کرونا، 51017 نفر را به کام مرگ کشاند

[ad_1]

فارس نوشت: طبق جدیدترین آمار و ارقام دانشگاه جانز هاپکینز، مجموع قربانیان کرونا در آمریکا به 51 هزار و 17 نفر و مجموع مبتلایان به این ویروس به 890 هزار و 525 نفر افزایش یافت.

 طبق جدیدترین آمار و ارقام دانشگاه «جانز هاپکینز» ظرف ۲۴ ساعت گذشته با افزایش حدود یکهزار نفر، مجموع قربانیان ویروس کرونا در ایالات متحده آمریکا به ۵۱ هزار و ۱۷ نفر رسید.

آمار و ارقام منتشر شده همچنین حاکی از آن است که مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به ۸۹۰ هزار و ۵۲۵ نفر افزایش یافته است و آنطور که آمار نشان می‌دهد، ایالت نیویورک همچنان با ۲۷۷ هزار و ۴۴۵ مورد ابتلا و ۲۱ هزار و ۲۹۱ مورد فوتی، کانون بیماری همه‌گیر کرونا در آمریکا محسوب می‌شود.

پایگاه اطلاع‌رسانی «worldometers» با اینحال، مجموع قربانیان ویروس کرونا در آمریکا را ۵۲ هزار و ۱۸۵ مورد و مجموع مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور را ۹۲۵ هزار و ۳۸ مورد گزارش کرده است.

طبق این گزارش، تا روز گذشته (جمعه)، دستکم دو میلیون ۸۳۰ هزرا و ۸۲ نفر از مردم سراسر جهان به کروناویروس آلوده شده‌اند و ۱۹۷ هزار و ۲۴۶ نفر نیز جان خود را از دست داده‌اند و آمریکا همچنان بیشترین آمار مبتلایان و مرگ و میر ناشی از کرونا در جهان را دارا است.

310 310

[ad_2]

Source link