۱۸۳ حوزه امتحانی برای برگزاری امتحانات نهایی نهم و دوازدهم در کرمانشاه آماده شد

[ad_1]

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: ۱۸۳ حوزه امتحانی برای برگزاری امتحانات نهایی نهم و دوازدهم آماده و پروتکل‌های بهداشتی رعایت می‌شود.

به گزارش خبرآنلاین از مجید یزدان‌پناه کرمانشاه، با اشاره به آمادگی حوزه‌های امتحانی استان برای حضور دانش‌آموزان جهت امتحانات نهایی اظهار داشت:  با بازگشایی مدارس کمتر ۱۰ درصد دانش آموزان به مدارس مراجعه کردند.

وی با اشاره به اینکه برنامه امتحانات نهایی پایه دوازدهم از ۱۷ خرداد ماه آغاز می‌شود عنوان کرد: تمهیدات لازم در ۱۸۳ حوزه امتحانی اندیشیده شده است که از این تعداد ۸۶ حوزه در شهر کرمانشاه و مابقی در شهرستان‌ها قرار دارند.

یزدان‌پناه با بیان اینکه حدود ۲۰ هزار دانش‌آموز در این حوزه‌های امتحانی حاضر می‌شوند گفت: قبل از هر آزمون ضدعفونی لازم انجام می‌شود و تمام شرایط فراهم است.

وی درباره مدارس فنی و حرفه‌ای و کار و دانش گفت: تعدادی از کلاس‌ها کارگاهی است و باید حضوری برگزار شود اما غیر از این و آزمون‌های نهم و دوازدهم هیچ کلاس و آزمون حضوری برگزار نمی‌شود.

یزدان‌پناه افزود: غیر از پایه‌های نهم و دوازدهم سایر پایه‌ها نمرات پایانی بر اساس نظارت معلم، شاد و نمرات نیمسال اول تعیین می‌شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه بیان کرد: خانواده‌ها نگران آزمون فرزندان خود نباشند و تمام شرایط لازم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی فراهم است.

48

[ad_2]

Source link