا گسترش بیماری. این کتاب با تمرکز بر جمع حقوق منابع برای کمک به شما برای زنده ماندن ناگوار حوادث آینده است.

6. زمانی که همه جهنم می شکند سست: مسائل شما نیاز به زنده ماندن تا زمانی که حملات فاجعه است. یکی دیگر از سرگرم کننده و آموزنده کتاب از مانده کودی Lundin. فراهم می کند توصیه های لازم می آید به اورژانس اساسی آماده است. کتاب تکل ساده بهداشت نیاز مانند کمبود کاغذ توالت به بدن مرده را دفع.

7. وقتی اعتصاب فاجعه: یک راهنمای جامع برای برنامه ریزی اضطراری و بحران بقا. کامل و راهنمای عملی در حال آماده شدن برای حوادث غیر قابل پیش بینی. این کتاب را می توان به راحتی قابل درک توسط خانواده ها که در حال تلاش برای یادگیری در مورد نگهداری مواد غذایی, کمک های اولیه, پناهگاه نیاز و مشاوره با ارزش در ساختمان, هوای آزاد, بقا, مهارت های واقعی, داستان زنده ماندن.

8. آمادگی اضطراری و بیشتر از یک دستی در ذخیره سازی مواد غذایی و بقا است. یک کتاب جامع پوشش بسته بندی مواد غذایی به مدت 3 روز و ذخیره سازی طولانی مدت پزشکی عرضه کیت های تصفیه آب و ایجاد ارتباطات اضطراری قصد دارد در طول حوادث و شرایط اضطراری.

9. وقتی که فن آوری نتواند (تجدید نظر شده & گسترش): یک کتابچه راهنمای کاربر برای اعتماد بنفس, پایداری و زنده ماندن طولانی اضطراری است. این کتاب فراهم می کند اطلاعات ارزشمند از ذخیره سازی مواد غذایی برای تامین سرپناه و نیازهای انرژی و حتی بحران-مهارت های مدیریت. آن را می آموزد مهارت های زنده ماندن و بودن ‘سبز’ است که می تواند هر دو مفید در طول زمان خوب و بد.

10. زنده ماندن! مهارت های ضروری و تاکتیک های شما را از هر نقطه – زنده است. نوشته شده توسط Survivorman Les Stroud. این کتاب فراهم می کند راهنمایی های ارزشمند در مورد چگونه به زنده ماندن در طبیعت, بیابان, جنگل و حتی در شهری بلایای طبیعی است. نکات مربوط با داستان به درایو نویسنده نقطه در ارزش حال آماده شدن است.

به همین دلیل خواندن این کتاب و آماده شده است ؟

وجود دارد انواع حوادث است که می تواند قطع ما کاملا پایدار زندگی آن است که آیا فجایع طبیعی بی ثباتی اقتصادی و یا انسان ساخته شده از حوادث. خواص می تواند آسیب دیده سلامت را تحت تاثیر قرار و تمام اعضای خانواده می تواند دچار آسیب های روانی توسط این وقایع است.

اما ما می تواند جلوگیری یا کاهش استرس و تروما در طول این وقایع آماده شود. آمادگی اضطراری است نه تنها در مورد ذخیره سازی آب و غذا و تجهیزات لازم. درک شرایط ممکن و با داشتن یک برنامه می تواند کمک به خانواده خود را در مقابله با این وضعیت مانند یک دیدار یا خروج از برنامه.

مربوط به خانواده در تمامی مراحل از آماده شدن برای حوادث و شرایط اضطراری می تواند در بالا بردن آگاهی خود و کمک به آنها در مقابله با ترس است. در مورد یک فاجعه طبیعی اتفاق می افتد خانواده شما خواهد بود آماده در مورد نحوه رسیدگی به همه چیز.

[ad_2]