یادگیری مهارت های لازم برای ایجاد پول آنلاین

[ad_1]

=> شناسایی مهارت

این که آیا آن را رونویسی پزشکی یا گرافیک, طراحی, نویسی یا طراحی وب سایت اولین گام مهم است که برای شناسایی مهارت های شما می خواهید به یاد بگیرند.

این به نظر می رسد آشکار است اما در واقع کاملا حیاتی نقطه. بسیاری از افرادی که سعی کنید زندگی را از خانه تمایل به پرش از مهارت برای, مهارت یادگیری یک کمی در مورد همه چیز, اما تسلط بر هیچ چیز نیست.

آنها به دنبال چیزی است که به نظر می رسد آسان است. حقیقت این است که وجود دارد یک منحنی یادگیری برای فقط در مورد هر مهارت شما می خواهید به یادگیری. اولین گام مهم است را انتخاب کنید یک مهارت و متعهد به یادگیری آن است.

=> پیدا کردن انجمن ها و کتاب ها

شناسایی برترین مرجع تخصصی و کتاب های خود را در صنعت. به طور کلی در هر گروه یا جامعه خود را اغلب توصیه می شود کتاب است. خرید این همه کتاب و شروع به مطالعه مهارت های خود را در عمق.

بعلاوه شروع به خواندن مرجع تخصصی. در ابتدا شرکت نمی کنند. فقط به عنوان خوانده شده. نگاه کنید که چه نوع از مشکلات دیگران رو به رو هستند و چه راه حل های آنها در حال پیدا کردن.

مرتب کردن فروم با موضوعات با بیشترین پاسخ. اینها معمولا مفید ترین موضوعات. خوانده شده از طریق این پست با پست.

=> یادگیری با انجام

به جای یادگیری نظری چیزی شما را جذب این مواد بسیار بهتر است اگر شما در واقع اجرای آنچه شما یاد بگیرند.

برای مثال اگر شما در حال یادگیری طراحی گرافیک, به جای خواندن کل کتاب طراحی از جلو به عقب از نو خلق کردن برخی از نمونه های.

در واقع بسیاری از بهترین کتاب ها را تمرین تکالیف و چالش های است که همراه با آنها. انجام تمام این تکالیف و نگه داشتن شما را در یادگیری فعال و نه منفعل.

=> ایجاد یک یادگیری برنامه برای خودتان

ایجاد یک یادگیری برنامه برای خودتان است که متشکل از حداقل 2 ساعت در روز و 5 روز در هفته از محل کار و یا مطالعه است. در حالت ایده آل شما باید در 4 ساعت در روز, اما که ممکن است واقع بینانه برای اکثر مردم است.

مجموعه چند اهداف برای خودتان. برای مثال اگر شما در حال یادگیری طراحی گرافیک شما ممکن است مجموعه ای از اهداف از:

هفته 1: درک تمام ابزار در فتوشاپ toolbar.

هفته 2: عکس درست سه خانواده عکس شامل تنظیمات رنگ و, حذف چین و چروک.

هفته 3: ایجاد سه نوع مختلف از جلوه های ویژه.

هفته 4: آیا چشمگیر پوستر فیلم به صورت خیالی ،

داشتن یک آموزش برنامه کمک خواهد کرد که ایجاد انگیزه و راهنمای شما. آن را به شما کمک کند یاد بگیرند که با هدف به جای aimlessness.

اگر شما به دنبال این راهنمایی شما بسیار به سرعت از مبتدی تا پیشرفته-intermediate. شما می دانید به اندازه کافی در مورد مهارت شروع به گرفتن پرداخت می شود مقدار متوسط از پول است. از آنجا شما می توانید توسعه کارشناس سطح مهارت در حالی که شما در حال گرفتن پرداخت می شود. آن سخت است برای یادگیری یک مهارت قابل عرضه در بازار – با برخی از ابتکار و نظم و انضباط شما می توانید آن را انجام داده فقط در 30 روز!

هنگامی که شما آموخته اند که مهارت مورد نظر شما, من به شدت توصیه شما ملحق ثروتمند و وابسته به آنها تا کنون بهترین آموزش گام به گام به شما کمک کند به نوبه خود مهارت های خود را به یک بسیار سود آور کسب و کار آنلاین. من را رها لینک زیر دانلود کنید.

به موفقیت های بزرگ در کسب و کار آنلاین شما سفر.

باب @ LurnProfit

کسب و کار آنلاین, آموزش

[ad_2]