چین زغال سنگ قیمت گذاری و ساز و نیاز به بهبود

[ad_1]

زغال سنگ چین در فصل اوج مصرف به طور معمول قبل از شروع سال نو چینی. همراه با غیر معمول توفان برف در استان های جنوبی این سال قیمت زغال سنگ در چین به ضرب گلوله با عصبانیت در یک دوره کوتاه از زمان در آغاز سال 2008.

در ترانزیت فرودگاه کینهوانگدو عمده زغال سنگ قیمت به رکورد در ژانویه سال 2008 بیش از 20 درصد از فقط یک ماه پیش و از جمله افزایش در بالا از ادامه روند صعودی در قیمت زغال سنگ از سال 2004. زغال سنگ مهم ترین منبع انرژی در چین حسابداری برای 70 ٪ از ملی مصرف انرژی است. چرا زغال سنگ قیمت رفتن نگه دارید تا در سال های اخیر ؟

“تنگ تعادل” بین عرضه و تقاضا

زغال سنگ روند قیمت در چین است که از نزدیک مربوط به قیمت آن تشکیل مکانیزم. و اصلاحات پیشرفت زغال سنگ در چین مکانیزم قیمت گذاری در سال های اخیر نشان داده است تصریح marketization.

در عصر اقتصاد برنامه ریزی شده قیمت زغال سنگ بودند یکنواخت تعیین شده توسط دولت است. در سال 1993 شروع به استراحت قیمت فروش زغال سنگ محصولات دیگر از زغال سنگ حرارتی که برای اختصاص 50 درصد از کل مصرف زغال سنگ در چین پس حرارتی زغال سنگ قیمت هنوز زیر دو مکانیزم قیمت گذاری از “برنامه ریزی شده زغال سنگ” و “بازار زغال سنگ”. در اواخر سال 2004 دولت اعلام کرد: “زغال سنگ-قیمت برق ارتباط ساز” که اجازه می دهد تا تناوبی قیمت برق را افزایش می دهد یک بار زغال سنگ حرارتی افزایش قیمت 5 درصد و یا بیشتر در 6 ماه گذشته و زغال سنگ حرارتی قیمت در نوبه خود می تواند تعیین خواهد شد از طریق مذاکره بین زغال سنگ فروشندگان و خریداران در بازار است. به دلایل مختلف حرارتی زغال سنگ قیمت موفق به تبدیل شدن به marketised در ابتدا اما التفاوت قیمت زیر دو مکانیزم قیمت گذاری شروع به همگرا. در سال 2007 50 ساله نظام از دولت سازماندهی سالانه زغال سنگ نظم جلسه در میان زغال سنگ تولید کنندگان حمل و نقل و کاربران شد و در نهایت حذف شد و در حال حاضر تامین کنندگان و خریداران به طور مستقل شروع به مذاکره قیمت بر اساس شرایط بازار تحت دولت کنترل کلان چارچوب است.

در برابر چنین زمینه رابطه بین عرضه و تقاضا در حال حاضر تبدیل به عامل اصلی در تعیین قیمت زغال سنگ. از مصرف مخلوط چشم انداز, برق, متالورژی مواد شیمیایی و مصالح ساختمانی صنایع که در مجموع بالغ بر 70 درصد از کل مصرف زغال سنگ در حال کاربران اصلی از زغال سنگ در چین. در سه ماهه اول سال 2007 خروجی از چین coal-fired power کک خام فولاد و سیمان رشد کرده بود 16.7%, 19.4 درصد, 17.6% و 15% به ترتیب بیش قبلی قابل مقایسه دوره به مراتب بیش خام رشد تولید زغال سنگ از 11% از همان دوره است. از یک طرف تقاضا برای زغال سنگ شده بود افزایش قابل توجهی. از سوی دیگر دولت بودند الزامی بسته شدن کوچک و متوسط معادن زغال سنگ و محدود کردن ظرفیت توسعه معادن زغال سنگ و در نتیجه کاهش زغال سنگ تامین رشد. و راه آهن حمل و نقل در چین شده است یک تنگنا برای زغال سنگ. به عنوان یک نتیجه از تمام این عوامل عرضه و تقاضای زغال سنگ در چین شده است در “تنگ تعادل” وضعیت برای سال.

قیمت زغال سنگ در چین شروع به کاهش در سال 1997 و به پایین در سال 2001. مشکل کمبود زغال سنگ شروع به سطح در سال 2004. اگر چه زغال سنگ تولید شده بود گسترش تولید خود را در سال های بعد با 8.2 درصد افزایش در خروجی در سال 2007 به تنهایی کمبود عرضه با این وجود موفق به کاهش. بنابراین زغال سنگ تولید کنندگان در چین ساخته شده اند سود ثروت باد آورده در سال های اخیر به لطف همیشه-افزایش قیمت زغال سنگ.

کارشناسان پیش بینی کرد که ملی زغالسنگ خام خروجی در سال 2008 خواهد بود شبیه به این سطح در سال 2007 با حدود 2.73 میلیارد تن تولید در مقابل انتظار می رود تقاضای 2.728 میلیارد تن است. اگر چه ممکن است تنگی در مناطق خاص و زغال سنگ و محصولات زغال سنگ چین در بازار به عنوان یک کل است که انتظار می رود برای رسیدن به تعادل در این سال با قیمت زغال سنگ حفظ در سطح بالا.

“پر هزینه” بازتاب کمبود منابع

نه تنها قیمت زغال سنگ در چین نشان دهنده عرضه و تقاضا و تعامل آنها نیز شروع به منعکس کننده ارتباط کمبود منابع و هزینه های زیست محیطی. بنابراین تبلور از هزینه های نظارتی است یکی دیگر از دلایل مهم برای همیشه-افزایش قیمت زغال سنگ در چین.

پیش از این بسیاری از معدن ذغال سنگ حقوق بشر در چین می تواند به دست آورد و با کمی جبران خسارت و هزینه های محیط زیست و توانبخشی به حال شده است از جمله در حالت عادی هزینه از زغال سنگ. این نه تنها موفق به منعکس کننده ارزش واقعی منابع, اما همچنین منجر به جبران نشده مصرف منابع و unrecovered آسیب های زیست محیطی. برای بسیاری از دولت های متعلق به شرکت های زغال سنگ آنها نیز تا به حال به صورت میراث مسائل از جمله بازسازی خسته coalmines و کارکنان re-اشتغال مشکلات است.

برای حل این مشکلات چین شروع به پیاده سازی این سیستم از جبران استفاده از منابع معدنی در سپتامبر 2006 و صنعت زغال سنگ در زمان اصلاحات محاکمه. دولت شورای شروع یک خلبان سیستم جبران استفاده از منابع زغال سنگ در هشت عمده زغال سنگ در استان تولید و coalminers مجبور به پرداخت هزینه برای اکتشاف حقوق و استخراج حقوق. اصلاحات بیشتر در منابع مالیات و منابع جبران هزینه نیز تحت تفکر توسط تنظیم کننده در چین است.

علاوه بر این شانشی استان یکی از عمده منابع زغال سنگ در چین در حال برنامه ریزی برای اجرای آزمایشی طرح پایدار, توسعه زغال سنگ شرکت های این سال است. یکی از ویژگی های مهم این است که به وضع مالیات و ایجاد سه بودجه یعنی ذغال سنگ توسعه پایدار بودجه, معدن, محیط زیست بازیابی صندوق و معدن زغال سنگ خوبی توسعه صندوق است. و این سه صندوق همراه با استخراج مناسب هزینه های را شامل می شود به مجموع هزینه های تولید زغال سنگ از هم اکنون در. بنابراین علاوه بر هزینه های تولید زغال سنگ تولید کنندگان در حال حاضر به عامل محیط زیست, منابع, محیط زیست و توسعه مجدد هزینه از این رو “پر هزینه” تولید ذغال سنگ.

افزایش یافته است هزینه خواهد شد بدون شک تحت فشار قرار دادن شرکت های زغال سنگ. در سه ماهه اول سال 2007 ذکر شده شرکت های زغال سنگ در چین گزارش داد که میانگین حاشیه ناخالص از 30.31% پایین 4.82% از مدت مشابه در سال گذشته عمدتا به دلیل افزایش در هزینه های نظارتی تا به حال بیش از رشد قیمت زغال سنگ در این دوره است.

غیر زغال سنگ هزینه های

افزایش هزینه های تولید است که نه تنها دلیلی برای افزایش قیمت زغال سنگ. چین دارای یک مجتمع زغال سنگ توزیع زنجیره ای که تا به حال تبدیل شدن به حتی بیشتر گران به تازگی پس از این غیر زغال سنگ هزینه های نیز مسئول افزایش قیمت زغال سنگ در چین. این قابل درک است که حمل و نقل دریایی قرارداد قیمت زغال سنگ افزایش یافته است و از 40-50 یوان در هر تن قبل از 2007 به قیمت فعلی 100 یوان در هر تن است.

به “زغال سنگ-قدرت کشش” بین زغال سنگ تولید کنندگان گیاهان تولید برق و توزیع برق شبکه های, که, همه بازیگری در منافع خویش در زنجیره ارزش به مدت طولانی جلب توجه عمومی است. در حالی که قیمت زغال سنگ ادامه داد: بالا رفتن در ماه ژانویه این سال ، دولت نمی بر این اساس افزایش قیمت برق عنوان “زغال سنگ-قیمت برق ارتباط ساز و” با توجه به کنترل کلان ملاحظات (تورم). در این شرایط حرارتی زغال سنگ قیمت شد سر سخت نکته بین و تولید زغال سنگ و تولید قدرت.

کارشناسان نشان می دهد که بهبود در قیمت گذاری زغال سنگ ساز در چین نیاز به پیشرفت در کنار اصلاحات در صنایع مرتبط مانند تولید برق و راه آهن و بنادر. علاوه بر این چین است که در حال حاضر رو به سمت بالا فشار به طور کلی قیمت تا ثبات قیمت ها و جلوگیری از جدی تورم خواهد شد و هدف اصلی برای کنترل ماکرو. موثر زغال سنگ قیمت تنظیم مکانیسم نه تنها باید با رعایت اصل اقتصاد بازار بلکه به حساب دولت ماکرو کنترل موضوع و قیمت پایین دستی صنایع.

[ad_2]