چگونه به انتخاب یک معتبر فروشگاه حیوان خانگی

[ad_1]

حیوان خانگی فروشگاه یک توقف فروشگاه برای خرید یک سگ, گربه, ماهی, پرنده یا کوچکتر حیوانات – به علاوه مواد غذایی خود را, رفتار, اسباب بازی و لوازم. در هنگام انتخاب یک فروشگاه دوستداران حیوانات باید مطمئن شوید که آن را منطبق با نیازهای خاص خود را دارند. آنها باید برخی از زمان به تحقیقات محلی خرده فروشان در این منطقه با بررسی مثبت است. علاوه بر این, در اینجا چند ویژگی را در نظر بگیرید در جستجو برای یک رضایت بخش فروشگاه حیوان خانگی.

تصویب شرایط و خدمات در دسترس

فروشگاه حیوان خانگی متفاوت در اندازه و محصولات ارائه شده است. برخی ممکن است تنها فروش اقلام برای حیوانات کوچک مانند gerbils مارمولک و پرندگان و ماهی. چک کردن وب سایت از شرکت های مورد علاقه و آنها را با سوالات خاص قبل از سفر. اگر یک حیوان خانگی نیاز به یک نام تجاری خاص از مواد غذایی به خصوص یک توصیه شده توسط دامپزشک آیا این فروشگاه آن را انجام? می توانید آنها منظور است ؟ اگر نه حرکت به گزینه های دیگر.

ظاهر از حیوانات

با کیفیت بالا فروشگاه حیوان خانگی باید از محل حق بیمه در نگه داشتن آن حیوانات سالم, هشدار, و خوشحال است. هنگامی که راه رفتن را از طریق فروشگاه, آیا حیوانات تمیز نگاه به خوبی تغذیه فعال و مشتاق? هنگامی که به دنبال اتخاذ محیط زیست باید بزرگ تمیز و عاری از بو. هیچ یک از مناطق زندگی باید فشارنده یا سر می برند; همه سگ یا گربه باید زندگی در یک جادار, بهداشتی, سالم منطقه است. قبل از خرید یک چهار پا دوستان تایید می کنند که عاری از هر گونه بیماری و یا مشکلات بهداشت و سلامت دیگر.

دوستانه و آموزنده کارکنان

خدمات ارائه شده توسط این شرکت صاحبان و کارکنان باید بخشنده و آموزنده است. مهمانان باید استقبال دوستانه و آگاه کارکنان وجود دارد که به کمک و پاسخ به سوالات. آنها باید آماده پاسخ به هر گونه سوال در مورد حیوانات در دسترس برای تصویب و یا وضعیت فعلی حیوانات خانگی. در همان زمان کارکنان باید قادر به تشخیص زمانی که یک مهمان حیوان بیمار یا مجروح آنها باید صحبت کردن به یک دامپزشک و یا حرفه ای پزشکی.

یک فروشگاه محلی است که مراقبت

سرمایه گذاری در یک خرده فروش های محلی است که در محله های سرمایه گذاری در جامعه و یک راه حل مناسب. رفتن به یک منبع محلی برای تامین باعث می شود آن را آسان تر به ماندن مواجه نگردند در ملزومات مانند مواد غذایی و محصولات بهداشتی و آموزش ابزار. در علاوه بر این به راحتی یک فروشگاه خوب باید مقرون به صرفه است. پیدا کردن یک کسب و کار است که مبادرت به فروش اقلام با کیفیت و قیمت رقابتی.

انتخاب یک فروشگاه حیوان خانگی ندارد به یک جامع وقت. نگاه برای یکی که پاک و روشن نشان می دهد روشن و محبت و در عمق دانش خود را از حیوانات و ارائه می دهد انواع مختلفی از محصولات و خدمات.

[ad_2]