یک تجزیه و تحلیل مالی از شرکت 3M

[ad_1]

به طوری که اغلب فراموش شرکت های برگزاری چنین یک آرایه وسیعی از کسب و کار. چه کسی فکر می کرد شرکت می تواند تولید, مالی, و, تلویزیون, بخش اما موفق نیست اشتباه است. کنگلومرا صنعت متنوع. برگزاری این شرکت ها از طریق نامشخص زمان نشان دادن قوی سرمایه گذاری دانش است. وضعیت فعلی اقتصاد است کمی بی ثبات بنابراین داشتن یک شرکت مانند جنرال الکتریک است یک سرمایه گذاری خوب است. وجود دارد شرکت های دیگر در این صنعت است. این شرکت نه تنها یک مدل کسب و کار, اما آنها بسیار عالی پتانسیل رشد و جامد ارزیابی. یکی از این شرکت ها است 3M (MMM).

قبل از بررسی صورتهای مالی 3M حیاتی به درک انواع فعالیت های این شرکت انجام می دهد. به گزارش رویترز 3M یک “شرکت فن آوری متنوع با حضور جهانی در کسب و کارهای مختلف از جمله صنعتی و حمل و نقل, بهداشت و درمان, صفحه نمایش و گرافیک مصرف کننده و دفتر ایمنی و امنیت و خدمات حفاظت و الکترو و ارتباطات است.” صنعتی و حمل و نقل کسب و کار شامل محصولات غذایی و آشامیدنی, مراقبت شخصی و خودرو. بیشتر خاص محصولات صنعتی عبارتند از: پلی استر و فویل و نوار. خاص حمل و نقل محصولات عایق قطعات مانند مبدل های کاتالیزوری. مراقبت های بهداشتی بخش تولید لوازم پزشکی و جراحی و دندانپزشکی استفاده کنید. صفحه نمایش و کار کسب و کار استخدام کارگران به تولید ثابت, محصولات, عرضه محصولات صفحه اصلی-بهبود محصولات. دفتر محصولات مانند پس از آن یادداشت پد نیز تولید شده در این بخش است. 3M همچنین کنترل ایمنی بخش و الکترو و ارتباطات بخش که در آن دومی ایجاد محصولات از جمله مخابرات فیبر نوری محصولات.

ایده اصلی را از کسب و کار های مختلف از 3 متر است که استراتژی مصون سازی. به جای تمرکز بر روی تنها یک صنعت 3M می توانید یک بخش از کسب و کار خود رونق در حالی که بخش دیگری رشد کند. درست است که 3M ممکن است تجربه هر گونه باور نکردنی قیمت سهم قدردانی به دلیل استراتژی خود را, اما 3M نمی خواهد تجربه هر چشمگیر قیمت سهم خرید اینترنتی است یا نه. به عنوان شواهد از سال 1999 3M تنها یکی بود متمایز منفی قیمت سهم تقویم سال (2005) و در آن سال تنها منجر به از دست دادن 6٪. هر سال در این جدول زمانی قبل و بعد از سال 2005 3M شده است مسطح و یا نشان داده شده است قیمت سهم قدردانی. در سال 2006 سهم افزایش قیمت 5 درصد و تا کنون در سال 2007 قیمت سهم است تا بیش از 30 درصد است. در طول این دوره ما اقتصاد شده است از طریق پربرکت رشد به پاچه رکود است. اما به دلیل 3M استراتژی و سرمایه گذار اعتماد در چنین احترام برند 3M موفق شده است برای جلوگیری از به طوری وحشتناک اقتصادی دوره.

در حالی که 3M مدل کسب و کار بزرگ است وجود دارد بسیاری از شرکت های دیگر در این صنعت است که باید استراتژی های مشابه است. چه تفاوت 3M این است که آن اصول. بیش از سال مالی گذشته با توجه به رویترز 3M دیدم درآمد در $22.9 میلیارد دلار است. این شماره فوق العاده. چه برجسته تر است نسبت رشد فروش. 3M اخیر رقم فروش بود 7.86 درصد بالاتر از آن قبلی سال مالی. نه تنها این افزایش بالاتر از آن پنج سال به طور متوسط, اما آن را نیز بالاتر از پنج سال به طور متوسط از کنگلومرا صنعت. با توجه به اندازه حجم فروش این نشانه ای از رشد است. چه حتی بیشتر برجسته است که رشد درآمد. 3M شده است کارآمد با هزینه های آن و شاهد افزایش سود بیش از 32.76% آخرین سال مالی. این عدد بیشتر از این شرکت پنج سال به طور متوسط در 23.13 درصد و همچنین بالاتر از متوسط صنعت در 13.87%. مقایسه این رقم به صنعت رقبای United Technologies تنها چیزی که دیدم یک 13.72% افزایش در طول مدت زمان مشابه امرسون الکتریک دیدم 20.26 درصد افزایش و جنرال الکتریک تنها به سود رشد 12.16%. به وضوح 3M در حال رشد است و با استفاده از خوب کنترل های داخلی برای کاهش هزینه.

یکی دیگر از راه های نشان دادن 3M رشد قوی است که از طریق آن حاشیه. حاشیه ناخالص برای 3M در 47.94% بسیار بالا در مقایسه با متوسط صنعت در 39.01%. 3M حاشیه ناخالص نیز بالاتر از United Technologies’ 26.78% شکل امرسون 35.70% شماره و جنرال الکتریک 42.83% حاشیه. علاوه بر این 3M عامل حاشیه در 28.04% نیز بالای این صنعت به طور متوسط در 15.24% نه به ذکر است بالاتر از بقیه از صنعت مربوطه و ارقام. مهم تر حاشیه, حاشیه سود خالص نیز در حمایت از 3M. گذشته سال مالی نشان داده شده این رقم در 18.61%. تعداد بسیار بالا در مقایسه با شرکت پنج سال به طور متوسط در 14.70%. علاوه بر این 3M تعداد ضربان صنعت متوسط 11.81% United Technologies’ رقم در 8.10% امرسون حاشیه در 9.29% و جنرال الکتریک شماره در 12.88%. 3M کار بسیار موثر نسبت به آن صنعت همسالان. آن را می توانید با استفاده از سنت اضافی آن را می سازد برای هر دلار برای کمک به شرکت ها و سرمایه گذاران. هزینه های سرمایه بیش از پنج سال گذشته برای 3M در حال رشد است در 3.57%. این عدد بیشتر از این صنعت به طور متوسط 0.98% و بالاتر از بسیاری از شرکت های مذکور. بالاتر هزینه های سرمایه در حال حاضر به معنی بهره وری و حتی بیشتر در آینده برای 3M. هزینه های پایین تر به معنی وسیع تری حاشیه و توانایی بیشتری برای 3M به خرید سهام از سرمایه گذاران و یا افزایش سود سهام خود را.

در حالی که 3M رشد عالی به نظر می رسد برخی از سرمایه گذاران ممکن است سوال ارزیابی شرکت. به گزارش رویترز این کنگلومرا صنعت دارای یک درآمد چند 19.92. خوشبختانه برای سرمایه گذاران که مایل به خرید سهام این شرکت رو به جلو نسبت P/E برای 3M است 18.99. این تعداد بسیار شبیه به GE امرسون و ایالات فن آوری. علاوه بر این 3M به جلو قیمت به فروش جیره از 2.82 نیز شبیه به ذکر است شرکت. این شاخص نشان می دهد که نه تنها 3M رشد کاملا به شدت اما 3M نیز کم ارزش نسبت به رشد آن در سراسر این صنعت است. رشد بالا و پایین ارزیابی به طور معمول ایجاد دستور العمل برای موفقیت است. 3M PEG نسبت 1.67 است در نزدیکی و یا در زیر بسیاری از صنایع رقبا که بار دیگر نشان می دهد پایین ارزیابی رشد داده.

در شرایط دیگر 3M نقاط قوت این شرکت است حلال با 1.28 نسبت جاری. این شرکت متعلق به بیش از 67 درصد سرمایه گذاران نهادی. این نشان می دهد که باهوش ترین سرمایه گذاران مانند این شرکت و می خواهید را به خطر ابتلا به آن را خود. این شرکت کوچک از 39.97 درصد است که بسیار عالی است. این تعداد بالاتر از آن پنج سال به طور متوسط از 33.31% و همچنین بالاتر از این صنعت به طور متوسط از 20.97 قیمت%. این تعداد obliterates GE, United Technologies و امرسون آمار و ارقام. و اگر بالاتر حاشیه همچنان در حال حاضر برای 3M buybacks آینده منجر به افزایش بازده. 3M ROA از 19.82 درصد و بازدهی 27.80% نیز بسیار قوی است. 3M نیز بسیار کارآمد می آید به گردش. گیرنده گردش در 6.99 ضربان صنعت متوسط 4.27 که بدان معنی است که مصرف کنندگان خود را پرداخت تخفیف و یا اعتبار به طور متوسط هر 50 روز. گردش دارايیها در 1.07 نیز قوی تر از صنعت میانگین 0.53 که به معنی 3M دارایی حرکت معمولا به معنی بزرگتر و فروش. به طور کلی وجود دارد مقدار زیادی از مزایای داشتن 3M و آن اصول.

بنابراین در حال حاضر خواهد بود زمان بسیار عالی برای فکر کردن در مورد خرید 3M سهام. سود سهام این شرکت در 2.04% بسیار مناسب است. علاوه بر این ویژگی های شاخص نشان دادن قدردانی از 50 روز SMA و EMA شاخص همراه با یک روند Parabolic SAR. اخیر عبور بیش از SMA و EMA چند هفته قبل نشان می دهد که 3M آماده است تا به افزایش است و باید لذت ببرید بالاتر و به اشتراک گذاری قدردانی قیمت تا خطوط همگرا. با توجه به بنیادی و تکنیکی و استراتژی تجزیه و تحلیل وجود دارد مقدار زیادی از دلایل را برای سرمایه گذاران به خرید سهام 3M به عنوان بخشی از نمونه کارها متنوع.

[ad_2]