پیشگیری از آنفولانزا در دستشویی های عمومی

همه می خواهند دست های خود را تمیز نگه دارند و از انتقال بیماری های واگیر جلوگیری می کنند. ژل ضدعفونی کننده دست septi gel این کار را با شستن دست ها با صابون و آب انجام می دهند. با این حال ، همه مردم در تمام مدت به آب تمیز دسترسی ندارند. برای رفع این مشکل ، ضد عفونی کننده دست متولد می شود. این محصول به ویژه برای افرادی که همیشه در حال حرکت هستند مفید است.

من به درستی رسالت خود را نامگذاری کردم: ماموریت غیر ممکن ، و نتایج تکان دهنده بود. یاد گرفتم که مهم نیست چقدر تمیز کنم ، هنوز هم میلیون ها عامل جوانه زنی در سرتاسر خانه ام وجود دارد. تلاش برای کشتن همه آنها یک ماموریت غیرممکن است و زندگی در حباب مطمئناً گزینه ای نیست (مهم نیست که چند روزی دوست داشته باشیم).

مبلمان با روکش وینیل با همان صابون و آب می توانند همان درمان را داشته باشند. اما مطمئن باشید که از محلول های سفید کننده استفاده نمی کنید. به طور جبران ناپذیری به پارچه آسیب می زند.

مرحله دوم. چند قطره از رایحه و رنگ آمیزی مورد علاقه خود قرار دهید. برای حفظ طبیعی این کالای سفارشی ، می توانید از رنگ آمیزی مواد غذایی طبیعی استفاده کنید.

ژل ضد عفوني كننده دست دتول ارائه

خوب ، اکنون می توانید آن را بگویید: آلوئه ورا لوسیون بزرگ ، صابون دست ، ضدعفونی کننده دست و تقریباً در مورد هر محصول پوستی است! دلیل آن تقریباً مشابه با نیازهای غذایی است. پوست شما تقریباً مانند بقیه اعضای بدن شماست ، فقط کمی سخت تر از وقتی که در قسمت بیرونی است. اما پوست شما عاشق چندین ویتامین است. ویتامین E از پوست در برابر پیری محافظت می کند ، ظاهر لکه های سنی و علائم کششی را کاهش می دهد و به حفظ تعادل روغن پوست کمک می کند. ویتامین A باعث ترمیم و جوانسازی پوست می شود. ضدعفونی كننده آلوئه مخصوصاً مفید است ، زیرا الكل میكروب باعث كاهش پوست شما می شود. استفاده از ضد عفونی کننده دستی حاوی آلوئه و مصرف دوز خوراکی آلوئه می تواند احتمال ابتلا به بیماری را تا حد زیادی کاهش دهد.

مهمترین کاری که می توانید در این زمینه انجام دهید ، آموزش بچه های خود در مورد میکروب ها است. غالباً ، آنها تصمیم خود را درباره آنچه در امان است و آنچه نیست ، می گیرند. سعی کنید توضیح دهید که میکروب ها چگونه گسترش می یابند و چگونه می توانند باعث بیمار شدن شما شوند. احتمالاً پوسترهای شستشوی دست را در مدارس و دستشویی های عمومی دیده اید. این نوع چیزها برای کودکان خوب است زیرا آنها اصول را به آنها می آموزند. دیگر نیازی نیست که آنها را از دنیای خارج ترساند. قبل از دست زدن به غذا یا لمس کردن چشم ها ، کارهایی مانند شستن دست ها را فشار دهید.

1) دفاع از رژیم غذایی: آنچه می خورید و می نوشید ، بخش مهمی از مقاومت در برابر بیماری است. با اطمینان از انتخاب شما سالم ، غنی از مواد مغذی و فیبر زیادی هستند. هیدراتاسیون مناسب نیز ضروری است. در بخش مایع ، اطمینان حاصل کنید که انتخاب های زیادی بدون کافئین و غیر الکلی داشته باشید ، زیرا می توانند به عنوان یک ادرار آور عمل کنند.

خوب ، چشمی برای چشم باز چطور است؟ ماموریت من؟ این یک موفقیت بود ، و اکنون من آن را “ماموریت ممکن” تغییر نام داده ام. من خیلی بهتر می دانم که می دانم مراحلی برای سالم ماندن و برای اطمینان وجود دارد که من آنها را برداشته ام. در واقع ، اکنون من به طور مرتب در مناطق گرمخانه منزل از یک ماده ضد عفونی کننده (دستمال مرطوب و ضد عفونی کننده یکبار مصرف) استفاده می کنم ، خانواده من بیشتر اوقات دست های خود را می شستند و در هر اتاق یک بطری ضد عفونی کننده دست بدون الکل وجود دارد. از خانه ما اسپری جیب ضد عفونی کننده دست ما بدون الکل در همه جا با ما همراه است.