کسب درآمد با یک صفحه اصلی بر اساس کار برنامه نویسی پزشکی

[ad_1]

یکی از بزرگترین قرعه کشی در پزشکی برنامه نویسی درست است که وعده به کار در خانه. در حالی که وجود بسیاری از وعده ثروت و آزادی بسیار زیاد بسیاری از پیدا کردن آن را دشوار برای رسیدن به این اهداف است.

پزشکی از راه دور برنامه نویسی مشاغل مشروع هستند اما آنها نیز بیش از آگهی. بسیاری از هدف این زمینه و ایجاد ادعاهای اغراق آمیز. یکی از رایج کلاهبرداری است که وعده به ارائه برنامه نویسی پزشکی آموزش پزشکی و ارائه نرم افزار برنامه نویسی (برای قیمت) که باید “به طور کامل آماده شما” به خود را شروع صفحه اصلی مبتنی بر کسب و کار.

این ادعای خاص می تواند بسیار مضر به سرمایه گذار. در حالی که ناقص آموزش و پرورش و برخی از نرم افزار ممکن است ارائه شده افراد خودشان جستجو برای مشتریان. متاسفانه بدون آموزش مناسب و/یا تجربه پزشک نخواهد بود و مایل به تبدیل شدن به یک مشتری.

همانطور که با هر حرفه ای یکی را انتخاب کنید باید به سرمایه گذاری زمان و پول خود را به آموزش و پرورش مناسب و پس از آن بود مایل به ورود به سطح و به دست آوردن برخی در این کار تجربه.

آموزش و پرورش مناسب را به طور کامل آماده سازی افراد برای شناخته شده ملی گواهینامه یا از طریق آکادمی آمریکایی نویسان حرفه ای (AAPC) و یا از طریق آمریکا اطلاعات سلامت انجمن (AHIMA). این AAPC ارائه می دهد افراد برای نشستن برای گواهی حرفه ای Coder (CPC) صدور گواهینامه و AHIMA ارائه می دهد افراد برای نشستن برای خبره برنامه نویسی متخصص (CCS) صدور گواهینامه.

این دو گواهینامه تنها دو ملی به رسمیت شناخته شده گواهینامه در پزشکی برنامه نویسی میشه. کارفرمایان نیاز خواهد داشت که افراد نگه دارید یا این ک یا CCS) تایید شده است.

هنگامی که یک فرد به دست آمده است یکی از این دو گواهینامه آنها باید پس از آن پیدا کردن یک شغل. دو سال از برنامه نویسی تجربه صنعت استاندارد و کسانی که با شروع کردن در این زمینه ممکن است به دست آوردن ورود به اول برنامه نویسی کار یکی از بزرگترین چالش است.

هنگامی که شروع کردن افراد باید چندین گزینه در نظر بگیرید. پیوستن به یک غیر پرداخت می شود برنامه های مانند “پروژه X-پرستوی دریایی” از طریق AAPC ارائه خواهد شد تجربه و اغلب فرصت های شغلی. درگیر شدن در یک محلی AAPC فصل نیز یک راه عالی برای شبکه محلی coders که ممکن است موقعیت داخلی آنها مایل به ارائه مبتدیان. ورود به سطح موقعیت نیز ممکن است شامل میز کار در یک عمل خصوصی است که ممکن است بعد از آن اجازه می دهد تا انتقال به برنامه نویسی گروه.

از صفحه اصلی بر اساس برنامه نویسی پزشکی موقعیت ها بدون نظارت افراد نیاز به برخی از کار مرتبط با تجربه. همچنین برنامه نویسی از خانه است که اغلب یک “قرارداد” موقعیت که بدان معنی است که شما از لحاظ فنی خود اشتغالی.

شرکت هایی که قرارداد با coders ارائه آنها را با نمودار به کد و نرم افزار مورد نیاز برای تکمیل وظایف خود را در حالی که coders باید عرضه این کامپیوتر و اتصال به اینترنت و برنامه نویسی کتاب.

قرارداد موقعیت معمولا در هر پرداخت.نمودار رمزی و نیاز به coders برای حفظ دقت بالا و نیمکت رای دادن. قراردادها معمولا مشخص چیزهایی مانند: تعداد نمودار ارائه می شود/رمزی با در یک هفته تعداد ساعت یک رمز گذار خواهد کار هر هفته نیمکت نرخ هر. قطعه رای و دقت استاندارد.

در حالی که موقعیت های قرارداد معمولا ارائه مزایای پزشکی و یا زمان تعطیلات آنها اجازه می دهد انعطاف پذیر برنامه ریزی و صرفه جویی در حمل و نقل و لباس.

چیز دیگری که در نظر بگیرید هنگامی که جستجو برای پزشکی از راه دور برنامه نویسی کار است ، از افراد با مشخصات فنی خود اشتغالی در یک قرارداد موقعیت آنها باید با نگه داشتن خود را مالیات از هر پرداخت را بررسی کنید. به جای دریافت W-2 افراد دریافت خواهد کرد 10-99 و آنها نیاز به یک فایل 10-44 در پایان سال است. مواردی از قبیل برنامه نویسی و کتاب کار دیگر منابع گرفته شود به عنوان یک کسر که برای پر کردن این فرم.

زمانی که جستجو برای شرکت هایی که ارائه های پزشکی از راه دور برنامه نویسی شغل مهم است بدانید که آنها اغلب آگهی. این موقعیت در تقاضای بالا هستند و اغلب پر از کلمه از دهان و معارفه قبل از نیاز به تبلیغ publicly.

برای پیدا کردن این شرکت ها افراد باید با حضور در محلی AAPC فصل جلسات و پرس و جو در میان شرکت کنندگان. همچنین جستجو در اینترنت برای برنامه نویسی, شرکت ها و سپس تماس خود را به اپراتور و یا سوئیچ هیئت مدیره و به سادگی درخواست اگر آنها استخدام بر اساس صفحه اصلی نویسان می تواند نتایج خوب است. مفید دیگر جایی برای پرسش و جستجو از شرکت هایی است که AAPC مرجع تخصصی.

جستجو در اینترنت عبارات مانند “کار در خانه برنامه نویسی پزشکی شغل” و “صفحه اصلی مبتنی بر برنامه نویسی پزشکی شغل” ارائه خواهد شد به عنوان بسیاری به عنوان نتیجه جستجو برای عباراتی مانند “پزشکی از راه دور برنامه نویسی شغل” و “مستقل پیمانکاری پزشکی شغل برنامه نویسی”.

[ad_2]