چگونه می توانید از حسابداری و مدیریت پزشکی و برنامه نویسی ارتقاء شغلی

[ad_1]

حسابداری و مدیریت پزشکی و برنامه نویسی یکی از داغترین حرفه پزشکی در خواست بزرگ با مقدار زیادی از فرصت های شغلی و اتاق برای ارتقاء. ارتقاء خواهد آمد با افزایش در پرداخت و مزایای اضافه شده است. آن را همیشه کمک می کند تا برای باز کردن بسیاری از جدید و فرصت های عالی خود را به عنوان ارزش شناخته شده و مجرب و با این ارتقاء است.

با این حال چگونه می تواند هر کسی در حق موقعیت برای کسب درآمد برای ارتقاء ؟ چه معیار کلیدی برای یک به روز رسانی به سطح بعدی ؟ چه شرط لازم برای ارتقاء شغلی? در اینجا چند کلید دستورالعمل برای هر کسی که امید به پزشکی و برنامه نویسی و ارتقای شغلی در آینده نزدیک.

یک. دریافت خود را به برنامه نویسی پزشکی و صدور صورت حساب برنامه آموزشی ترجیحا از دانشگاه مشهور جهان-به رسمیت شناختن گسترده ای در حسابداری و مدیریت پزشکی و برنامه نویسی میشه. هدف برای حداقل یک مقطع کاردانی در این زمینه برای ایجاد یک فرصت خوب برای خودتان.

b. خودتان دریافت گواهی تخصصی در کد نویسی پزشکی و صدور صورت حساب به تیز کردن مهارت های حسابداری و مدیریت پزشکی. نمی توان با ادعا فقط یک مدرک مرتبط, در عوض, شما باید سعی کنید به خارج درخشش خود را هر زمان که شما می زیرا ممکن است صدها نفر از برنامه نویسی پزشکی و صدور صورت حساب فارغ التحصیلان درست مثل شما که هم به دنبال مرتبط با شغل پزشکی در بازار است. حتی اگر شما در حال حاضر کار به عنوان یک biller پزشکی و مایل به افزایش مهارت خود را به عنوان یک biller پزشکی یا رمز گذار به دنبال حرفه ای این دوره قطعا کمک خواهد کرد که خود را به منظور ارتقاء توانمندی در هر جزء از حسابداری و مدیریت پزشکی و برنامه نویسی روند.

c. تجهیز خود را با کامپیوتر لازم است مهارت های خود را افزایش دهد کامپیوتر تسلط به دلیل خوب داشتن مهارت های کامپیوتری به خصوص در MS Office یکی از پیش شرط های این حرفه است. بودن کامپیوتر زرنگ و دانا قطعا افزایش شانس خود را برای به دست آوردن ارتقاء است که شما شده اند در انتظار.

d. به دست آوردن تجربه بزرگ با تلاش دست خود را در تمام عناصر در کد نویسی پزشکی و صدور صورت حساب در زمینه افشای خودتان را به هر گونه ممکن است فرصت های جدید یادگیری غذایی حتی اگر آنها چیزی نیست که شما مسئول رسما در کار فعلی خود را محل. در مورد برخی از شما ممکن است فعالانه داوطلب خود را به جای همکاران خود را اگر نیاز به دور از دفتر برای یک مدت کوتاه است و به دنبال کسی به جای آنها را برای مدت زمان ذکر شده.

e. ثبت نام خود را در RHIT آزمون (ثبت اطلاعات سلامت تکنسین), کارفرمایان هستند احتمال بیشتری برای استخدام و ترویج کسی بود که به تصویب این آزمون است.

f. همیشه آشنا با آخرین حرفه ای اخبار با خواندن هفتگی حرفه انتشار مقالات و اخبار و توجه و آگاهانه خود را با اخبار شرکت و رقبای خود را در همان زمان. حفظ و بالا بردن سطح آگاهی در این شرکت جدید جهت استراتژی ها و فرصت های بازار; همیشه نگاه کردن به راه های ممکن برای بهبود تصویر شرکت و شهرت و علامت های تجاری در بازار است.

g. دیگر از تجهیز خود را با دانش و مهارت در مجموعه برنامه نویسی پزشکی و صدور صورت حساب شما همچنین باید بررسی برخی از این مناطق مانند: چگونه به بهبود مهارت های رهبری خود, چگونه به بهبود مهارت های ارتباطی چگونه می شود از شغلی صلاحیت, چگونه برای رسیدگی به درگیری های داخلی میان اعضای تیم درگیری ها و خیلی بیشتر. این است که مطمئن شوید که شما همیشه آماده می شود اگر وجود دارد هر گونه خوب ارتقاء فرصت ها برای هر تیم نقش رهبری.

[ad_2]