چگونه بلندگوهای بلوتوث کار می کند ؟

[ad_1]

آیا شما هر گونه ایده خود را چگونه بلندگوهای بلوتوث کار می کند ؟ آیا شما کنجکاو در مورد این فرایند طول می کشد که در داخل بلندگو ؟ بلندگوهای بلوتوث در همه اشکال و اندازه. وجود بلندگوهای بلوتوث که بزرگ هستند; کسانی هستند که از سخنرانان که کوچک هستند و کسانی هستند که از بلندگوهای بلوتوث است که به همان اندازه به عنوان به طور منظم پلاگین این سخنرانان است. هر چند آنها می آیند در اندازه و اشکال مختلف این واقعا مهم نیست. این ویژگی ها برای مقاصد زیبایی تنها و سخنرانان این همه کار به همان شیوه — با استفاده از تکنولوژی بلوتوث.

بلوتوث چیست تکنولوژی ؟ در واقع این فن آوری همبند راحتی. تکنولوژی بلوتوث در نظر گرفته شده است جهانی استاندارد بی سیم برای گسترش طیف وسیعی از اتصال یک دستگاه. از آنجا که ما در یک جهان که در آن اتصال مسائل زیادی; حضور فن آوری بلوتوث است که یک عنصر بسیار مهم برای زندگی روزانه ما است. این کمک می کند تا ما را متصل به هر یک بسیار ساده تر. با این حال گفت: فن آوری بلوتوث است که در حال حاضر ساخته شده به انواع محصولات – ماشین, موبایل, همراه, دستگاه های پزشکی, کامپیوتر و حتی مسواک و چنگال. این تکنولوژی به ما اجازه می دهد برای به اشتراک گذاشتن موسیقی و فیلم و عکس و داده ها و دیگر اطلاعات به صورت بی سیم بین “جفت” دستگاه های. تکنولوژی بلوتوث بوده و برای ما شناخته شده برای آن هزینه پایین و مصرف برق کم.

این تکنولوژی پس از آن اعمال می شود به زبان و در نتیجه به هنگام تولد به بلندگوهای بلوتوث. این بلوتوث در بلندگو یکی از آخرین نوآوری ها در این زمینه است. چگونه کار می کند ؟ تکنولوژی بلوتوث در این سخنرانان اجازه می دهد تا دستگاه به “صحبت کردن با یکدیگر”. این تکنولوژی کار می کند با تعبیه کوچک و ارزان transreceivers و یا تراشه های به دستگاه های خود را که پس از آن انتقال و یا دریافت امواج رادیویی. این امواج رادیویی در حال تکثير توسط سخنرانان خود را.

هنگامی که شما در حال اتصال بلندگوی بلوتوث با گوشی های هوشمند خود کار می کند این است: گوشی های هوشمند خود را انتقال امواج رادیویی به بلندگو; سپس این بلندگو را دریافت خواهد کرد و روند این امواج رادیویی; در نهایت این امواج رادیویی در قالب موسیقی و یا صدای خواهد شد و سپس تقویت شده با استفاده از سخنرانان’ ساخته شده در تقویت کننده های.

در هنگام انتخاب که بلندگوی شما در حال رفتن به خرید در میان طیف گسترده ای از طرح ها و توابع همیشه در ذهن نگه دارید به نظر شما صدا و نیازهای زندگی و یا تنظیمات. شما همچنین باید در نظر طعم و مزه خود را با توجه به طراحی آن و یا ظاهر. دانستن حق بلندگوی بلوتوث برای شما اطمینان حاصل شود که شما دریافت بهترین عملکرد خود را در بلندگو خواهید به من بدهید.

[ad_2]