یک بررسی از شاهزاده Cruises

[ad_1]

شاهزاده خانم کشتی کروز خط بر اساس کالیفرنیا در ایالات متحده آمریکا است. این شرکت تاسیس شد در سال 1965 و ارائه شده است مسافران آن با برخی از به یاد ماندنی ترین سفر و تعطیلات تا کنون از. اصلی افزایش محبوبیت برای شاهزاده Cruises آمد با راه اندازی قایق عشق سریال که ویژه دو از آن آستر کروز اقیانوس آرام شاهزاده خانم و جزیره شاهزاده خانم.

گام گذاشتن در یک سفر دریایی با شاهزاده Cruises می تواند بسیار هیجان انگیز و scintillating. این شرکت خود را ارائه می دهد مسافران با برنده جایزه خدمات و ویژگی های است که اطمینان حاصل شود که هر یک از مهمانان خود باید یک زمان بزرگ در حالی که در هیئت مدیره. یکی از مهمترین حلقههای این شاهزاده Cruises آن است عالی کروز برنامه های که پوشش برخی از عجیب و غریب ترین مناطق جهان است. با بیش از 1000 کروز برنامه های سفر و 300 پورت را انتخاب کنید از گردشگران نیز برای انتخاب لوس وقتی که می آید به انتخاب یک سفر در کشتی شاهزاده خانم. علاوه بر این هر یک از کشتی های بادبانی تحت شاهزاده پرچم دارای خدمات جهانی مجلل غذا و مهاراجه سبک لوکس. رای به عنوان بهترین خط کروز برنامه های برای مستقیم 7 سال به شاهزاده Cruises به هیچ یک دوم وقتی که می آید به قایقرانی و لوکس کروز آستر.

محبوب کشتی کروز

شاهزاده Cruises همچنین به رخ کشیدن یک ناوگان عظیم که بادبان در سراسر جهان در برنامه های سفر های مختلف. برخی از محبوب ترین کشتی کروز کارائیب شاهزاده خانم (قایقرانی در جزایر کارائیب), مرجان شاهزاده خانم (به طور خاص ساخته شده به بادبان در کانال پاناما) تاج شاهزاده خانم (قایقرانی در جزایر کارائیب) طلایی شاهزاده خانم (قایقرانی در آلاسکا و هاوایی) و الماس شاهزاده خانم (قایقرانی در آلاسکا و مکزیک Riviera).

بزرگ در هیئت مدیره تجربه

یکی دیگر از دلایل محبوبیت بسیار زیاد از شاهزاده Cruises است با شکوه خود را در هیئت مدیره را تجربه کنند. کشتی بسته بندی شده است با فعالیت ها و چیزهایی به انجام برای گردشگران در تمام سنین به نگه داشتن آنها را در محتوا و اشغال از طلوع آفتاب تا غروب آفتاب و فراتر از آن. یکی از محبوب ترین مناظر روی شاهزاده خانم خود را پیازا مدل دهید دهلیز که می شود خیره کننده centrepiece در هر یک از کشتی ها. این آتریوم در حال گسترش بیش از چندین عرشه مخصوص ماشینها ممنوع و از ویژگی های دیدگاه های پانوراما از کشتی امضای تاک نوار و بین المللی کافه و یک نفس راه پله مارپیچ.

دیگر فعالیت های مردمی روی شاهزاده خانم کشتی های کروز در حال رابطه جنسی در یک استخر فعالیت تظاهرات پخت و پز, دیجیتال, عکاسی, کارگاه های آموزشی, انواع ورزش هایی مانند گلف و پینگ پنگ وسیع کتابخانه های مسحور شب زنده داری بزرگ قمار, طراح, بوتیک, هنر, مزایده مراکز جوانان و نوجوانان در سالن و pampering چشمه های معدنی. تعداد کمی از محبوب ترین نوآوری های روی شاهزاده خانم در هر زمان گزینه های ناهار خوری و فیلم در زیر ستاره ها. دومی بسیار محبوب در میان زوج ها و دوستداران پس آنها را بسیار رمانتیک فرصت برای تماشای یک فیلم با عزیزان در 300 فوت مربع 69000 وات استخر تئاتر فیلم. این تجربه ساخته شده است حتی بهتر است با شخصی لمس مانند دنج, پتو, درشکه افتخاری پاپ کورن و کوکی ها و شیر.

یکی همچنین می توانید تجربه در پشت صحنه تور کشتی است که اجازه می دهد تا مسافران برای گرفتن یک نگاه اجمالی از نحوه کشتی اجرا می شود و توابع. تور ارائه شده است یک بار یا دو بار در هر روز و اجازه می دهد تا مسافران برای گرفتن یک نگاه اجمالی از اتاق کنترل, چاپ, فروشگاه, مرکز پزشکی, photo lab, پل, اتاق رختشویی و سایر مناطق که به طور معمول بازدید تنها توسط خدمه کشتی.

آسمانی زندگی تسهیلات

تسهیلات زندگی است که ارائه شده توسط شاهزاده Cruises نیز در میان بهترین. مسافران می توانید انتخاب کنید از طیف وسیعی از گزینه های محل اقامت که شامل پایه داخلی کابین Ocean view کابین کابین بالکن مینی سوئیت با بالکن سوئیت با بالکن و گرند سوئیت. صرف نظر از انتخاب محل اقامت گرفته و مسافران می توانند انتظار برای درمان به طیف وسیعی از امکانات بسیار عالی و در اتاق تجملات. بزرگ و بسیار راحت و تخت به زیبایی ساخته شده و حمام لذت بخش دکور و اتاق سرگرمی گزینه اطمینان حاصل شود که مهمانان باید زمان زیادی را نه تنها در هیئت مدیره اما در اتاق و کابین نیز هست.

در نهایت شاهزاده Cruises نیز یکی از چند آستر کروز که هنوز هم دنبال این قرن سنت های قدیمی از Bon Voyage که در آن اعضای خانواده و دوستان شما می توانید هیئت مدیره کشتی برای خداحافظی به عزیزان خود را قبل از کشتی عازم سفر خود را.

[ad_2]