کمربند ایمنی: ایمنی در جاده ها

[ad_1]

ولوو افتخار دارد که برای اولین بار برای اجرای کمربند ایمنی در سال 1849. اولین حق ثبت اختراع ایالات متحده برای خودرو کمربند ایمنی صادر شد به Edward J. Claghorn نیویورک, نیویورک در فوریه 10, 1885.

این ثبت اختراع به عنوان یک ایمنی-کمربند برای گردشگران است که “طراحی شده اعمال می شود به یک فرد و با ارائه قلاب و فایل های دیگر برای تامین امنیت فرد به یک شی ثابت.”

شکست به پوشیدن کمربند ایمنی مسئول بیشتر تلفات از هر واحد ترافیک رفتار است. در تمام حوادث گزارش سال 1999 63 درصد از مرگ و میر نمی شد با پوشیدن کمربند ایمنی.

پوشیدن کمربند ایمنی استفاده است که هنوز هم تنها موثر ترین چیزی که ما می توانید انجام دهید برای جلوگیری از ترافیک های غیر ضروری و میر و صدمات در امریکا's جاده.

ترافیک داده ها نشان می دهد که آموزش و پرورش به تنهایی به اندازه کافی برای متقاعد کردن افراد جوان به خصوص مردان از سنین 16 تا 25 از خطرات ناشی از عدم استفاده از کمربند ایمنی. این گروه سنی در اعتقاد به جاودانگی خود را با توجه به سن جوان است.

آن است که این گروه سنی است که همچنین نمایشگاه ترین تخطی از قوانین رانندگی. آنها همچنین بیشتر در معرض ابتلا به سرعت و ترافیک های دیگر مربوط به نقض قانون.

به این دلیل پیشنهاد شده است که قوی تر کمربند قوانین و دید بالاتر اجرای کمپین اجرا شود به آنها دست و پنجه نرم کردن.

کمربند ایمنی موثرترین دستگاه ایمنی در وسایل نقلیه امروز تخمین زده می شود برای صرفه جویی در زندگی 9,500 هر سال است. اگر 90 درصد از آمریکایی ها دست و پنجه نرم کردن آن می تواند به جلوگیری از بیش از 5,500 مرگ و میر و 132,000 آسیب های سالانه است.

هزینه unbuckled رانندگان و مسافران می رود فراتر از کسانی که کشته و دست دادن به خانواده خود را. هر کس می پردازد برای این سهل انگاری. ممکن است آن را در قالب مالیات های بالاتر بالاتر بیمه سلامت هزینه های بالاتر و هزینه های پزشکی است.

تصور کنید در حال اجرا به عنوان سریع به عنوان شما می توانید به دیوار. You'd انتظار برای دریافت زیبا ضرب دیده است. اگر در حالی که در حال اجرا در سرعت کامل یک دیوار به طور ناگهانی به نظر می رسد در مقابل از شما ؟ شما خواهد بود قادر به متوقف کردن دفعی ؟

این دقیقا وضعیت یک چهره را از خود و یا خودرو خود را بازدید چیزی در تنها 15 مایل در ساعت. این خودرو متوقف می شود در اولین دهم, دوم, اما شما در حفظ و در همان رای شما در این ماشین تا زمانی که چیزی شما را متوقف می کند فرمان داشبورد یا شیشه جلو اگر شما're نه با پوشیدن کمربند ایمنی خود.

اگر این اتفاق می افتد در 15 مایل در ساعت تصور کنید که 30 مایل در هر ساعت برخورد خواهد شد ؟ آن خواهد بود که همان ضربه زدن به پیاده رو بعد از 3 داستان قرار می گیرند.

درستی فرسوده کمربند ایمنی را نگه می دارد که دوم برخورد – انسان در برخورد از اتفاق می افتد.

“به درستی فرسوده” به معنی با هر دو تسمه با خیال راحت نصب شده برای انتقال تاثیر برخورد به بخش هایی از بدن شما است که می توانید آن را hipbones و شانه استخوان.

فقط با بند شانه در یکی هنوز هم می توانید اسلاید را از زیر دریافت و خفه. دامان کمربند به تنهایی't نگه داشتن یک's صورت از هدف قرار دادن فرمان یا قطعات دیگر خودرو.

پوشیدن کمربند ایمنی است که این قانون در بسیاری از کشورها. واقعا وجود دارد't هر دلیل آنها را می پوشند گذشته از دشت تنبلی است. اما تصور کنید که سرمایه گذاری از یک زن و شوهر از ثانیه قبل از اینکه شما را در انجام به درایو می تواند زندگی شما را نجات دهد. چرا که تعهد به سرمایه گذاری در حال حاضر ؟

[ad_2]