کاربرد شماره مجازی چیست؟ خريد شماره مجازي

به طور خلاصه ، یک شماره تلفن مجازی جایگزین بسیار پیشرفته تری برای شماره ثابت تلفن ثابت ارتباط از راه دور است. بنابراین استفاده از شماره تلفن مجازی درست مثل استفاده از شماره ثابت تلفن ثابت است. تفاوت در این است که فواید زیادی دارد.

استفاده از شماره تلفن مجازی چیست؟

خدمات IVR دفتر شما
شروع کار در 5 دقیقه خريد شماره مجازي

مزایا و کاربردهای یک شماره تلفن مجازی در مقایسه با تلفن ثابت چیست؟
1. قابلیت حمل:
همانطور که گفتیم شماره تلفن مجازی همانطور که گفتیم کار می کند ، به جز این که مالکیت و استفاده از شماره تلفن شما دیگر مشمول یک مکان خاص نیست ، زیرا برخلاف خطوط معمولی که روی تخت خطوط ارتباطی قرار دارند ، خطوط مجازی آنها روی اینترنت هستند. بنابراین تمام تماس های خود را از طریق تلفن همراه خود دریافت کرده و پاسخ می دهید.

در نتیجه ، خریدن یک شماره مجازی دیگر اهمیتی ندارد که شغل خود را اداره کنید. حتی فرقی نمی کند کارمندان شما وظایف خود را در کجا انجام دهند. بنابراین وقتی شخصی با شماره مجازی شما تماس می گیرد ، می توانید به هر کجا که هستید پاسخ دهید. در نتیجه ، شما همیشه در دسترس مشتریان خود هستید و نداشتن دفتر کاری دیگر یک ضعف محسوب نمی شود.

استفاده از شماره تلفن مجازی تهران در 5 دقیقه!

با استفاده از خريد شماره مجازي
با یک شماره تلفن مجازی ، به همه تماس های خود از هر نقطه تلفن همراه خود پاسخ دهید.

2. مجازی PBX
با داشتن شماره تلفن مجازی ، می توانید در 5 دقیقه ، بدون نیاز به تجهیزات و فقط با تلفن همراه ، درست مانند شرکت های بزرگ ، یک سیستم متمرکز برای تجارت خود تنظیم کنید.

تنها کاری که باید انجام دهید این است که یکی از بسته های خدمات PBX را انتخاب کنید. قیمت مرکزی آنلاین فقط 39 هزار تومان در ماه است!

3. دبیر خريد شماره مجازي
با توجه به فناوری پیشرفته ، شماره تلفن مجازی می تواند خدمات مختلفی را ارائه دهد. یکی از این خدمات ، سرویس منشی است. با خرید یک سرویس منشی مجازی ، از یک طرف یک منشی حرفه ای و باتجربه دارید ، اما از طرف دیگر نیازی به دفتر یا دبیر ندارید. قیمت آن از 69 هزار تومان در هر ماه شروع می شود!

برای داشتن منشی ، فقط باید یکی از بسته های مختلف خدمات منشی را انتخاب کنید تا یک منشی حرفه ای و باتجربه بتواند در کمترین زمان به تماس های تجاری شما پاسخ دهد.

با استفاده از شماره تلفن مجازی
ویژگی دیگر شماره تلفن مجازی این است که می توانید یک سرویس منشی بر روی آن دریافت کنید. یعنی بدون نیاز به استخدام دبیر ، یک منشی باتجربه با 69 هزار تومان در ماه داشته باشید.

نتیجه خريد شماره مجازي
روز به روز ، فناوری جدید راه حل های پیشرفته تر و ارزان تری برای مشاغل ارائه می دهد. با تعویض خطوط تلفن مجازی با خطوط ثابت تلفن ثابت ، مشاغل می توانند با کمترین هزینه از خدمات پیشرفته مانند تابلوی آنلاین و دبیر برای تجارت خود استفاده کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد نحوه خرید شماره مجازی ، به وب سایت “دفتر شما” مراجعه کنید.

اگر در مورد خرید خط مجازی سؤال یا پیشنهادی دارید ، در بخش نظرات با ما در میان بگذارید و با شماره تماس بگیرید.