چگونه هیپنوتیزم می تواند به شدت کاهش هزینه های کانادا,'s مدیکر

[ad_1]

اگر چه وجود دارد یک روش ساده و موثر راه را به شدت کاهش هزینه های کانادا's مدیکر برنامه ؟ وجود دارد. آن's به نام هیپنوتیزم.

هیپنوتیزم می تواند:

کاهش تعداد بیماران
کوتاه, بیمارستان باقی می ماند
کاهش میزان تجویز داروها

هیپنوتیزم یا دقیق تر هیپنوتیزم یک مکمل ایده آل برای مراقبت های پزشکی. در اینجا برخی از راه های که در آن می تواند به شدت کاهش بازدیدکننده داشته است به خانواده پزشکان اورژانس و بیمارستان ها:

متوقف کردن سیگار کشیدن
از دست دادن وزن
کاهش اضطراب (از جمله حملات هراس)
انطباق با تجویز meds
کاهش استرس (و در نتیجه حملات قلبی و غیره)
تشویق به ورزش
تغییر عادات غذا خوردن
پایان ترس از سوزن و Mri

برای مثال یک مطالعه انجام شده در کوه سینا دانشکده پزشکی در نیویورک دریافتند که هنگامی که زنان شرکت کننده در یک جلسه هیپنوتیزم قبل از عمل جراحی سینه آنها با تجربه کمتر تهوع و نیاز کمتر به دارو درد نسبت به گروه کنترل ، بیماران در هیپنوتیزم گروه همچنین هزینه بیمارستان $ 772 کمتر است.

قدرت

چه دکتر یا پرستار به او می گوید: بیماران حامل یک تأثیر قوی. هنگامی که متخصصان پزشکی یاد بگیرند که چگونه به صحبت در مثبت هیپنوتیزم شیوه ای به بیماران:

مکالمات خواهد بود سریعتر و در نتیجه صرفه جویی در مراقبت های بهداشتی مردم زمان.
بیماران را بهتر جذب اطلاعات خود را در مورد پیش آگهی.
قبل از عملیات هیپنوتیزم توضیحات را کاهش می دهد بیماران' اضطراب.
بیمار اضطراب و فشار خون خواهد شد به طور قابل توجهی کاهش می یابد.
بیماران بیشتر سازگار خواهد بود.
پرستاران و پزشکان کمتر خواهد بود تاکید کرد و
بیشتر از همه بیماران را سریعتر بهبود می یابند.

هیپنوتیزم خود کمک برای بیماران و کارکنان

بیمارانی که در حال تدریس ساده خود کمک تکنیک های هیپنوتیزم خواهد شد که کمتر نیاز به کمک های پزشکی و بستری شدن در بیمارستان.

پزشکان و پرستاران که با استفاده از هیپنوتیزم برای استراحت خود برای مقابله با استرس در کار برای مقابله با مشکل بیماران و همکاران را کارآمد تر. در نتیجه زمان ذخیره خواهد شد کمتر اضافه کاری مورد نیاز و کارکنان خواهد شد لذت بردن از کار خود را ،

نحوه پیاده سازی این امن راه حل ساده

بیست و دو سال پیش در حالی که من در دوره نقاهت بعد از یک 8-بای پس عمل من به گوش هیپنوتیزم ضبط شده توسط یک همکار. سر پرستار گفت: همسر من “I don't می دانم که آنچه که او's گوش دادن به, اما هر کس باید داشته باشد.” متاسفانه سر پرستار هرگز به دنبال.

اما در حال حاضر به عنوان مراقبت های بهداشتی با بحران گرم در کانادا و ما می تواند به جلو نگاه به هر دو سقوط یک مدیکر سبب با افراد مسن و یا افزایش مالیات در حال حاضر به شدت مشمول مالیات جمعیت مطمئنا زمان آن رسیده است برای درخواست امن فرایند هیپنوتیزم به بیمار خودرو از پزشکی اجتماعی.

یک راه آسان برای آموزش پزشکان و پرستاران و عموم مردم در این آسان برای یادگیری هیپنوتیزم تکنیک های است که می تواند انقلابی در مراقبت های بهداشتی در کانادا خواهد بود به درخواست hypnotherapists در سراسر این کشور برای قرار دادن در کارگاه های آموزشی رایگان در بیمارستان ها و درمانگاه ها.

دوم تاکتیک خواهد بود برای تدریس به دانش آموزان دبیرستانی (متخصصان پزشکی و بیماران از آینده) مزایای کاهش سطح استرس خود را و ایجاد عادات سالم با تلقین به نفس است.

اینترنت مماس با هیپنوتیزم MP3s, دی وی دی, کتاب های الکترونیکی و سی دی بسیاری از آنها رایگان است. این است قرن 21 راه برای بیماران و ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی برای لذت بردن از خود-هیپنوتیزم – و بنابراین بهتر است سلامت جسمی و روانی.

همه آن را برای دانشجویان و پرستاران و پزشکان یک ساعت برای به دست آوردن هیپنوتیزم خود کمک تکنیک های است که یک عمر گذشته.

[ad_2]