چگونه برای تزئین یک پنت هاوس با میراث 3D 12×24 عتیقه پانل چوب معرق

[ad_1]

در حال حاضر شما می توانید تبدیل محل اقامت خود را به پنت هاوس. میراث 3D 12×24 عتیقه پانل چوب معرق به ارمغان می آورد بهترین کلاس و با کیفیت. مستطیل شکل پانل های چوبی نگاه خود را ساخته شده داخلی جذاب است. شما می توانید متناسب با کاشی به صورت تصادفی بر روی دیوار به پوشش تمام خانه. در اینجا شما می دانید که راه ساخت یک پنت هاوس.

ایده های طراحی:

این زمان برای پرتاب کلیشه کتاب قانون و سعی کنید از برخی از ایده های مدرن دکوراسیون. معاصر خانه ها با استفاده از روشهای بهتری را به نکات جدید در خانه. اگر شما یک خانه معمولی است و شما باید یک برنامه برای عوض کردن آن و سپس سعی کنید به کشف پانل های چوبی. این می تواند شامل شور و شوق.

یکی فضای اتاق نشیمن می تواند عوض آن را در یک خلاق و غیرمتعارف سبک. شکستن این سطح به دو قسمت از اتاق به طوری که شما می توانید یک اتاق نشیمن و اتاق خواب در یک محل زندگی. در حال حاضر شما باید تجسم 3D خطوط در فضا. وجود خواهد داشت بسیاری از مناظر و شما باید به علامت مناطق متناسب با پانل های چوبی. نوعی از شیشه می تواند مخلوط با تیرهای چوبی به تاکید چوب نگاه کنید. این طرح را می توان با رنگ سفید و مبل و ميز تخت و لوازم جانبی دیگر.

اگر شما یک نرمال دو BHK آپارتمان و شما می خواهید به عوض کردن آن و سپس شما باید متمرکز در داخل کشور است. به عنوان شما نمی تواند تغییر زیادی در تصویب مشترک از این رو بازسازی بیرونی محدود خواهد شد و در بالکن منطقه بیشتر. میراث 3D 12×24 عتیقه پانل چوب موزائیک می توانند پوشش کف آشپزخانه و دیوار ناهار خوری و اتاق خواب کف و دیوار. به طور کلی پانل های چوبی نه چندان سرد برای دکوراسیون حمام. پانل یک قیمت مقرون به صرفه به طوری که هر کسی می تواند انتخاب کنید به این ترتیب از بازسازی.

اگر شما صاحب خانه, سپس شما می توانید درخواست کاشی در هر کجا که شما می خواهید. به طور کلی این دسته استفاده می شود در backsplashes و طبقه است.

چرا کاشی مشتاق?

پانل های چوب نرم و قابل اعتماد از ویژگی های. زمانی که شما قدم در طبقه های چوبی و سپس شما می توانید احساس می کنید کمتر بازخورد. طبقه نمی تواند خیلی سخت است. شما می توانید از پمپ های خود را در هر مرحله و با پیروی از علم پزشکی که عضلات بدن در حال ستایش در کمتر تحت فشار طبقه است. گاهی اوقات پزشکان می گویند به راه رفتن بر روی خاک نرم با سر اسلاک. آن را تزریق عضلانی تغذیه از طریق پا. این نرم طبقه در خانه ارزشمند است برای زندگی سالم. میراث 3D 12×24 عتیقه پانل چوب معرق است به اندازه کافی قوی برای حمل مقدار و فشار آن را کنترل دمای اتاق به عنوان به خوبی.

[ad_2]