گاراژ کف سالن گزینه های

[ad_1]

بنابراین شما در حال راه اندازی یک گاراژ یا شما در حال حاضر در راه اندازی یک باشگاه بدنسازی, اما شما خسته از کار بر روی یک دال بتنی. در هر صورت از آن زمان به کشف برخی از گاراژ کف سالن ایده های. خوب کف پوش با دوام محافظت از خانه خود را پایه و اساس خود را به تجهیزات گران قیمت و مهمتر از همه شما و مفاصل خود را!

پس چه بهترین کفپوش برای یک ورزشگاه ؟ اگر شما همیشه پا به پا در یک جعبه سالن ورزش و یا بازی رایانه تسهیلات (که من مطمئن هستم شما) شما را دیده ام متراکم با دوام کفپوش لاستیکی آنها نصب شده است. در حالی که این است که احتمالا بهترین گزینه کف (و من برخی از آنچه که اکثر ما می خواهم به) بسیاری از ما نمی توانیم به لباس شخصی ما را با این مواد. بنابراین ما نیاز به برخی از گزینه های دیگر.

گزینه 1: تجاری کفپوش

بیایید اول نگاهی به تجاری کفپوش من فقط صحبت کردن در مورد. این مواد شما را در پیدا کردن در بزرگ جهانی ، اگر پول از هیچ مسئله این مسائل است که در مورد به عنوان خوب به عنوان شما در حال رفتن به دریافت کنید. آن را به نام Aktiv توسط Regupol. آن ارائه شده است در یک تن از رنگ و تا آنجا که می رود قیمت گذاری برای تجاری مسائل در همه جا من آن را دیده ام به فروش می رسد شما نیاز به درخواست یک نقل قول.

شما همچنین می توانید کاشی نسخه از این کف پوش. آن را به نام Aktivlok. من مطمئن هستم که چگونه آن را در مقایسه با تجاری نصب کفپوش اما قیمت ها به آسانی در دسترس است بدون درخواست برای نقل قول و آن را به فروش می رساند برای حدود 4-5 دلار در یک فوت مربع. بنابراین بیش از حد بد نیست برای یک محصول با کیفیت بالا.

گزینه 2: لاستیک غرفه تشک

گزینه بعدی این است که تقریبا به خوبی به عنوان ذکر شده در بالا کفپوش های تجاری. باور کنید یا نه, این اسب غرفه تشک. آنها 3/4″, ضخیم 4 x 6 ‘ لاستیک تشک است که اجرای حدود 40 دلار در هر ($1.66 در هر فوت مربع). شما می توانید پوشش برخی از جدی مربع برای یک مقدار زیادی از پول را با این. این چیزی است که من استفاده می شود در گاراژ خود را ، آنها نسبتا آسان به قطع متناسب با فضای خود را و یا زمانی که شما نیاز به برش سوراخ امن تجهیزات به زمین. در گاراژ من قدرت قفس لنگر انداخته است به دال. من به راحتی برش در اطراف پا را از قفس با یک اره منبت کاری اره مویی. من دیده ام از این مسائل در حال برش با جعبه برش به عنوان به خوبی.

یک زن و شوهر از چیزهایی که در مورد این تشک. اول از همه آنها بسیار با دوام است. من رها کردن دمبل و وزنه بر این به طور منظم و هرگز فکر می کنم دو بار در مورد انجام این کار. من بسیار به عنوان خراشیده این تشک. آنها همچنین نگه داشتن خود را در شکل. اگر شما از دسته چهار یا شش تن از آنها را با هم در یک مربع همه آنها خط تا. آنها نمی تحریف مانند کیفیت کمتر لاستیک تشک انجام دهد. آنها بسیار سنگین است هر چند. وزن آنها در حدود 100 پوند در هر. کمک گرفتن از یک دوست زمانی که شما انتخاب کنید این را در فروشگاه (تراکتور عرضه شرکت آنها را برای $39.99).

گزینه 3: هم پیوسته لاستیک کاشی

در نهایت وجود دارد گزینه مقرون به صرفه. درپوش میکرو باعث به هم پیوسته لاستیک کاشی است که شما می توانید خرید از فروشگاه های محلی کالاهای ورزشی مانند آکادمی و یا ایرانی و یا حتی آنلاین در eBay یا آمازون. آن را ارزان تر از هر گزینه دیگر اما شما دریافت آنچه شما برای پرداخت. اگر شما در حال رفتن به رها کردن سپر بشقاب و دمبل به طور مداوم شما ممکن است بخواهید برای جلوگیری از این. من آنها را زمانی که من برای خرید من کف سالن اما من احساس نمی مانند آنها را نگه دارید تا برای هر طول زمان. با این که من در واقع آنها را خرید, بنابراین من نمی توانم بگویم که چگونه به خوبی آنها را نگه دارید تا برای شما. خواندن برخی از نظرات در آمازون برای یک ایده چگونه مردم مانند آنها.

فروشگاه های سخت افزاری نیز فروش نسخه های به هم پیوسته وینیل و یا کاشی های لاستیکی. این بررسی آنلاین یا ضربه از دست ندهید و این مشخصات به نظر نمی آید که بزرگ برای قیمت (آنها به نظر می رسید نازک). هنوز یکی دیگر از گزینه برای شما در نظر بگیرید.

به صورت خلاصه تر و بسیار سبک وزن و به هم پیوسته تشک و یا کاشی به نظر می رسد مناسب تر برای قرار دادن در زیر یک تردمیل یا بیضوی. چیزی نیست که در اطراف حرکت می کند اما هنوز هم محافظت طبقه زیر. برای حرکات انفجاری با سپر صفحات به خصوص حرکات که در آن شکست خورده هرزه به معنی حذف این نوار من حداقل با وظیفه سنگین تشک مانند اسب غرفه تشک. اگر شما نصب کرده اید کف است و آن را دوست دارم یک نظر ترک و به ما بگویید در مورد آن.

[ad_2]