چگونه جوانه X ضد عفونی کننده دست کار برای کشتن میکروب ها?

[ad_1]

شما احتمالا دیده می شود مقدار زیادی از تبلیغات برای جوانه X دست عفونی در چند سال گذشته است. آنها در حال رشد بیشتر محبوب به عنوان ما سعی می کنیم برای محافظت از خودمان را از گسترش خطرناک ویروس ها و باکتری ها. بسیاری از مصرف کنندگان می پرسند چه این محصولات انجام دهد. چگونه کار می کند ؟ می توانید من واقعا می دانم که آن موثر است ؟ وجود دارد مقدار زیادی از سوالات پیرامون این محصولات در اینجا چند پاسخ.

جوانه X ضد عفونی کننده دست است که بر اساس الکل دست پاک کن. آن را می کشد 99 ٪ یا بیشتر مشترک رشته از باکتری ها و ویروس ها. میکروب هایی که باعث چیزهایی مانند سرماخوردگی, گلودرد و دیگر بیماری های شایع است که مسئول برای مردم به دنبال مراقبت های پزشکی. این بیماری همچنین باعث از دست کار و مدرسه و به طور کلی سازنده زمان است.

پاک کننده ها مانند جوانه x الکل هستند بر اساس. آن طراحی شده است مورد استفاده قرار گیرد زمانی که بیشتر سنتی آب و صابون روش تمیز کردن در دسترس هستند. هنگامی که شما با ریختن مقدار کمی بر روی دست های خود را و کار راه حل در اینجا اشکالات کشته شدند. الکل در شستن دست باعث می شود که دیواره های سلول های به شکستن و باکتری ها یا ویروس می میرد. آن را با این نسخهها کار در تماس است اما نه شما مداوم پوشش. لازم است به درخواست مجدد شستشو در هر زمان به دست آمده اند در تماس با یک برنامه به طور بالقوه منطقه آلوده. این مناطق شامل سطوح مانند فروشگاه های مواد غذایی چرخ دستی دستگیره درب اقلام در یک فروشگاه است که دیگران را لمس گوشی و لیست در می رود. عفونی مانند جوانه x مرطوب کننده در آنها برای کمک به جلوگیری از الکل از خشک شدن پوست است.

آن را به آسانی به عنوان قرار دادن لوسیون. این محصول می آید در انواع روش های تحویل. شما می توانید انتخاب دستمال مرطوب و ژل اسپری ها و بسیاری دیگر. همه به همان اندازه موثر هستند. هیچ نیاز به آب و یا حوله است. پس چگونه شما می دانم که کار خود را? شما می توانید بگویید با کاهش تعداد ویروس و سرماخوردگی است که شما دریافت کنید. شما بهترین نتایج را اگر شما در حال مراعات از محیط اطراف خود و استفاده از شستشو در زمان مناسب به دنبال مکرر شستن دست به طور منظم با سنتی داغ آب و صابون.

آن است که مناسب برای در دست است که به شدت خاکی قابل مشاهده با خاک و یا مواد دیگر. اگر شما در حال رفتن به برخورد با اقلام مواد غذایی شما باید با استفاده از ژل و صبر کنید کامل 15 ثانیه آن برای رسیدن به حداکثر اثر. شما هنوز هم نیاز به به طور مرتب دستهای خود را با آب و صابون به بهترین جوانه پوشش برای شما و اعضای خانواده خود را.

[ad_2]