نحوه جلوگیری از بیماری آنفولانزای خوکی – نکاتی که می تواند در جلوگیری از این بیماری کشنده به شما کمک کند

هرچه پیرتر می شویم ، احساس آسیب پذیری بیشتری می کنیم و تمایل داریم بیشتر درباره اهمیت سالم ماندن فکر کنیم. منظورم این نیست که ما وسواس داریم ، فقط آگاه تر هستیم. خوب ، قطعاً در مورد من صادق است ، بنابراین تصمیم گرفتم در مورد میکروب ها بیشتر بدانم و بدانم که آنها در اطراف خانه رونق می گیرند. من در جستجوی حقیقت یافتن بودم. مأموریت من دو قسم بود: جستجوی و شکار اطلاعاتی که در آن میکروب های شیطانی کار می کنند و پیدا کردن نحوه کشتن آنها و جلوگیری از انتشار آنها. کار ساده ای نیست ، اما من برای این چالش آماده بودم.

مایع ضد عفونی کننده دست بیمارستانی برای پرورش میکروب ها و ویروس هایی مانند سرماخوردگی یا آنفولانزا یک منطقه پرورش مورد علاقه است. کودکان اغلب اغلب شستشوی آنها را به همان اندازه که لازم است فراموش می کنند و در پایان این اشکالات را به یکدیگر منتقل می کنند. بارها معلمان نیاز دارند که یک بطری مایع ضد عفونی کننده با وسایل مدرسه آنها قرار گیرد. هنگامی که کودک سرفه می کند یا عطسه می کند ، بلافاصله می توان آن را تمیز کرد و از انتقال هر چیزی به بچه های دیگر خودداری کرد.

خرید ژل ضد عفونی ساز دست از دیجی کالا

چاقوی تیغه ثابت. چاقوهای تیغه ثابت اتاق اضافی را در خود جای می دهند اما از همتای های تاشو با دوام تر و متنوع تر هستند. نگه داشتن چاقو در بسته خود ، یکی در کیت بقا خود ، و چند ابزار Leatherman روی کمربند شما باعث می شود که همیشه واقعاً شمشیر تیز داشته باشید.

ضد عفونی کننده ها با ننگات و عوارض خاصی همراه است. گروه های معدودی هستند که مخالف استفاده از آنها هستند. دو دلیل اصلی علت هرگونه ناآرامی است. دلیل اول این است که بسیاری از مردم فکر می کنند صابون و آب گرم اگر خوب نباشد می توانند کار را به خوبی انجام دهند. در بعضی مواقع ، کار را بهتر انجام می دهد – اما دلیل این امر این است که بسیاری از افراد اغلب به طور صحیح از ضد عفونی کننده استفاده نمی کنند.

قبل از درمان هرگونه لکه ، می خواهید مطمئن شوید که این ماده می تواند در مقابل درمانی که قصد آن را دارید مقاومت کنید. این امر برای ضد عفونی کننده های دستی و همچنین هرگونه راه حل سفید کننده کاربرد دارد.

اگر صابون و آب در دسترس نیست ، می توانید از ضد عفونی کننده ضد میکروبی دست فوری استفاده کنید. آنها راحت هستند و در اندازه های مختلفی از جمله نسخه بطری فشار جیب به بازار عرضه می شوند. ممکن است بخواهید ببینید رئیس شما علاقه مند به ضسبنسرس دیواری در مناطق خاصی است. بنابراین با ورود به اتاق می توانید تمیز بودن دستان خود را انجام دهید. شما می توانید با سالم ماندن در پس انداز شرکت خود به او نشان دهید.

در مطب ، راحت تر می توانید دستان خود را با یک دستگاه پخش کننده صابون دیواری بشویید. راحت تر است که در پمپ کردن محتوا از یک دست استفاده کنید. درست بعد از استفاده از توالت ، ممکن است ویروس هایی در یک صابون بار وجود داشته باشد که از یک طرف به طرف دیگر منتقل شود. ضسبنسرس نیز از نظر فضا مناسب است به این معنی که فضای زیادی را در دستشویی اداری شما نمی گیرد.

شستشوی دست یک روش عالی برای جلوگیری از شیوع میکروب است. جلوگیری از گسترش میکروب ها به حفظ یک محیط سالم کمک می کند. اتخاذ این عادت ساده به سمت ارتقاء سلامتی بسیار طولانی پیش خواهد رفت.