اکسیژن ساز منفجر می شود؟

آنچه مردم درباره Respironics Evergo دوست دارند

هنگامی که از خانه دور هستید ، می توانید از کنسانتره قابل حمل خود در پروازهای استفاده کنید. بیشتر این دستگاه های قابل حمل توسط FAA تأیید شده است ، بنابراین شما باید بدون هیچ مشکلی بتوانید از آنها در هر پرواز استفاده کنید. می توانید هنگام رانندگی در اتومبیل از کنسانتره مورد استفاده خود نیز استفاده کنید. این ایده آل برای مسافرت طولانی برای کار یا حتی سفر جاده ای با شخص خاص است. علاوه بر ارائه ساعت کار باتری ، بیشتر کنسانترورهای قابل حمل نیز با چندین منبع تغذیه سازگار هستند. صرف نظر از جایی که کنسانتره خود را مصرف می کنید ، به دلیل سبک بودن این وسایل ، مشکلی در نگهداری از آن نخواهید داشت.

یک کنسانتره قابل حمل اکسیژن می تواند برای کسی که قادر به گرفتن نیست ، بسیار مفید باشد. اکسیژن زیادی را که لازم دارند مزیت بزرگ یک دستگاه قابل حمل این است که به شما امکان می دهد یک شیوه زندگی فعال را حفظ کنید. نه تنها می توانید به صورت روزانه به مکان های مختلف بروید بلکه می توانید ضمن استفاده از این نوع دستگاه ، به سفر خود ادامه دهید. کنسانترورهای قابل حمل نیز دارای چندین تنظیمات هستند. صرف نظر از موقعیتی که خودتان را پیدا کرده اید ، قادر خواهید بود دستگاه خود را با نیازهای خود سازگار کنید. پس از شروع استفاده از کنسانتره اکسیژن ، احساس بهتری خواهید داشت. شما قادر خواهید بود شب ها بهتر بخوابید و انرژی بیشتری در طول روز داشته باشید. تقویتی که از یک متمرکز دریافت خواهید کرد باعث می شود شما بتوانید کارهای بیشتری انجام دهید بدون اینکه همیشه احساس تنگی نفس کنید.

استقلال Oxlife – آنچه این امر را به عنوان یک انتخاب محبوب در بین افرادی که به اکسیژن اضافی احتیاج دارند این است که می توان بین پالس و جریان مداوم جریان جابجا شد. از کجا اکسیژن ساز بخریم؟ با روشن شدن حالت مداوم ، این دستگاه می تواند تا سه لیتر اکسیژن در دقیقه تأمین کند. اگرچه باتری دستگاه در هنگام استفاده از جریان مداوم تنها حدود یک ساعت طول می کشد ، می توانید این دستگاه را با اتصال مستقیم آن به هر پریز دیواری بسیار طولانی تر در آن حالت انجام دهید.

همسرم فشار خون بالا دارد و او برای آن دارو می نوشد. من سپاسگزارم که او زنده است و بر اساس چقدر بد هنگام کشف کشف شده زنده است. خوشحالم که دارو به او کمک می کند ، اما من هم معتقدم که وزن وی مقصر اصلی است. و نگران تأثیرات طولانی مدت بر کبد او هستم. پزشکان وی به اندازه کافی باهوش و مترقی هستند که برخی از مکمل های طبیعی را در توصیه های خود گنجانده اند. آنها به او گفتند كه امگا 3 را مصرف كند و مشكلی در توصیه من برای مصرف شیر خار (برای كبدش) و CoQ10 به همراه ویتامین های خوب وجود ندارد.

آمتراك همچنین به شما امكان می دهد كه چگونه از تجهیزات كنسانتره اكسیژن استفاده كنید. . شما فقط باید 12 ساعت قبل به آنها اطلاع دهید و به آنها اطمینان دهید که تجهیزات مورد نیاز ، از جمله پشتیبان گیری کافی از باتری را در اختیار دارید. با شماره 1-800-USA-RAIL تماس بگیرید.

دو کنسانتره اکسیژن خانگی محبوب Invacare Perfecto2 و Respironics EverFlo Q هستند. هر دو این دستگاه ها دارای چرخ های متصل به پایه خود هستند. این باعث می شود حرکت هر وسیله از یک اتاق خانه به اتاق دیگر آسان شود. همچنین هر دو با ضمانت پنج ساله محافظت می شوند. این ضمانت اطمینان حاصل خواهد کرد که دیگر درمورد مشکلات دستگاه خود نگران نباشید. هر دو دستگاه همچنین می توانند تا 5 LPM اکسیژن جریان مداوم را تأمین کنند. این بدان معناست که صرف نظر از مقدار اکسیژن مورد نیاز ، این دستگاه ها برای انتقال آن به شما مشکلی ندارند. اینها اتاقهای سطح پایین با فضا برای ویلچر و دو بزرگسال است. حتی اگر از صندلی چرخدار استفاده نمی کنید ، از داشتن فضای اضافی برای تجهیزات کنسانتره اکسیژن بخرید ، قدردانی می کنید.

یکی دیگر از جنبه های EverGo که همیشه به شدت درجه بندی می شود این واقعیت است که چنین انعطاف پذیر است دستگاه برای استفاده دستگاه دارای برچسب قابل حمل است و همه قبول دارند که مطابق این صورتحساب عمل می کند. هنگامی که افرادی که از این دستگاه استفاده می کنند ، نیاز به اجرای مواردی دارند ، مشکلی برای قرار دادن آن در اتومبیل خود و استفاده از آن هنگام رانندگی ندارند. اگر آنها می خواهند سفری طولانی داشته باشند ، داوران این دستگاه با خوشحالی می توانند توجه داشته باشند که برای پرواز با این دستگاه مشکلی ندارند. از آنجا که این مورد توسط FAA تأیید شده است ، می توانید در هنگام پرواز از این توانایی استفاده کنید. مردم از کنسانتره اکسیژن قابل حمل EverGo بسیار سپاسگزار هستند زیرا این امکان را به آنها می دهد تا سفر و خانواده های خود را ببینند.

منبع :

http://sedanmed.ir/product-category/medical-equipment/oxygen-concentrator/