یک اورژانس جاده کیت به شما می دهد صلح از ذهن

[ad_1]

چرا شما نیاز به یک ماشین emergency kit در طول یک سفر جاده?

یک اورژانس جاده کیت ضروری است برای هر کسی که تصمیم می گیرد برای برنامه ریزی یک سفر جاده ای. این که آیا آن یک خار از لحظه ای تصمیم یا خوب فکر سفر یک کیت اضطراری یک سفر جاده ضروری است. عمدتا اگر شما در حال سفر به تنهایی و یا با بچه های کوچک در مرده مناطق بدون پوشش سلول و شما نمی ممکن است قادر به تماس اضطراری کمک های کنار جاده ای. در حالی که مصرف ماشین خود را به یک مکانیک خبره است که همیشه بهترین گزینه گاهی اوقات عملی نیست. به همین دلیل آن مهم است که همیشه به فروشگاه کیت خود را در داخل صندوق عقب ماشین خود را. محتویات بقای خود را در کیسه خود را تبدیل خواهد شد تاریخ و زمان آخرین خط دفاع در برابر مرگ است. یک لغزش کوچک از قضاوت یک حیوان در جاده ها و یا طوفان شدید ممکن است منجر به از دست دادن خود را از کنترل است. به عنوان یک نتیجه شما ممکن است مجبور به دفع کردن برای خود.

حداقل الزامات مورد نیاز برای اورژانس کیت ماشین

    یک اورژانس جاده کیت باید حداقل موارد زیر است:

  • یک پد/مداد – برای گرفتن اطلاعات در مورد حادثه;
  • می توانید از ثابت-a-تخت – به باد و ثابت خود و تایر شما را در جاده ها;
  • اورژانس مواد غذایی و آب – در مورد شما را به اردوگاه خود را در ماشین;
  • نوار مجرای – به طور موقت دوباره وصل کنید قطعات شکسته و یا مهر و موم شکاف & ترک از گاز سمی;
  • چراغ قوه خود را به تعمیر تایر و یا دوباره وصل کنید سیم در شب;
  • بلوز کابل – به شما رفتن دوباره; و
  • یک بیل به حفاری خود را از برف یا گل.

این ابزار های اضطراری برای خودرو خود را در حال سفر جاده ملزومات و باید با شما هر زمان که شما خانه خود را ترک کنند.

به یاد داشته باشید یک اورژانس جاده کیت نیاز به اندازه کافی تامین اضطراری و بقا برای همه مسافران در خودرو. این ممکن است شامل اضافی مواد غذایی بقا بقا ابزار بقا و تجهیزات پزشکی.

ساده خودرو چک نیز ممکن است زندگی شما را نجات دهد.

یک ماشین اورژانس کیت فوق العاده است برای پاسخ به شرایط اضطراری; اما آن را نمی توانید در زیر کاپوت است. شما همچنین ممکن است بخواهید برای انجام یک بازرسی ساده از وسیله نقلیه خود را قبل از خروج است. این گام اضافی ممکن است شما صدها دلار صرفه جویی در کامیون یدک کش و خودرو تعمیرات. برای مثال بررسی وضعیت خود را در درایو کمربند; بررسی نشت مایع; بررسی و بالا کردن تمام مایعات; بررسی همه خارجی چراغ و بررسی فشار تایر. این مراحل ساده را همراه با یک خوبی ساخته شده کنار جاده ای اورژانس کیت به شما صلح از ذهن شما سزاوار در حالی که شما در جاده هستید.

هرگز در جاده ها بدون حداقل پوشش اصول اولیه آمادگی اضطراری. نگاهی به ماشین کیت اضطراری و انجام برخی از ساده چک. آن را فقط ممکن است شما صدها دلار صرفه جویی و به طور بالقوه زندگی خود را.

[ad_2]