10 شگفت انگیز گوگل هک برای افزایش بهره وری خود را

[ad_1]

گوگل یک نجات دهنده زندگی. هیچ دو راه در مورد آن. به عنوان یک حرفه ای گوگل ارزشمند امکانات از جمله, اما نه در حداقل محدود به آن تابع جستجو, سهام و تبلیغات خود را نفوذ. وجود دارد خیلی بیشتر از آن قادر است که بسیاری از ما به سختی خراش سطح.

در اینجا برخی از کمی بسیار خوب جواب ما جمع آوری شده از طریق سال:

1. نوع استفاده از صدای خود را (نه بیشتر تیره و تار انگشتان)

مطمئن, ما همه با استفاده از جستجوی گوگل در تلفن های ما و ما می دانیم که آن را به یک فوق العاده صدای تابع جستجو. اما این ویژگی می توانید انجام دهید خیلی بیشتر. Google Docs (ابر-بر اساس نسخه ای از یک ویرایشگر متن) در حال تبدیل شدن به قوی تر روز به روز و به عنوان بخشی از ویژگی های آن است صدای مبتنی بر تایپ کردن. با چند هفته تمرین هوش مصنوعی قادر است بی وقفه درک گفتار بشر هر چه لهجه خود را ممکن است. به عنوان یک سرگرم کننده چیز عالی این مقاله نوشته شده است با استفاده از صدای تایپ کردن!

2. تایمر: می دانم که زمانی که برای بازگشت پس از یک استراحت

گوگل دارای یک تقویم است که به طور گسترده توسط حرفه ای ها. اما در پیشنهاد خود را برای جایگزینی آفلاین برنامه های با ابر مبتنی بر سیستم های زمان واقعی نرم افزار کرگدن معرفی کرده است کوچک اما بسیار مفید ویجت در فرم از ویژگی تایمر. قادر به شمارش آن است که مفید به پیگیری از زمان منجر به یک جلسه و یا دوباره شروع حرفه ای انتصاب پس از یک استراحت. فقط جستجو برای “تایمر” را در نوار جستجوی گوگل برای دسترسی به این ویژگی است.

3. ماشین حساب: محاسبه در پرواز

یکی دیگر از اپلت های معرفی شده توسط گوگل ماشین حساب از ویژگی های از بین بردن نیاز برای یک خارجی برنامه. فقط گوگل محاسبه شما نیاز به انجام شود و سایت قادر به دست زدن حسابی, درصد یا تقریبا هر محاسبه ای که انجام شده توسط حرفه ای ها.

4. تبدیل: تبدیل در پرواز

برخورد با معاملات بین المللی است که اغلب یک امر مزاحم با توجه به این دلیل ساده که ارز نوسان در ارزش با توجه به هر یک از دیگر. گوگل ارائه می دهد زمان واقعی تبدیل از یک ارز به ارز دیگر. بیایید می گویند شما نیاز به دانستن ارزش 16.50 پوند در دلار آمریکا. همه شما باید انجام دهید این است که نوع “تبدیل 16.5 GBP to USD” را در نوار جستجو.

5. قرعه کشی کامل تصاویر – شما لازم نیست به یک هنرمند

Autodraw.com یک کمی بسیار خوب سایت برای زمانی که شما می خواستم برای نشان دادن مقالات خود را اما فقط می توانم پیدا کردن حق clip-art/تصویر سهام. با طراحی بسیار خشن نسخه از این تصویر در ذهن شما کمی ناز کلیپ هنر است که با توجه به هدف خود را فقط خوب است.

6. زبان ترجمه: یک نرم افزار در چند زبان مختلف

ترجمه گوگل در حال حاضر قابل اعتماد ترین گزینه برای گردشگران در یک کشور خارجی برای ترجمه به زبان مادری است. بسیاری از حرفه ای ها هنوز به درک که این نرم افزار بسیار قابل کاربرد در زمینه های مربوطه خود را. آن را فراهم می کند یک راه سریع و کارآمد از ترجمه هر وبلاگ/مقاله که در حال حاضر نوشته شده است به یکی دیگر از برجسته زبان مانند زبان اسپانیایی برای مثال تا حد زیادی گسترش مخاطبان هدف.

7. ذخیره اسناد: بدون ترس از سقوط هارد دیسک

همه ما حفظ اسناد مهم و پیش نویس در رایانه های ما و یا هارد دیسک است. وجود دارد خطرات قابل توجهی در انجام این کار است. از دست دادن یا آسیب از رسانه ذخیره سازی منجر به از دست دادن اطلاعات بیش از حد. از این رو یک نرم افزار به طور گسترده ای توصیه می شود امروز گوگل درایو است که یک ابر مبتنی بر سند سازی رسانه است. شما حتی نمی نیاز به رسانه ذخیره سازی برای کار با اسناد از آن می تواند توسط هر دستگاه با اتصال به اینترنت. به عنوان یک جایزه اضافه شده آن را می سازد به اشتراک گذاری هر یک از این اسناد فوق العاده آسان و از همه شما نیاز به دانستن آدرس ایمیل دریافت کننده.

8. تنظیم یادآوری برای روزهای خاص: صرفه جویی در ازدواج شما

به عنوان بخشی از آن تقویم برنامه شما به راحتی می توانید تنظیم یادآوری برای آینده از برنامه Google (برای موبایل) و یا وب سایت. همه شما باید انجام دهید این است که نوع (و یا می گویند با صدای بلند), “تنظیم یادآوری برای” و وارد کردن نام یادآوری و در چه زمانی شما می خواهید به یادآوری شود.

9. نمودار جریان: هیچ نگرانی در اگر شما لازم نیست که MS Visio

رایگان نرم افزار فوق العاده است ، یک مشکل کوچک ، وجود ندارد بیش از حد از آن در اینترنت. ما اغلب خواسته شده توسط BA جزوات و همچنین دیگران در مورد اینکه آیا آنها باید برای خرید نرم افزار ایجاد فلوچارت. بخش خوب است که Google Docs دسته همه که. این به ما اجازه می دهد آزادی کامل در طراحی نمودار و یک راه سریع و کارآمد از آنها را ساخت. در اینجا یک لینک است که به دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه ایجاد فلوچارت با استفاده از اسناد. در اینجا است که بسیار جالب تصویری برای همین https://www.YouTube.com/watch?v=asNa86jsWmc.

10. ذهن-نقشه: تحت تاثیر قرار دادن همکاران خود

همان می رود با نقشه های ذهن یکی دیگر از منابع است که به طور گسترده ای توسط BAs و حرفه ای دیگر. خوشبختانه Google Docs است که نجات دهنده ما یک بار دیگر. در اینجا لینک با تمام جزئیات. https://www.YouTube.com/watch?v=ILCLo2v_9eQ

اوه گوگل چه ما بدون شما ؟

[ad_2]