چگونه حق انتخاب بیمارستان برای درمان

[ad_1]

در شرایط اضطراری زندگی شما بستگی دارد به نزدیکترین بیمارستان است. اما هنگامی که شما باید گزینه ای را برای طرح حق انتخاب بیمارستان برای درمان خود را می سازد همه تفاوت. آن را نه تنها به شما می دهد اعتماد به نفس است که شما در دست خوب است اما همچنین باعث می شود اقامت خود در بیمارستان به ارزش آن است. بهترین بیمارستان و بهترین از همه چیز. آنها حق دارند که پزشکان در هیئت مدیره بهترین پشتیبانی کارکنان بهترین در کلاس پزشکی تجهیزات و زیرساخت ها است. اگر شما در حال انتخاب یک بیمارستان برای درمان خود را در اینجا چند راهنمایی در مورد چگونه به انتخاب بهترین بیمارستان:

اتمام بیمارستان رتبه بندی

رتبه یک جای خوب برای شروع به تحقیقات خود را. حتی اگر وجود دارد بیش از حد بسیاری از بیمارستان ها در منطقه خود را به مقایسه و رتبه بندی به شما یک ایده عادلانه در مورد خدمات شما می توانید انتظار برای دریافت. بیمارستان ها به طور کلی دارای امتیاز با استفاده از عوامل زیر است:

· تجارب بیمار – تجارب بیمار با دکتر, کارکنان پشتیبانی و دیگر بیمارستان اعضای مهم نیست. بیمار مورد نظر تمیزی بیمارستان و نگهداری آن نیز تاثیر می گذارد بیمارستان اعتبار.

· نتایج بیمار – بیمار نتایج یک عامل مهم در رتبه بندی بیمارستان ها. تعداد دفعاتی که یک بیمار تا به حال به دوباره بستری برای همان بیماری و غیره. باعث تفاوت در بیمارستان اعتبار.

· بیمارستان شیوه های ایمنی و نمرات بازی نقش مهمی در مؤثر بر رتبه یک بیمارستان است.

بنابراین رأی هستند و نه فقط برخی از اعداد تصادفی آنها می تواند کمک بزرگی زمانی که شما مایل به انتخاب یک بیمارستان برای درمان است.

صحبت با بیماران قبلی

آن یک ایده خوب برای دریافت بازخورد از بيماران در مورد بیمارستان است. آنها قادر خواهند بود به شما اطلاعات دقیق از نحوه اتاق نگه داشته بودند و چه دوستانه یا غیر دوستانه پرستاران بودند و چه ماهرانه دکتر تکمیل درمان. صحبت کردن با کسی که تجربه کرده است و برای اولین بار آن را دست و شما یک ایده بهتر از آن بیمارستان را انتخاب کنید.

اتمام دکتر پروفایل

در واقع این بررسی قبل از اینکه شما بررسی هر چیز دیگری. این مهم است که به بررسی پزشکان پردازنده قبل از نهایی کردن یک بیمارستان است. اگر شما به دنبال یک عمل جراحی قلب اتمام جراحان قلب کار در بیمارستان یا تمام وقت و یا در هر بازدید اساس. آن یک ایده خوب برای دریافت با پزشکان درمان شما.

بیمارستان تخصصی

در نهایت تصمیم می گیرید که آیا شما می خواهید برای انتخاب یک تخصص بیمارستان یا یک multispecialty بیمارستان. تخصص بيمارستان ارائه خدمات فقط برای یک نوع درمان مانند “قلب بیمارستان’. Multispecialty بیمارستان ها باید توانایی برای درمان یک نوع متنوع از بیماری.

در نهایت مطمئن شوید که شما کوتاه چند بیمارستان در منطقه خود و در واقع آنها مراجعه کنید. صحبت کردن با کارکنان و چک کردن اتاق. شما همچنین می توانید از وب سایت خود و یا صفحات رسانه های اجتماعی برای دریافت اطلاعات بیشتر. توصیفات نوشته شده توسط بیماران خیلی مهم هستند. آنها را بررسی کنید قبل از اینکه شما تصمیم می گیرید! همه نقاط را در نظر و سپس انتخاب بهترین بیمارستان برای درمان است.

[ad_2]