کلملتی بهداشت و درمان – کجا هند ایستاده ؟

[ad_1]

در 10 سال گذشته در جهان غرب دیده است بی سابقه سلامت آن تغییر و تحول است. بیمارستان ها و همچنین درمانگاه های خصوصی منتقل شده از سنتی به سیستم های مبتنی بر کاغذ به یکی از آن بیماران باید یک ضبط دیجیتال خود را از شرایط پزشکی و درمان. این enabler است بدیهی است چشمگیر جذب پرونده الکترونیک سلامت (EHR / EMR).

با توجه به داده های جمع آوری شده در سال 2016 بیش از 95 درصد از بیمارستان ها و نزدیک به 80 درصد از پزشکان در ایالات متحده آمریکا با استفاده از سیستم های EMR. غالب اکوسیستم است فشار هر دو این اعداد به سرعت و حتی بیشتر نزدیک به 100% خوانده شده را علامت. تنها 7 سال قبل (2009) داده بود در زیر 10 درصد و بيمارستان 17 درصد پزشکان با استفاده از سوابق پزشکی الکترونیکی سیستم. حتی اگر فشار اولیه به این اعداد باعث شد دولت مصوبات – تاثیر بر جامعه پزشکی و برادری هستند مزایای اصلی.

در هند و تکنولوژی به سرعت در حال تغییر زندگی ما بیش از دهه گذشته است. ما شاهد یکی از سریع ترین فرزندخواندگی از تلفن همراه و اینترنت و قیمت ها میان پایین ترین در جهان است. حتی زندگی مردم زیر خط فقر در نظر گرفتن تلفن همراه به عنوان یک ‘باید’ – اعتقاد به آن را به یک اکولایزر. از سوی دیگر اما – بیمار روند مشاوره برای پزشک باقی می ماند تا حد زیادی سنتی (تاریخی) – مبتنی بر کاغذ. در حالی که همه از ما انتظار و تقاضا, بانکی, پرداخت, مالیات, براده, متنوع, اطلاعات, دسترسی, آموزش, تاکسی هوایی و حتی سینما رزرو از طریق اینترنت انتظارات ما در مدیریت سلامت – مهم ترین دارایی های ما شده اند جای تعجب نیست ،

هند نزدیک به 100,000 سازمان بهداشت و درمان نمیشود – از جمله دولت و شرکت ها و بیمارستان و مراکز بهداشتی درمانی و خانه های پرستاری از اندازه های مختلف. هند نیز نزدیک به یک میلیون در کلینیک خصوصی. در حالی که بسیاری از بیمارستان های بزرگ و دولت اجرا در مراکز بهداشتی و درمانی در برخی از ایالت ها باید از سیستم های نصب شده را به تصرف خود بیمار & تجویز جزئیات هیچ کس حتی فکر نابسامان بهداشت و درمان بخش بودن catered به میلیون یا بیشتر میباشد. تنها چیزی که در دسترس است به نام بودن “دیجیتال” – برای بسیاری از مترو و شهرستانها – است مختلف, دکتر, جستجو سایت ها و برنامه های.

هسته دیجیتال, بهداشت و درمان, الکترونیکی مدارک پزشکی سیستم که هر دو پزشکان و بیماران باید دسترسی به یک EMR – است که به سادگی در دسترس نیست. این چیزی است که ما می توانیم برای جلوگیری از بیش از حد طولانی ؟ قطعا نه. بله همیشه وجود خواهد داشت افرادی که نظر نوشتن نامه به عنوان یک عمل جوهر و هدف قرار دادن مردم – اما سایر نقاط جهان منتقل شده به ایمیل و پیام های فوری. چگونه به سرعت در حال, خواهد, بهداشت و درمان, رفتن دیجیتال چیست ؟

[ad_2]