کشتی چندلرس

[ad_1]

کشتی چندلرس یکی از قدیمی ترین حرفه ها وجود دارد و در هر پورت در سراسر جهان به تامین دریایی نیاز به بازدید از کشتی ها به بنادر حمل و نقل حرکات سیال است. اصطلاح چندلر در ابتدا با اشاره به طناب تامین کنندگان چوبی کشتی قایقرانی از قرن شانزدهم به بعد و امروز زنده می ماند با نام خانوادگی چندلر مشترک در اطراف انگلیسی صحبت کردن پورت.

امروز کشتی چندلرس انجام نقش یک تامین کننده عمده فروشی به کشتی در بازدید از بندر. خود دانش منحصر به فرد از بازارهای محلی و قابلیت عرضه در کوتاه مدت متوجه هر چیزی یک بازدید از کشتی ممکن است نیاز همراه با قابلیت معامله در هر ارز را فراهم می کند خدمات ارزشمند برای صاحبان کشتی و کاپیتان نگه می دارد و محلی در بندر حمل و نقل, حرکات, روغن زده, در حالی که کمک به اقتصاد محلی رشد می کنند.

این نوع از کشتی ها که در حال عرضه شده توسط chandlers کشتی بستگی بسیار زیادی بر موقعیت جغرافیایی بندر و مسیرهای تجاری بندر خدمت می کند. آنها ممکن است خواسته شود به ارائه منابع برای تقریبا هر نوع از حمل و نقل عبور از طریق پورت خود از جمله محلی inshore زیر لیوانی و لایروب مسافر و آستر کروز نفت تانکر کانتینر و محموله کشتی, کشتی و بازدید از نیروی دریایی ارتش عروق. محلی نیروی دریایی معمولا خود را داشته لجستیکی و quartermaster زنجیره تامین.

مدرن چندلر نیز ممکن است خواسته شود برای تامین کالا و تجهیزات برای دیگر فعالیت های دریایی مانند سکوهای نفتی موج مراکز و مزارع بادی دریایی.

نوع کالا مقررات و تجهیزات مکانیکی و یا الکتریکی قطعات که چندلر خواسته است برای عرضه دوباره بستگی به محل پورت و نوع بازدید از کشتی. با این حال تمام کشتی های چندلرس خواسته برای ارائه مواد غذایی برای خدمه و مسافر و سوخت.

به طور معمول انواع کالاهای مورد نیاز با مراجعه به کشتی مقررات تازه از جمله گوشت و ماهی و میوه و سبزیجات و آب و نان و محصولات لبنی و خشک فروشگاه. اغلب چندلر خواسته خواهد شد که به ارائه تخصص کالاهای مختلف قومی مورد نیاز از قبیل حلال یا حلال گوشت است.

بیشترین بازدید از کشتی نیاز به پیوند کالا مانند توتون و تنباکو و الکل که در حال نگهداری در انبارها خارج از آداب و رسوم منطقه تأمین معاف قیمت به کشتی. بسیاری از chandlers کشتی عمل پیوند می خورند انبار خود را برای اطمینان از ادامه عرضه این اقلام است که همیشه در تقاضا.

تمام کشتی نیاز به تعمیر و نگهداری و یک کشتی چندلر نیاز به قادر به تامین منظم بسیاری از قطعات از جمله طناب & سیم برس و نقاشی تجهیزات تشک & حرارتی دستی و ابزار برقی, ابزار برش, پیچ, & اتصالات و شیر آلات بسته بندی و مفصل مهندسی تجهیزات ایمنی و سلامت تجهیزات پزشکی, تجهیزات اندازه گیری ابزار لوله & لوله, بلبرینگ, دستگاه جوش, تجهیزات حفاظتی, لباس, دستکش, تمیز کردن ژنده پوش شیلنگ & کوپلینگ هیدرولیک قطعات عقب مانده و فولاد و لوله کار به نام اما چند.

اکثر چندلرس نیز خواست تا برای تامین تجهیزات ناوبری مانند نمودار دریایی برای آبهای محلی و پرچم و همچنین GPS و رادیو های مختلف و الکترونیک دریایی.

این کار از یک کشتی چندلر نیاز به مهارت های ارتباطی عالی همراه با تخصص در مذاکره است. چندلرس نیاز به قادر به وضوح به سفارشات بزرگ اغلب از بازدید از عروق که نمی همان زبان صحبت می کنند. آنها را مجبور به مذاکره قیمت با هر دو زنجیره تامین و کشتی صندوقدار. اغلب مکرر بازدید از کشتی ها و یا نمایندگی حمل و نقل کشتی خواهد شد و تقاضا تخفیف برای ادامه وفاداری.

رقابت می تواند شدید ‘در اسکله و کشتی های چندلر باید به طور مداوم در حالت آماده به کار را به انجام برسانند اواخر سفارشات از بازدید از عروق است. این ممکن است شامل یافتن منابع محصولات و مقررات از سراسر کشور در یک زمانبندی کوتاه و مرتب تحویل به انتظار کشتی. هر گونه تاخیر در بندر به دلیل عدم تامین به موقع برای قایقرانی می تواند هزینه هر دو خط حمل و نقل در هزینه های اضافی و چندلر در از دست کسب و کار آینده.

[ad_2]